پیام خوزستان

آخرين مطالب

لیگ برتر فوتبال؛

نگاهی به دیدار نمایندگان خوزستان در هفته بیست و هشتم ورزشي

نگاهی به دیدار نمایندگان خوزستان در هفته بیست و هشتم
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز - چهار نماینده فوتبال خوزستان در رقابت های لیگ برتر در هفته بیست و هشتم مسابقات به مصاف حریفان خود می روند.
به گزارش ایرنا هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور در حالی برگزار می شود که تیم های فولاد خوزستان و نفت مسجدسلیمان در خانه و تیم های استقلال خوزستان و نفت آبادان بیرون از خانه برابر رقبای خود به میدان می روند این در حالی است که تیم های نفت مسجدسلیمان و استقلال خوزستان برای بقا در لیگ نیاز مبرمی به برد دارند.
** فولاد - پیکان
در این هفته از رقابت ها تیم های فولاد خوزستان و پیکان در حالی به مصاف یکدیگر می روند که پیروزی فولادی ها در این دیدار تاثیری در جایگاه آنها در جدول رده بندی نخواهد داشت.
فولادی ها در این فصل به همراه افشین قطبی تاکنون چهار شکست تجربه کردند و این موضوع باعث شده فولادی ها کسب سهمیه آسیایی و قهرمانی در لیگ را از دست دهند؛ شاگردان قطبی در چند بازی گذشته نشان دادند که در بازی های خانگی می توانند برای حریفان مشکل ساز هستند.
افشین قطبی برای نخستین بار در لیگ هجدهم، تقابل با پیکان را تجربه می کند چرا که این مربی در زمان برگزاری بازی رفت 2 تیم، هنوز هدایت فولادی ها را به عهده نگرفته بود. در دیدار رفت پیکان و فولاد، با سر مربیگری عزیز فریسات با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید.
فولادی ها که در فصل های 84-83 و 93-92 موفق به قهرمانی در لیگ برتر ایران شدند با آمدن قطبی این امیدواری برای آنها به وجود آمد که باز هم شانس قهرمانی در لیگ و یا کسب سهمیه آسیایی را داشته باشند اما شکست مقابل تیم های نساجی، استقلال، سایپا و نفت آبادان موجب شد که این فرصت را از دست بدهند.
حال باید دید افشین قطبی در برابر تیم جوان و جنگنده پیکان که برای بهبود جایگاه خود در جدول نیاز به سه امتیاز بازی دارد چه تفکری در پیش خواهد گرفت تا بتواند علاوه بر کسب یک نتیجه ایده آل، با دست پر از میدان خارج شود. هم اکنون تیم های فولاد و پیکان با نتایج 36 و 31 به ترتیب در رده های ششم و نهم رده بندی هستند.
** استقلال – استقلال خوزستان
استقلال خوزستان که هم اکنون با کسب 3 برد، 9 تساوی و 15 باخت در مکان شانزدهم رده بندی قرار دارد در این هفته به مصاف تیم استقلالی می رود که حال و روز خوبی دارد و با 51 امتیاز در کورس قهرمانی قرار دارد؛ آبی های پایتخت روز گذشته سرمربی آلمانی خود را برکنار کردند و فرهاد مجیدی را جایگزین وی کردند که این موضوع می تواند به نتیجه گرفتن آبی های خوزستانی در این دیدار کمک کند.
استقلال تهران بر خلاف هم نام خوزستانی خود که در قعر جدول قرار دارد اکنون در رده دوم جدول رده بندی جای گرفته است و برد در این دیدار آنها را به رقیب همیشگی شان یعنی تیم پرسپولیس نزدیک تر می کند؛ از سویی استقلالی های خوزستان می توانند با امتیاز گرفتن از این دیدار نسبت به بقا در لیگ امیدوار شوند در غیر این صورت باید با لیگ برترخداحافظی کنند.
آبی های خوزستان هفته گذشته مقابل حریف شمالی خود تیم نساجی مازندران نهمین تساوی خود را در لیگ تجربه کردند؛ باخت استقلال خوزستان به هم نام تهرانی خود در واقع کار استقلال خوزستان را 2 هفته مانده به پایان رقابت ها تمام می کند و این تیم به لیگ یک سقوط خواهد کرد.
تیم استقلال خوزستان به دلیل پرداخت نشدن بدهی دیوید ساکونی بازیکن سابق خود، چندی پیش از سوی فیفا جریمه شد و 6 امتیاز از این تیم جنوبی کسر شد؛ این بدهی هنوز پرداخت نشده و این موضوع می تواند این تیم را وارد بحرانی به مراتب دشوارتر از وضعیت کنونی کند.
** نساجی - نفت آبادان
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان هفته گذشته در یک دیدار خانگی برابر تیم نفت مسجدسلیمان به یک پیروزی شیرین رسید و این موضوع باعث شد که برزیلی های فوتبال ایران از منطقه خطر فاصله بگیرند و نسبت به بقا در لیگ امیدوار باشند.
نفتی های آبادان از دوازده بازی انجام شده در نیم فصل دوم 14 امتیاز کسب کرده اند که نتیجه خوبی به نظر نمی رسد و این موضوع اعتراض هواداران آبادانی را به همراه داشته است هر چند تیم نفت آبادان در نیم فصل دوم بازیکنان مطرحی همچون جاسم کرار، بهنام برزای و اکبر ایمانی را از دست داد که این موضوع به خط هافبک این تیم آسیب وارد کرد.
تیم نفت آبادان در این هفته میهمان نساجی مازندران است که هفته گذشته برابر استقلال خوزستان متوقف شد؛ صنعت نفت آبادان پس از گذشت 27 هفته از رقابت ها، 15 مساوی، هفت باخت و پنج برد به دست آورده و در مکان دهم رده بندی قرار دارد. نفت آبادان در این فصل بیشترین تساوی را در بین تیم های لیگ کسب کرده و در بازی های خانگی امتیازات بسیاری از دست داده است. نفتی ها در صورت پیروزی برابر نساجی می توانند 2 پله در جدول صعود کنند.
نساجی ها اگر چه در نیم فصل دوم و با آمدن مجید جلالی نتایج خوبی کسب کردند و موفق به شکست تیم فولاد شدند اما هفته گذشته برابر استقلال خوزستان متوقف شدند و این موضوع باعث تنزل جایگاه این تیم در جدول شد لذا تمام تلاش خود را برای شکست نفت آبادان انجام می دهند.
مصاف تیم های نساجی و نفت آبادان در شرایطی برگزار می شود که بازی رفت 2 تیم در آبادان با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
** نفت مسجدسلیمان – سپیدرود
تیم نفت مسجدسلیمان در نیم فصل دوم رقابت ها با علیرضا مرزبان نتایج ضعیفی کسب کرد و این موضوع باعث شد تا مسئولان باشگاه فیروز کریمی را جایگزین این مربی کنند. در تعطیلات زمستانی محمد پاپی، محمد شادکام، مهرداد طهماسبی و هیثم هاشمی زاده به تیم نفت مسجدسلیمان اضافه شدند این در حالی است که میلاد فراهانی، پیمان میری و محمود قائد رحمت از جمع بازیکنان این تیم جدا شدند.
وجود مشکلات مالی و حواشی اطراف تیم نفت مسجدسلیمان در نیم فصل اول رقابت ها، آسیب جدی به تیم وارد کرد و این امر موجب شد تا این نماینده خوزستان شرایط نامطلوبی در جدول رده بندی داشته باشد و اکنون برای بقا در لیگ تلاش کند.
زنگ خطر سقوط به لیگ یک برای تیم نفت مسجدسلیمان به صدا درآمده و شاگردان کریمی اگر به دنبال بقا در لیگ هستند باید از سه بازی باقی مانده امتیاز کسب کنند؛ نفتی های مسجدسلیمان در صورت پیروزی در دیدار با تیم سپید رود 23 امتیازی شده و جایگاه خود را در رده چهاردهم تثبیت می کنند.
تیم نفت مسجدسلیمان اگر چه در هفته های انتهایی لیگ چند بازیکن مصدوم دارد اما حضور پرشور هواداران این تیم در بازی مقابل سپیدرود می تواند کمک موثری به نماینده خوزستان کند و باعث ایجاد انگیزه در بین بازیکنان شود.
به گزارش ایرنا تا پایان لیگ، سه هفته باقی مانده و نمایندگان خوزستان می توانند با نتیجه گیری مناسب و برطرف کردن و جلب رضایت خاطر هوادارانشان جایگاهشان را در جدول بهبود دهند.
دیدار نمایندگاه خوزستان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر به شرح ذیل است:
چهارشنبه 11 اردیبهشت:
استقلال - استقلال خوزستان (ساعت 20:15 ورزشگاه آزادی)
پنجشنبه 12 اردیبهشت:
فولاد خوزستان - پیکان تهران (ساعت 19:15 ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان)
جمعه 13 اردیبهشت:
نساجی مازندران - نفت آبادان ( ساعت 19 ورزشگاه شهید وطنی)
نفت مسجدسلیمان – سپیدرود (ساعت 19:15 ورزشگاه شهید بهنام محمدی)
9879/ 6037


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

درگیری‌ که تارتار را از همکاری با نفت دلسرد کرد

امیدوارم حفاری حداقل یک بار قهرمانی را تجربه کند

درگیری‌ای که تارتار را از همکاری با نفت دلسرد کرد

مدیران تیم‌های نفتی به سرعت دست به کار شوند

سیر تا پیاز دعوای استراماچونی و استقلال از قهر تا ایمیل مهم دیشب

خبر خوب استقلال به هوادارانش؛ استراماچونی فردا می آید!!

بازگشت حاج فتح الله به استقلال

ادعای فتح الله زاده: مجیدی را دستیار استراماچونی می کنم

شرط جدید استراماچونی: 250 هزار یورو می خواهم نقد!

راغب به شرکت در جام باشگاه‌های جهان نیستم/ از بی‌مهری مسئولان خوزستان خسته‌ام

طراحی یک اسکله قایقرانی در اهواز برای احیای کانوپولو

اسکوچیچ: از نتیجه مساوی خوشحال نیستیم /شاهین برای بقا می‌جنگد

اسکوچیچ: از نتیجه مساوی خوشحال نیستیم

تارتار: این پیروزی را به یک فرد پلید تقدیم می‌کنم!

صادقی: باید در کنار بازی خوب، نتیجه هم بگیریم/ اولتیماتومی از سوی مدیریت سایپا داده نشده است

اسکوچیچ: از کسب نتیجه مساوی خوشحال نیستیم

کریستیچوویچ: متاسفانه در هر بازی داوران علیه ما کار می‌کنند

اداره‌کل ورزش نگاه ویژه تری به هندبال داشته باشد

باشگاه صنعت نفت آبادان جریمه شد

وعده‌های پوچ؛ چالش بزرگ مدارس فوتبال

اهواز میزبان مسابقات کشتی فرنگی ناشنوایان کشور شد

اداره‌کل ورزش حق هندبال را بدهد

صعود و سقوط نمایندگان خوزستان در لیگ برتر وزنه‌برداری کشور

نتیجه عجیب در هفته سوم لیگ بانوان: 25-2 !

تهدید پرسپولیس توسط کالدرون: من هم می روم

شکست ناپذیرها مقابل نارنجی‌ها/ همه چیز آماده برای پرسپولیس

فوری: امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال استعفا داد

خوب بودن محرومیت روسیه برای تیم ملی والیبال ایران!!

جانشین استراماچونی مشخص شد: فرهاد مجیدی

صحبت غیرمنتظره آندرا استراماچونی: مشکل حل شود همین الان برمیگردم

2 شرط استراماچونی برای بازگشت؛ 110هزار دلار + فسخ قرارداد سال بعد

شوک به روسیه: محرومیت از المپیک 2020 و جام جهانی 2022

درگیری در دیدار پتروشیمی بندر امام و پالایش نفت آبادان

حمله تند وریا غفوری به مدیرعامل استقلال

نمی دانم در بازی با شیمیدر قرار است، چه اتفاق هایی بیفتد

سرمربی تیم سایپا: نفت مسجدسلیمان یک تیم منظم است

تارتار: به سه امتیاز بازی با سایپا نیاز مبرم داریم

نمی توانیم بی نظمی را تحمل کنیم/فولاد برایمان مهم است

کمالوند:‌ بدون من هم پارس در لیگ می‌ماند/ پولی که باید خرج جوانان شود در بانک‌های کاناداست

با تمرکز خوب بازیکنانم، نفت آبادان را شکست دادیم

کریستیچویچ: روی نیمکت مشکل داریم/ به دنبال شکست صنعت نفت هستیم

پتروشیمی، پیروز شهرآورد بسکتبال خوزستان

ادامه بحران در پارس جنوبی/ شاگردان نکونام در رده چهارم

سراج:‌ شاهین به راحتی باج نمی‌دهد

کریستیتوویچ: روی نیمکت مشکل داریم/ به دنبال شکست صنعت نفت هستیم

اجازه خروج از ایران به مربی استقلال داده نشد

مذاکره تراکتور با اسکوچیچ غیرحرفه‌ای است

پای دختران تیم هاکی به جشنواره بین المللی مستند باز شد! + عکس

صنعت نفت آبادان برابر شاهین بوشهر یک غایب دارد

نفت مسجدسلیمان در هفته چهاردهم لیگ برتر یک بازیکن محروم دارد