پیام خوزستان

آخرين مطالب

علوی: سه امتیاز بازی با سایپا برای ما حیاتی است ورزشي

علوی: سه امتیاز بازی با سایپا برای ما حیاتی است
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز – سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: سه امتیاز دیدار مقابل سایپا برای ما بسیار حیاتی است و برای آن تلاش می کنیم.
به گزارش ایرنا سید محمد علوی جمعه در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال استقلال خوزستان مقابل سایپا اظهار داشت: اگر چه ما از لیگ کنار رفتیم اما با انگیزه ای که از بچه ها سراغ دارم فردا بازی محکم و قدرتمندی ارائه می دهیم و برای برد وارد میدان می شویم.
وی با بیان این که همانند بازی های قبل بازی خوب و شرافتمندانه ای ارائه می دهیم افزود: در بازی مقابل استقلال تا دقیقه 86 خیلی استوار برابراین تیم قدرتمند ایستادگی کردیم هر چند می ‌توانستیم با ارائه یک بازی بد و غیرجوانمردانه به تساوی 2 بر 2 برسیم اما هدف ما انجام بازی شرافتمندانه است.
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در پاسخ به این پرسش که آیا فصل آینده با این تیم همکاری خواهد کرد گفت: در این باره صحبتی با من نشده و تمام تلاش و هدفم این است که در این فصل بهترین عملکرد استقلال خوزستان را نشان دهم.
وی عنوان کرد: یکی 2 روز پیش از طریق مدیرعامل باشگاه متوجه شدم که باشگاه های اروپایی به دنبال جذب مصطفی کیانی هستند و امیدوارم که این بازیکن لژیونر شود.
علوی افزود: در یک نیم فصل، کنار مربیان بزرگی چون بوستانی، قنبری و یزدی کار کردم و دوست دارم باز هم در این تیم کار کنم اگرچه باید ببینیم که آیا مجموعه استقلال خوزستان تمایل به تیم داری برای فصل آینده دارد. اگر استقلال خوزستان در لیگ دسته یک حاضر شد و من در این تیم بودم، مهمترین اصل برای من صعود این تیم به لیگ برتر است.
گفتنی است ابراهیم صادقی سرمربی تیم سایپا به نشست خبری قبل از بازی نرسید.
تیم استقلال خوزستان در هفته بیست و نهم لیگ برتر از ساعت 21:30 روز شنبه در اهواز پذیرای تیم سایپا خواهد بود.
9879/6002


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield