پیام خوزستان

آخرين مطالب

برگزاری همایش ملی مراقبت‌های مبتنی بر نوتوانی و بازتوانی در دانشگاه آزاد دزفول علمي

برگزاری همایش ملی مراقبت‌های مبتنی بر نوتوانی و بازتوانی در دانشگاه آزاد دزفول
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - رییس دانشگاه آزاد اسلامی دزفول از ارسال 273 مقاله به همایش ملی مراقبت‌های مبتنی بر نوتوانی و بازتوانی خبرداد و گفت: از مجموع مقالات دریافت شده، 210 مقاله پذیرش شدند.
علی افروس در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان اظهار کرد: همایش ملی مراقبت‌های مبتنی بر نوتوانی و بازتوانی، 15 اسفندماه توسط دانشکده مامایی و پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی دزفول در این دانشگاه برگزار می‌شود.
وی افزود: بازتوانی و نوتوانی در بیمارهای قلبی، بازتوانی و نوتوانی در مغز و اعصاب، بازتوانی و نوتوانی در اعصاب و روان، درمان مبتنی بر نوتوانی در سرطان، بازتوانی و نوتوانی در مراقبت‌های پرستاری و مامایی، مراقبت مبتنی بر نوتوانی در سالمندان و بازتوانی و نوتوانی در سرطان‌های شایع زنان، محورهای این همایش هستند.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی دزفول درخصوص هدف برگزاری همایش ملی مراقبت‌های مبتنی بر نوتوانی و بازتوانی تصریح کرد: این همایش فرصتی است تا تجربیات و نتایج تحقیقات محققان در محورهای مختلف علوم پزشکی و پیراپزشکی در خصوص محور ویژه همایش یعنی مراقبت مبتنی بر نوتوانی و بازتوانی در این محفل علمی ارائه شده و فرآیند توانمندسازی مددجویان که یک فرآیند خلاق و پویا است، معرفی شود. امیدواریم دانش ارزشمند فرهیختگان، چراغ راهی برای آیندگان این عرصه باشد و موجب تحول و توانمندسازی شرکت‌کنندگان و حتی برگزارکنندگان این همایش شود.
وی خاطرنشان‌کرد: از شش ماه پیش آمادگی‌های لازم برای برگزاری همایش انجام شده است. از آذرماه پذیرش مقالات آغاز شده بود که در نهایت 273 مقاله برای شرکت در همایش به دبیرخانه ارسال شد که از این تعداد 210 مقاله پذیرش شدند. از مقالات پذیرش شده نیز 185 مقاله به صورت پوستر در همایش ارائه می‌شوند و 25 مقاله نیز ارائه شفاهی خواهند داشت.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield