پیام خوزستان

آخرين مطالب

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان تاکیدکرد:

ضرورت توجه به خلاقیت محوری در آموزش‌های کلاسی علمي

ضرورت توجه به خلاقیت محوری در آموزش‌های کلاسی
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: توجه به فعالیت‌های خلاقانه در آموزش آموزه‌های علمی به دانش‌آموزان می‌تواند نقش مهمی در تسهیل فرآیند تبدیل علم به عمل ایفا کند.
به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، محمد تقی‌زاده امروز دوشنبه، 13 اسفندماه در آیین تجلیل از دانش‌آموزان و مدیران ممتاز طرح‌ها و برنامه‌های دوره اول متوسطه خوزستان، اظهار کرد: فرآیند عملی‌سازی آموزه‌های علمی باید به عنوان یک اصل در اقدامات فعالیت‌های عملکردی آموزش و پرورش خوزستان مورد توجه قرار گیرد.
وی با بیان اینکه خلاقیت محوری لازمه عملی‌ساز دانش در همه سطوح است، خاطرنشان کرد: توجه به فعالیت‌های خلاقانه در آموزش آموزه‌های علمی به دانش‌آموزان می‌تواند نقش مهمی در تسهیل فرآیند تبدیل علم به عمل ایفا کند.
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: پیشبرد اهداف مجموعه تعلیم و تربیت استان بدون مشارکت فعال آحاد مردم جامعه امکان پذیر نیست. مشارکت پذیری به عنوان یک اصل کلی در اقدامات و فعالیت‌های آموزش و پرورش خوزستان باید مورد توجه قرار گیرد.
تقی‌زاده با بیان اینکه برنامه توسعه آموزش و پرورش خوزستان بر مبنای تقویت نقش دانش‌آموزان متمرکز شده است، تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین اولویت‌های برنامه توسعه آموزش و پرورش خوزستان توجه به بهداشت و تربیت بدنی دانش‌آموزان دختر است. مهم‌ترین دلیل این اهمیت بخشی به این اولویت، نقش مهم دختران در ارتقای سطح فرهنگ جامعه است.
وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مجموعه متوسطه اول آموزش و پرورش خوزستان در کسب رتبه‌های برتر کشوری، گفت: کیفیت بخشی به روند آموزش دانش‌آموزان متوسطه اول و همچنین ارتقای شاخص‌های عملکردی مدارس متوسطه از اولویت‌های مجموعه تعلیم و تربیت خوزستان است.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield