پیام خوزستان

آخرين مطالب

علمي

غربالگری کرونایی بیش از 4 هزار نفر توسط دانشگاه صنعتی دزفول

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول گفت: برای مقابله با ویروس کرونا، حدود 4 هزار و 425 نفر تاکنون از طریق تماس تلفنی، غربالگری و وضعیت آن‌ها مشخص شده است.

چند نکته درباره سلامت روان در دوران شیوع کرونا

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان دکتر عباس امان الهی عضو هیات علمی و هسته اجتماعی و فرهنگی ستاد مقابله با بیماری کرونا دانشگاه شهید چمران اهواز، در یادداشتی بر اساس آخرین یافته های علمی به مسایل مربوط به سلامت روان عامه مردم و خانواده ها و کادر درمانی و اقدامات مسئولین در دوران شیوع ویروس کرونا پرداخت.

برگزاری جشنواره مجازی نشریات دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی اهواز

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: جشنواره نشریات دانشجویی شهید سید محمد حکیم به صورت مجازی در این دانشگاه، با همکاری معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی خوزستان برگزار می شود.

آغاز ثبت‌نام در ترم جدید کانون زبان ایران از 5 فروردین

پیام خوزستان - مدیر کانون زبان ایران در خوزستان با اشاره به آغاز ثبت‌نام ترم بهار از 5 فروردین، گفت: زمان شروع کلاس‌ها امسال با توجه به شرایط خاص کشور، بستگی به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا دارد و حتما بعد از فروکش کردن کامل این ویروس خواهد بود.

پیام تسلیت حجت‌الاسلام‌ شفیعی در پی درگذشت معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدمحسن شفیعی، رئیس دفتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های خوزستان با صدور پیامی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین محمدمهدی صالحی، معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها را تسلیت گفت.

شبیه‌سازی ریاضی تعداد مبتلایان به ویروس کووید 19 و پیش‌دید زمان اوج آن

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان دکتر کاظم حمادی، عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز و کارشناس ارشد سازمان آب و برق خوزستان به شبیه‌سازی ریاضی تعداد مبتلایان به ویروس کووید 19 (کرونا) در کشور و پیش دید زمان اوج آن پرداخته است.

آلودگی اطلاعات و بار روانی کرونا از خود ویروس بدتر است

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان عضو هیات علمی گروه علم اطلاعات دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان اینکه آلودگی اطلاعات و بار روانی زیاد ناشی از شیوع ویروس کرونا از خود این ویروس بدتر است، گفت: به مردم توصیه می‌شود اخبار و اطلاعات کرونایی را تنها از یک خبرگزاری معتبر و رسمی پیگیری کنند.

ارائه مشاوره آنلاین به دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز درباره کرونا

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مدیر مرکز مشاوره دانشگاه شهید چمران اهواز از راه‌اندازی خط آنلاین مشاوره غیرحضوری به دانشگاهیان این دانشگاه در خصوص ویروس کرونا خبر داد.

تعویق زمان برگزاری جشنواره ایده‌های برتر دانش‌آموزی در خوزستان

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس پارک علم و فناوری خوزستان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، برگزاری چهارمین جشنواره استانی ایده‌های برتر دانش‌آموزی به زمان دیگری موکول شد.

برگزاری 80 درصد کلاس‌های نظری دانشگاه صنعتی هویزه به صورت مجازی

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه صنعتی شهدای هویزه گفت: بیش از 80 درصد آموزش درس‌های نظری به صورت مجازی برگزار می‌شود و برای حدود 20 درصد دیگر نیز پس از هفته دوم فروردین و با توجه به شرایط، تصمیم‌گیری می‌کنیم.

راه‌اندازی کارگاه تولید ماسک در بهبهان

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای بهبهان با بیان اینکه یک کارگاه تولید ماسک با همکاری مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای، حوزه علمیه، ناحیه مقاومت بسیج و دانشکده علوم پزشکی بهبهان راه‌اندازی شده است، گفت: تاکنون 4 هزار ماسک در این کارگاه تولید شده است.

نامه‌ای با 20 هزار امضا، خطاب به نخست‌وزیر هند

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز در طوماری چهار زبانه که 20 هزار نفر آن را امضا کرده‌اند، نخست‌وزیر هند را مورد خطاب قرار داد.

تلاش کادر درمانی، پزشکان، پرستاران و مسئولان مقابله با کرونا، مصداق عبادت است

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رییس دفاتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان خوزستان با تاکید بر اینکه تلاش کادر درمانی، پرستاران و مسئولان بهداشت و درمانی، مصداق عبادت است، گفت: اعتماد و امید به خدا، انسان را حرکت می‌دهد و با امید به نصرت الهی، در موضوع حال حاضر کشور نیز کادر درمان، روسفید خواهند شد.

دانشگاه شهید چمران اهواز در فهرست دانشگاه‌های فعال در "رونق تولید ملی"

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان در راستای تحقق شعار "رونق تولید ملی"، سه طرح پژوهشی از دانشگاه شهید چمران اهواز جزو طرح های برگزیده و برگزیده ممتاز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، قرار گرفت.

سرپرست دانشگاه جندی شاپور اهواز ابعاد مختلف بیماران کرونایی در خوزستان را تشریح کرد

پیام خوزستان - اهواز - سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اهواز جزییات و ابعاد مختلف بیماران کرونایی در استان خوزستان را تشریح و خواستار همکاری مردم برای کنترل این بیماری شد.

همچنان در وضعیت بحرانی کرونا به سر می بریم

پیام خوزستان - اهواز - رییس جامعه جراحان استان خوزستان گفت: مردم استان باید نسبت به واقعیت های این روزها که ناشی از شیوع ویروس کرونا است حساس و آگاه باشند و بدانند که جامعه هنوز در بحران به سر می برد.

نامه جمعی از دانشگاهیان به استاندار خوزستان برای ممنوعیت سفر به استان

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان 208 نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز و علوم پزشکی جندی شاپور، طی نامه‌ای به استاندار خوزستان، خواهان جلوگیری و ممنوعیت از سفر به این استان در تعطیلات نوروزی شدند.

مقابله دانشجویان جهادگر خوزستانی با "کرونا"

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با بیان اینکه قرارگاه مبارزه با کرونا در بسیج این دانشگاه تشکیل شده است، گفت: این قرارگاه فعالیت خود را در بخش‌های مختلف و در 6 کمیته آغاز کرده است.

فراخوان جذب نیروی پزشکی و پیراپزشکی در دانشکده علوم‌پزشکی شوشتر

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان با توجه به شیوع کروناویروس، دانشکده علوم پزشکی شوشتر در راستای تامین نیروی انسانی مورد نیاز، از میان گروه‌های پزشکی و پیراپزشکی نیرو جذب می‌کند.

پویش دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز علیه بیماری کرونا

پیام خوزستان - اهواز - پویش آگاهی‌بخشی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز با عنوان "هر دانشجو یک رسانه‌ی سلامت"، به دنبال انتشار ویروس کرونا در کشور و نشر اخبار گوناگون در این خصوص در فضای مجازی به کوشش معاونت فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه راه اندازی شد.

پویش دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز علیه "کرونا"

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان به دنبال انتشار ویروس کرونا در کشور و نشر اخبار گوناگون در این خصوص در فضای مجازی، پویش آگاهی بخشی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز با عنوان «هر دانشجو یک رسانه‌ی سلامت» به کوشش معاونت فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه راه اندازی شد.

تفاوت الکل طبی و صنعتی چیست؟

پیام خوزستان - مدیر مرکز خدمات تخصصی شیمی سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان گفت: استفاده از الکل صنعتی برای ضدعفونی سطوح که اکنون توسط سودجویان به دلیل کمبود مواد ضدعفونی عرضه می‌شود، خطر زیادی دارد چرا که ترکیب این‌ نوع الکل‌ها مشخص نیست.

پذیرش بدون آزمون ارشد در دانشگاه صنعتی دزفول

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول از انتشار فراخوان پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون برای پذیرش در نیمسال اول تحصیلی 1399-1400 خبر داد.

برخی رسانه‌ها باعث ایجاد وحشت جامعه از "کرونا" شده‌اند

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان عضو هیات علمی گروه جامعه‌شناسی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: متاسفانه برخی رسانه‌ها باعث ایجاد وحشت جامعه از ویروس "کرونا" شده‌اند، در حالی‌که شواهد پزشکی نشان می‌دهد که این ویروس آنقدر هم وحشتناک نیست.

نرم افزار راهنمای تشخیصی کرونا توسط دانشگاه علوم پزشکی اهواز طراحی شد

پیام خوزستان - اهواز – ایرنا – سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهوازگفت: نرم افزار راهنمای مجموعه اقدامات تشخیصی بیماری حاد تنفسی کرونا بر اساس پروتکل تشخیص کوید19برای اولین بار توسط دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز طراحی شد.

اپلیکیشن راهنمای تشخیصی کرونا توسط دانشگاه علوم پزشکی اهواز طراحی شد

پیام خوزستان - سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهوازگفت: اپلیکیشن راهنمای مجموعه اقدامات تشخیصی بیماری حاد تنفسی کرونا بر اساس پروتکل تشخیص کوید19برای اولین بار توسط دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز طراحی شد.

کلاس‌های دانشگاه علوم‌پزشکی اهواز به صورت مجازی برگزار می‌شوند

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مدیر امور آموزشی دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز گفت: کلاس‌های مجازی دانشگاه برای جبران عقب‌افتادگی تحصیلی آغاز شده‌اند و به دو صورت آنلاین و آفلاین برگزار می‌شوند.

آغاز کلاس‌های مجازی دانشگاه صنعتی دزفول / تمدید مهلت دفاع از پایان‌نامه‌ها

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول با بیان اینکه باتوجه به شیوع ویروس کرونا مهلت دفاع پایان‌نامه‌ها تا پایان فروردین تمدید شد، گفت: برگزاری کلاس‌های مجازی نیز در این دانشگاه آغاز شده است.

استخراج داروهای موثر در مهار آنزیم پروتئاز کروناویروس کووید 19 توسط محقق خوزستانی

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان عضو هیات علمی گروه زیست شناسی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: در این دانشگاه مطالعه ای به روش بیوانفورماتیک برای یافتن داروهای موثر در درمان کووید 19 انجام شد که در آن مشخص شد تعداد قابل توجهی از داروهای موجود برای درمان بیماری‌های ویروسی دیگر، می توانند در درمان کوید 19 موثر باشند.

تکلیف دفاع پایان‌نامه‌های ارشد چیست؟

پیام خوزستان - معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا، اولویت دانشگاه این است که زمان برگزاری جلسات دفاع پایان‌نامه‌ها به زمان دیگری موکول شوند.

آغاز کلاس‌های مجازی در دانشگاه شهید چمران اهواز

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان اینکه با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی دانشگاه‌ها، کلاس‌های این دانشگاه به صورت مجازی در حال برگزاری هستند، گفت: برای ارائه کلاس‌ها به صورت مجازی از سه سامانه استفاده می‌شود.

تولید 2 هزار لیتر محلول ضدعفونی‌ کننده و ژل دست توسط دانشگاه علوم‌پزشکی اهواز

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس دانشکده داروسازی دانشگاه علوم‌پزشکی جندی‌شاپور اهواز گفت: حدود 2 هزار لیتر محلول ضد عفونی‌کننده و ژل دست در دانشکده داروسازی این دانشگاه توسط دانشجویان و اساتید، تولید شده است و در اختیار بیمارستان‌ها قرار گرفت.

چگونه در شرایط فعلی آرام باشیم؟

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان موارد مثبت از ابتلا به بیماری ناشی از کرونا ویروس در ایران، حدود 10 روزی است که رسما توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام شده است. در این مدت، علاوه بر اخبار موثق، شایعات بسیاری درباره این ویروس در فضای مجازی منتشر می‌شود که نگرانی‌هایی را در جامعه ایجاد کرده است.

چند نکته برای مقابله روان‌شناختی با "کرونا"

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان دکتر سودابه بساک نژاد دانشیار گروه روانشناسی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه شهید چمران اهواز در یادداشتی به نکاتی درباره مقابله روان‌شناختی با بحران ویروس کرونا پرداخت.

همه سراهای دانشجویی دانشگاه چمران اهواز تعطیل شدند

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان معاون دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: به منظور انجام اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با شیوع بیماری ناشی از کرونا، سراهای دانشجویی تعطیل شدند.

لزوم تقویت سیستم ایمنی برای مقابله با کرونا

پیام خوزستان - دزفول - معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی دزفول با اشاره به راه‌های مقابله با ویروس کرونا گفت: تقویت سیستم ایمنی بدن راه مقابله با کرونا است.

مدارس و دانشگاه‌های خوزستان تعطیل می‌شوند؟

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان سرپرست دانشگاه علوم‌پزشکی جندی‌شاپور اهواز گفت: امروز، چهارم اسفند جلسه‌ای برای تصمیم‌گیری درمورد تعطیلی دانشگاه‌ها و مدارس استان جهت پیشگیری از انتقال ویروس کرونا برگزار خواهد شد.

تاکنون تصمیمی برای تعطیلی دانشگاه اتخاذ نشده است

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: اگر به این نتیجه برسیم که نمی‌توان کلاس‌ها را ادامه داد، باید در این خصوص تصمیم‌گیری شود اما تا این لحظه تصمیمی برای تعطیلی دانشگاه شهید چمران اتخاذ نشده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپوراهواز: دلیلی برای اغماض ویروس کرونا نیست

پیام خوزستان - سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: هیچ موردی از ویروس کرونا تاکنون در استان مشاهده نشده است و اگر موردی مشاهده شود اعلام می‌کنیم و دلیلی برای اغماض وجود ندارد پس مردم نگران نباشند.

ساير مطالب

اقدامات دانشگاه شهید چمران اهواز برای مقابله با کرونا در خوابگاه‌ها

برپایی نمایشگاه آثار برگزیده مسابقه "تصویرگری محیط زیست" در دانشگاه چمران اهواز

مسابقات دانش‌آموزی نوآوری و ابتکارات خوزستان برگزار می‌شود

افتتاح مدرسه عشایری در دزفول

تاکنون 900 مدرسه در خوزستان برای اسکان نوروزی آماده‌اند

تفاهم‌نامه‌ای برای حمایت از شتاب‌دهنده‌ها در حوزه مهار ریزگردها

پانزدهمین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌تهاجمی دراهواز گشایش یافت

ارائه خدمات مشاوره‌ای به زندانیان توسط دانشگاه شهید چمران اهواز

برگزاری جشنواره "مهندس" در دانشگاه شهید چمران اهواز

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان وزارت نفت و پارک علم و فناوری خوزستان

کار ساخت مته با تلاش جهاددانشگاهی در حال نتیجه دادن است

نظر ریاضی‌دان برجسته خوزستانی درباره حذف "انتگرال" از کتب دبیرستان

اختصاص 4 کاروان عتبات عالیات به دانشگاهیان خوزستان

خدمت جهادگران دانشکده نفت آبادان در مناطق محروم

مریم میرزاخانی در بین 7 دانشمند زن تاثیرگذار

پیش‌بینی پذیرش 2000 دانشجو در تکمیل ظرفیت علمی کاربردی خوزستان

همکاری وزارت نفت با 4 پارک فناوری در راستای مزیت‌های هر استان

درست انتخاب کنیم

خشکسالی باز هم به خوزستان می‌آید؟

چند نکته درباره یک ویتامین همه چیز تمام

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری جهاد دانشگاهی و فنی و حرفه‌ای خوزستان

برندگان کنگره دانشجویی پژوهشی منطقه جنوب غرب کشور معرفی شدند

استفاده از تکنولوژی جدید برای آبیاری نیشکر

باید سیستم آموزشی را به روز کنیم

گام بلند دانشگاه چمران اهواز برای کاهش وابستگی صنعت نفت به خارج

جزییات کنگره ملی "مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون ایران"

دروس مجازی در دانشگاه چمران اهواز با کیفیت بالا ارائه می‌شوند

آخرین وضعیت پروژه‌های بیمارستانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اهواز

ماجرای "کیک‌های آلوده" کاملا طراحی شده بود

اهمیت خود مراقبتی برای پیشگیری از ابتلا به "کرونا"

با سونامی بیماری‌های کلیوی روبرو هستیم

بیمارستان‌های خوزستان آمادگی لازم برای مقابله با "کرونا" را دارند

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری جهاد دانشگاهی خوزستان و سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

فراخوان پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی در دانشگاه چمران اهواز

توضیح رئیس بیمارستان رازی اهواز درباره فیلم منتسب به بیمار مبتلا به کرونا

غربالگری در مرز شلمچه برای جلوگیری از ورود بیماری کرونا

دوازدهمین المپیاد ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا خوزستان برگزار شد

چگونه از کروناویروس در امان بمانیم؟

راه‌اندازی مرکز توانبخشی اختلالات یادگیری در هفتکل

نابغه‌ای که چرتکه قهرمانی می‌اندازد

معرفی برگزیدگان مسابقه ملی جوش در مسجدسلیمان

اعلام زمان انتخاب واحد دانشگاه خاتم‌الانبیاء بهبهان

برگزیده شدن 2 طرح ارتباط با صنعت دانشگاه جندی‌شاپور دزفول در کشور

برگزاری مسابقه ملی شناورها در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر

2 انتصاب جدید در دانشکده علوم پزشکی آبادان / قائم مقام منصوب شد

تشکیل کمیته علم‌سنجی در دانشگاه شهید چمران اهواز

مراجعه سالانه بیش از 2000 زوج به مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی خوزستان

سهم 7.1 درصدی سلامت از بودجه سال 99

اخذ مجوز ایجاد 2 بیمارستان خصوصی در خوزستان

دانشگاه صنعتی بهبهان در مسیر دانشگاه‌های کارآفرین

اعلام تقویم نیم‌سال دوم تحصیلی موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان

افتتاح 3 کارگاه آموزش فنی و حرفه‌ای در بهبهان

آغاز ثبت‌نام در المپیاد علمی دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز

انتقال تکنولوژی باید جایگزین انتقال ماشین‌آلات شود

جزییات برگزاری کنگره تصویربرداری بیماری‌های زنان در اهواز

آغاز پویش ملی سرطان در دانشکده علوم پزشکی آبادان

‌کنگره ملی مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون کشاورزی‌

انتصاب سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی اهواز

برگزاری کنگره ملی مهندسی مکانیک بیوسیستم و مکانیزاسیون کشاورزی در اهواز

تشکیل دپارتمان تخصصی آب، خاک، کشاورزی و نفت و گاز در خوزستان

مدرک دانشگاهی تبدیل به آفت شده است

اعطای گواهینامه مهارت‌آموزی به 2691 سرباز سپاه خوزستان

یک‌سوم بیکاران کشور، مخاطب کمیته امداد هستند

وجود 4700شرکت دانش بنیان در کشور

وجود 4 هزار و 700 شرکت دانش بنیان در کشور

اولین المپیاد کشوری کار و دانش در خوزستان برگزار شد

اعلام زمان حذف و اضافه و انتخاب واحد دانشگاه شهید چمران اهواز

رونمایی قراردادهای واگذاری دانشهای فنی تولید کاتالیست در بندرامام

نباید از حادثه هواپیمای اوکراینی سوء استفاده شود

مراسم بزرگداشت جان‌باختگان هواپیمای اوکراینی در دانشگاه چمران اهواز برگزار شد

برگزاری کنفرانس ملی ساختمان، محیط زیست و مدیریت مصرف انرژی در اهواز

انقلاب صنعتی چهارم، از نظریه تا واقعیت

اعطای جایزه "پروفسور ترسلی" به 6 دانشجو

عملیات ساخت مرکز دیالیز دزفول آغاز شد

تسلیت دانشگاه چمران اهواز در پی درگذشت دانشجوی سابق این دانشگاه در سانحه هوایی

خودکفایی در برخی از اقلام صنعت نفت با همکاری جهاددانشگاهی

ساخت کارخانجات نمک‌زدایی در جهاددانشگاهی

تلاش جهاد دانشگاهی خوزستان برای برداشتن باری از دوش استان

تراز بالای جهاد دانشگاهی استان‌ها، نشان‌دهنده تفکر جهادی است

برای مدیریت تحریم، به مدیران متخصص نیاز داریم

حمایت خوزستان از پروژه‌های دانشگاهی صنعت نفت و گاز

اعلام زمان برگزاری امتحانات لغو شده دانشگاه شهید چمران اهواز

تشکیل مجمع خیرین علم و فناوری در خوزستان

نفوذ هکر‌های ایرانی به یک سایت دولتی آمریکا

بومی‌سازی یک محصول کاربردی در ملی حفاری

انتصاب سرپرست دانشکده علوم پزشکی بهبهان

در هر صحنه‌ای که صحنه عمل صالح است حاج قاسم دیده می‌شود

برای عمر سراسر جهاد حاج قاسم، پایانی کمتر از این سزاوار بود؟

کاخ سفید یا پایگاه‌هایش را برچیند یا برای خود تابوت سفارش دهد

وزیر بهداشت: به شهادت رساندن سردار سلیمانی یک خودزنی از سوی آمریکا بود

کلنگ‌زنی 2 پروژه آموزشی در گتوند

کلنگ زنی 2 پرژه آموزشی در گتوند

برگزاری همایش ملی "تبیین بیانیه گام دوم انقلاب" در اهواز

شرکت بیش از 2 هزار دانش‌آموز خوزستانی در المپیاد علمی

لزوم اجرای طرح ملی "رتبه‌بندی دستگاه‌ها و شرکت‌ها بر مبنای شاخص‌های پژوهش و فناوری"

استاد دانشگاه شهید چمران: دوگانگی و دوقطبی‌سازی در اقتصاد باعث افزایش نارضایتی می‌شود

تلاش برای حل مشکلات صنعت گاز کشور توسط پژوهشگران دانشگاه نفت

‌انعقاد 17 تفاهم‌نامه بین مراکز علمی و دستگاه‌های اجرایی خوزستان

دانشگاه‌ها با حل معضلات کشور و خوزستان آشتی کنند

ایران رتبه 61 دنیا را در زمینه نوآوری دارد