پیام خوزستان

آخرين مطالب

نماز جمعه صلابت جمهوری اسلامی را به رخ کفار می کشد سياسي

نماز جمعه صلابت جمهوری اسلامی را به رخ کفار می کشد
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز _ ایرنا _ رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه گفت : نماز جمعه پایگاهی است که می تواند صلابت جمهوری اسلامی را به رخ کفار بکشد لذا باید بیشتر از گذشته قدر آن را بدانیم.
به گزارش ایرنا حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد حاج علی اکبری پیش از شروع آیین عبادی سیاسی نماز جمعه اهواز در آیین استقبال از نماینده ولی فقیه استان خوزستان در مصلی مهدیه اهواز نماز جمعه را یکی از ثمرات ارزشمند انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت: انشاءلله این جایگاه در چهل ساله دوم انقلاب اسلامی برای بصیرت آفرینی و در صحنه نگاه داشتن مومنان همچنان تقویت شود.
وی با تکریم مقام شامخ آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری بیان کرد: آیت الله جزایری شخصیت شایسته، برجسته، موثر، مجاهد، دانشوری است که قریب به نیم قرن در استان خوزستان و اهواز درخشید وچهار نسل از فیوضات معنوی، بصیرت افرینی و سیره ناب اسلامی ایشان بهره مند شدند.
رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه بیان کرد: تعبیر مقام معظم رهبری درباره آیت الله جزایری بسیار خاص است و ایشان را فقیه بزرگوار نامیدند کسی که نماز جمعه در اهواز با ایشان شناخته می شود و یک امام جمعه شایسته و تراز اول در کشور محسوب می شود که با حضور ایشان مساجد استان حرمت یافتند و بنیه انقلاب، حوزه های علمیه استان وشبکه ائمه جمعه تقویت شد.
وی با اشاره به انتصاب نماینده ولی فقیه در استان خوزستان از سوی مقام معظم رهبری بیان کرد: حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد در منظومه ائمه جمعه استان ، ستاره قدر اول بودند که به عنوان یک چهره شاخص دارای روحیه جهادی، فضل، دانش و بی تکلفی از سوی مقام معظم رهبری برای ادامه راه برگزیده شدند.
حجت الاسلام علی اکبری تاکید کرد : بشارت این بود با عنایات رهبر عالیقدر حضور پر برکت آیت الله جزایری، این نعمت الهی در استان بماند و حوزه های علمیه استان از وجود پر برکت ایشان بهره مند خواهد شد .
روز گذشته طی حکمی از سوی مقام معظم رهبری در شورای اداری استان با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد محمدی گلپایگانی ، رییس دفتر مقام معظم رهبری ، حجت الاسلام موسوی فرد به عنوان نماینده ولی فقیه در استان خوزستان، و امام جمعه اهواز وآیت الله سید محمد علی موسوی جزایری به عنوان زعیم حوزه های علمیه استان معرفی شد.
7164/6002


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield