پیام خوزستان

آخرين مطالب

امروز آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون فلوشیپ پزشکی 98 علمي

امروز آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون فلوشیپ پزشکی 98
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - مهلت ثبت‌نام آزمون پذیرش دستیار دوره‌های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) سال 98 برای بار دوم تمدید شد، به این ترتیب داوطلبان تا امروز (20 اسفندماه) فرصت دارند در این آزمون ثبت‌نام کنند.
به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، آزمون پذیرش دستیاران دوره‌های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) سال 98 بر اساس مصوبه شورای آموزش پزشکی و تخصصی به صورت غیرمتمرکز و توسط دانشگاه‌های مجری برنامه آموزشی از هفتم تا نهم اردیبهشت‌ماه 98 برگزار می‌شود.
فرصت مجدد برای ثبت‌نام از شنبه (18 اسفندماه) آغاز شده است و داوطلبان تا ساعت 24 دوشنبه (20 اسفند) فرصت دارند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی و با توجه به رشته تخصصی پیش نیاز و در نظر گرفتن وضعیت شرکت در آزمون (عضو هیات علمی، آزاد) صرفاً یک رشته و یک دانشگاه را انتخاب و بر اساس مفاد راهنما در این آزمون ثبت‌نام کنند.
کارت ورود به جلسه آزمون در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه (سوم و چهارم اردیبهشت 98) از طریق دانشگاه‌های علوم پزشکی متولی برگزاری آزمون توزیع می‌شود.
آزمون در دو مرحله کتبی و شفاهی به صورت منفرد یا ترکیبی از روش‌های آسکی (OSCE)، PMP، مصاحبه ساختارمند یا سایر روش‌های نوین ارزشیابی و اختصاصی مرتبط با رشته خود برگزار می‌شود. آزمون کتبی پنجشنبه، 5 اردیبهشت 98 راس ساعت 9 صبح برگزار می‌شود. آزمون شفاهی کلیه رشته‌ها نیز از هفتم تا نهم اردیبهشت 98 برگزار می‌شود.
ظرفیت آزمون پذیرش دستیار دوره‌های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) سال 98 حدود 420 نفر در 82 دوره تکمیلی تخصصی و 17 دانشگاه علوم پزشکی و دو مرکز جهاد دانشگاهی است.
به استناد مصوبات هشتاد و نهمین نشست شورای آموزش پزشکی و تخصصی دوم تیرماه 97 در خصوص "حذف شرط دارا بودن مدرک دانشنامه تخصصی جهت رشته‌های مورد نیاز" دارندگان مدرک گواهینامه تخصصی واجد شرایط عمومی شرکت در آزمون پذیرش دوره‌های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) اردیبهشت 98 مجاز هستند به شرط سپردن تعهد محضری به میزان سه برابر مدت آموزش در رشته‌های اعلام شده در این جدول در آزمون فلوشیپ شرکت کنند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield