پیام خوزستان

آخرين مطالب

افزایش 18 برابری گردشگران ورودی به آبادان در نوروز 98 فرهنگي

افزایش 18 برابری گردشگران ورودی به آبادان در نوروز 98
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان-- جمال عامری‎نسب در این باره اظهار کرد: در هشت روز نخست سال جدید بیش از یک میلیون و 500‎ هزار مسافر نوروزی نوروزی به آبادان سفر کرده‎اند. 
  
او با بیان این‎که این رقم حاکی از این است که تعداد گردشگران ورودی به شهرستان شهرستان نسبت به نوروز سال گذشته  18برابر افزایش داشته است گفت: از 27 اسفند 97 تا هشتم فروردین یک میلیون و 750 مسافر وارد آبادان شدند که از این تعداد 600 هزار نفر نیز در شهرستان اسکان داشته‎اند. 
  
دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر نوروز آبادان خاطرنشان کرد: در راستای خدمات‎رسانی به گردشگران نوروزی، با همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت از تاریخ 28 اسفند 97 تا هشتم فروردین ‎ماه 98، 161کیلو میوه، 46 تن سیب درختی و 115 تن پرتقال با قیمت دولتی در این شهرستان توزیع شده است .    
  
وی اضافه کرد: همچنین در این بازه زمانی 17 تن مرغ و پنج تن گوشت گوسفند با قیمت دولتی به دست مردم و مسافران نوروزی در آبادان رسیده است . 
  
عامری‎نسب با اشاره به اجرای برنامه‎های متنوع فرهنگی برای گردشگران و مسافران نوروزی دراین شهرستان عنوان کرد: جشنواره اقوام با همکاری منطقه آزاد اروند، جشنواره غذا با با همکاری شهرداری، اجرای جشنواره‎های خیابانی در اماکن تاریخی، اجرای موسیقی سنتی در جوار کلیسای ارامنه و نیز موزه آبادان از جمله برنامه‎هایی هستند که به تناوب از ابتدای نوروز در شهرستان آبادان درحال برگزاری هستند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield