پیام خوزستان

آخرين مطالب

اجتماعي

تلاش‌های خوزستان با هماهنگی دستگاه‌های ذیصلاح است/استفاده از تمام ظرفیت ناجا و بسیج در روزطبیعت

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با اشاره به اقدامات انجام شده برای مقابله با کرونا گفت: همه تلاش‌های خوزستان با هماهنگی و پشتیبانی علمی و نظر دستگاه‌های ذیصلاح درمانی و بهداشتی است و هدف مشترک همه این محدودیت‌ها و کنترل‌های سختگیرانه، حفظ سلامت مردم در مقابل این ویروس بی‌رحم است.

استاندار عنوان کرد:

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با اشاره به اقدامات انجام شده برای مقابله با کرونا گفت: همه تلاش‌های خوزستان با هماهنگی و پشتیبانی علمی و نظر دستگاه‌های ذیصلاح درمانی و بهداشتی است و هدف مشترک همه این محدودیت‌ها و کنترل‌های سختگیرانه، حفظ سلامت مردم در مقابل این ویروس بی‌رحم است.

آسمان خوزستان، ابر و رگبار

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش بینی رگبار، رعد و برق و وزش باد در استان تا روز پنجشنبه خبر داد.

جاده تفرج‌گاه‌های باغ‌ملک مسدود شد

پیام خوزستان - اهواز - فرماندار باغ‌ملک گفت: جاده‌های منتهی به مناطق گردشگری و تفرجگاه‌های شهرستان باغ‌ملک مسدود و ترددی در آنها انجام نمی‌شود.

تست پایش سلامت در نانوایی‌های اندیمشک

پیام خوزستان - اندیمشک - رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اندیمشک از تست پایش سلامت کارکنان نانوایی با استفاده از دستگاه تب‌سنج در اندیمشک خبر داد.

مسیرهای ورودی و خروجی ایذه مسدود شدند

پیام خوزستان - اهواز - فرماندار ایذه گفت: عملیات مسدود کردن محورهای اصلی و فرعی شهرستان ایذه که از عصر دوشنبه آغاز شده بود صبح امروز به پایان رسید.

20درصد شهروندان جنوب غرب خوزستان در طرح غربالگری کرونا شرکت کردند

پیام خوزستان - آبادان - معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی آبادان از ثبت اطلاعات سلامت 121 هزار و 111 نفر از شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و شادگان در طرح غربالگری کرونا خبر داد و گفت: 20درصد شهروندان جنوب غرب خوزستان در این طرح وضعیت سلامت خود را مورد ارزیابی قرار دادند.

کاهش 90 درصدی تردد شهری راهکار مقابله با کرونا در خرمشهر

پیام خوزستان - آبادان - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا در خرمشهر تمام مسیرهای ورودی و خروجی این شهرستان باید به طور کامل بسته شود و ترددهای شهری نیز بیش از 90 درصد کاهش یابد.

اقدامات جلوگیری از شیوع کرونا در خرمشهر شدیدتر شود

پیام خوزستان - خرمشهر- معاون عمرانی استاندار خوزستان گفت: با توجه به میزان ابتلاء در خرمشهر باید شدیدترین اقدامات برای فروکش کردن این میزان در این شهرستان برقرار شود.

ورود گردشگر به پارک ملی دز ممنوع شد

پیام خوزستان - دزفول - رییس پارک ملی دز گفت: به‌منظور مقابله با بیماری کرونا ورود گردشگر به پارک ملی دز ممنوع شد.

900 تخت از سوی سپاه در نقاهتگاه‌های خوزستان آماده شد

پیام خوزستان - اهواز- فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان با اعلام برپایی 900 تخت در نقاهتگاه‌های سراسر استان گفت: این تخت‌ها برای نگهداری و مراقبت از افراد بهبود یافته از بیماری کرونا آماده شده‌است.

ممنوعیت صددرصدی تردد در ورودی و خروجی تمامی شهرهای خوزستان

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان گفت: برای قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا، محدودیت و ممنوعیت تردد در تمامی ورودی و خروجی شهرها به صورت صددرصد اعمال می شود.

اوضاع زندان سپیدار اهواز تحت کنترل است

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان فرمانده انتظامی خوزستان با بیان اینکه شایعه فرار زندانیان زندان سپیدار اهواز به هیچ وجه صحت ندارد، گفت: اوضاع زندان سپیدار کاملا آرام و تحت کنترل است.

نقش محوری سپاه در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان گفت: نقش محوری در کنترل بیماری، فاصله‌گذاری اجتماعی است و عزیزان ما در بسیج به کمک هلال احمر، نیروی انتظامی و دانشگاه کارهای خوبی انجام می‌دهند و نقش سپاه در این زمینه محوری است.

خوزستان امشب بارانی است

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش‌بینی رشد ابر، بارش پراکنده، رعد و برق و تندباد لحظه‌ای خبر داد.

کشف جسد چوپان مفقود باغملکی در رامهرمز

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس جمعیت هلال احمر باغملک از کشف جسد چوپان مفقود شده در پی سیلابی شدن رودخانه فصلی میداوود خبر داد.

کرونا در خوزستان فعلا به مداخله فوری نیاز ندارد

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به کمبود کادر پرستاری در خوزستان در مقابله با کرونا گفت: با توجه به اینکه تنها حدود 40 روز از ورود کروناویروس به استان خوزستان گذشته و ممکن است این موضوع ادامه پیدا کند، شاهد خسته شدن پرسنل در همه کشور از جمله خوزستان هستیم.

پاسخ‌های رئیس و پرستار بیمارستان رازی اهواز به رئیس جمهور

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس بیمارستان رازی اهواز در ارتباط ویدئوکنفرانس با رئیس جمهور با اشاره به وضعیت شیوع کرونا در اهواز گفت: هنوز اطلاعی نداریم که در آینده شیوع این بیماری افزایش پیدا خواهد کرد یا خیر اما از ابتدای فروردین‌ماه تاکنون، روند تقریبا ثابت بوده است.

ترخیص 56 بیمار کرونایی در شمال غرب خوزستان

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول از ثبت ابتلای قطعی یک بیمار دیگر به کروناویروس در این دانشگاه خبر داد.

جدیدترین وضعیت شیوع کرونا در جنوب غرب خوزستان

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از ثبت چهار مورد جدید قطعی ابتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته در منطقه جنوب غرب خوزستان خبر داد.

به ناپایدار شدن کروناویروس در گرما امیدوار نیستیم

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان متخصص بیماری‌های عفونی و گرمسیری دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: نسبت به ناپایدار شدن کروناویروس جدید در محیط گرما امیدواری زیادی نداریم.

بندرگاه‌های خوزستان باز هستند / کنترل روند صعودی ابتلا به کرونا در برخی شهرها

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان در ارتباط ویدئو کنفرانس با رئیس جمهور گفت: بندرگاه‌های خوزستان باز هستند و واردات انجام می‌شود و از نظر تامین غله و موضوعات غذایی هیچ مشکلی نداریم و همه الزامات بهداشتی نیز در این نقاط انجام می‌شود.

رئیس‌جمهور: امیدوارم در سال 99 به خوزستان سفر کنم

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس جمهور خطاب به مردم خوزستان گفت: امیدوارم شرایط از نظر ویروس کرونا، عادی و معمولی شود و ما نیز بتوانیم به خدمت مردم خونگرم استان خوزستان برسیم و طرح‌های مهم پیش رو در سال 99 را افتتاح کنیم.

رهاسازی آب از سد کوثر فعلا افزایش نمی‌یابد

پیام خوزستان - اهواز - مدیر امور آب منطقه شرق خوزستان (بهبهان) با اشاره به محقق نشدن پیش‌بینی بارش‌ها در بالادست خوزستان، گفت: رهاسازی آب از سد کوثر افزایش نیافته و بر اساس پیش‌بینی هوای هواشناسی ، رهاسازی آب این سد احتمالا در اواخر فروردین انجام شود.

وضعیت شیوع کرونا در خوزستان غیرقابل‌پیش‌بینی است

پیام خوزستان - اهواز- مدیرعامل بیمارستان رازی اهواز گفت: وضعیت شیوع ویروس کرونا در استان خوزستان ثابت است اما با توجه به واگیردار بودن و نحوه انتقال آن، این روند غیرقابل پیش‌بینی است.

جاده خرمشهر- آبادان کامل بسته نمی شود

پیام خوزستان - خرمشهر- فرماندار ویژه آبادان با اشاره به انسداد مسیر خرمشهر به این شهرستان گفت: این مسیر به طور کامل بسته نمی شود و فقط خودروهای اورژانسی، سوخت، مواد غذایی و... تردد خواهند کرد.

204 بسته‌غذایی بین نیازمندان آبادان توزیع شد

پیام خوزستان - آبادان - رییس ستاد عتبات عالیات آبادان گفت:204 بسته موادغذایی کمک به نیازمندان و خانواده‌ای متضرر از فراگیری بیماری کرونا در آبادان توزیع شد.

مانور مقابله با کرونا در شوش برگزار شد

پیام خوزستان - دزفول- مانور اقتدار مقابله با کرونا با حضور نیروهای نظامی، امدادی و خدماتی روز دوشنبه در شهرستان شوش برگزار شد.

جاده آبادان - اروندکنار 48 ساعت مسدود می‌شود

پیام خوزستان - آبادان - بخشدار اروندکنار گفت: جاده آبادان - اروندکنار از روز سه‌شنبه 12 فروردین به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به مدت 48 ساعت بسته می‌شود.

جسد چوپان مفقود شده در سیلاب باغملک پیدا شد

پیام خوزستان - اندیمشک- رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان باغملک گفت: 3 تیم جمعیت هلال احمر با انجام عملیات جست‌وجو توانستند جسد چوپان مفقود شده در سیلاب باغملک را در شهرستان رامهرمز پیدا کنند.

شناسایی مخزن بنزین حاوی آب در پمپ بنزینی در اهواز

پیام خوزستان - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خوزستان گفت: طی گشت سیار این اداره به همراه بازرسان کنترل کیفیت پخش فرآورده‌های نفتی در شهرستان اهواز، مخزن بنزین حاوی آب شناسایی شد.

رودخانه‌ شهرستان باغملک سیلابی شد

پیام خوزستان - اهواز- رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان باغملک گفت: در پی سیلابی شدن رودخانه در شهرستان باغملک یک چوپان مفقود شد.

راه‌های اصلی اهواز در روز طبیعت مسدود است

پیام خوزستان - اهواز- شهردار اهواز گفت: در روزهای 12 و 13 فروردین راه‌های اصلی اهواز مسدود خواهد شد و از مردم خواهش می شود که در این دو روز اصلاً از خانه خارج نشوند.

صید و صیادی در آبادان تا اطلاع ثانوی ممنوع است

پیام خوزستان - آبادان - معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان گفت:صید و صیادی در آبادان با توجه به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر مواج بودن دریا، تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

اختصاص بسته‌های حمایتی برای زیان‌دیدگان تعطیلی مشاغل / کوچ عشایر باید متوقف شود

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان معاون امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: می‌دانیم که تعطیلی بازار و مشاغل، امرار معیشت بسیاری از افراد جامعه را با مشکل مواجه می‌کند به همین دلیل مطابق صحبت‌های استاندار خوزستان حتما بسته‌های حمایتی برای این اقشار در نظر گرفته خواهد شد.

مفقود شدن جوان باغملکی در رودخانه فصلی

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس جمعیت هلال احمر باغملک از مفقود شدن یک چوپان در رودخانه فصلی در میداوود خبر داد.

ممنوعیت خروج خوزستانی‌ها از محله‌ها در 12 و 13 فروردین/اجرای مرحله چهارم محدودیت در شهرهای قرمز

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با بیان اینکه ما امسال روز سیزده به در در استان خوزستان نداریم، گفت: دوازدهم و سیزدهم فروردین باید از خروج مردم از محله‌ها ممانعت شود و فرمانداران باید خروجی محله به محله را کنترل کنند.

درمان جدید کرونا، در انتظار استعلام وزارت بهداشت

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به درمان بیماران کرونا با رژیم دارویی جدید در این دانشکده، گفت: اثرات دارو مشخص شده و منتظر استعلام نتایج کمیته علمی وزارت بهداشت هستیم تا این موضوع مورد تایید قرار بگیرد و بیماران بیشتری از این دارو استفاده کنند.

کروناویروس به هیچ وجه از طریق هوا منتشر نمی‌شود

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به نشر مطالبی مبنی بر انتشار کروناویروس در هوا و ماندگاری آن به مدت هشت ساعت، گفت: متاسفانه این برداشت‌ها ناشی از ترجمه غلط مطالبی است که سازمان جهانی بهداشت منتشر کرده است؛ در این مطالب نوشته شده که ویروس در قطرات تنفسی هشت ساعت زنده می‌ماند بنابراین به هیچ وجه ویروس در هوا چندان معلق نمی‌ماند و از طریق هوا منتشر نمی‌شود.

تلاش برای غربالگری 85 درصدی جمعیت

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی دزفول با اشاره به غربالگری کروناویروس در منطقه تحت پوشش این دانشگاه گفت: هرچند تلاش بر غربالگری صددرصدی جمعیت است اما با توجه به اینکه برخی شهروندان به تماس‌ها جواب نمی دهند یا همکاری خوبی ندارند، هدف ما رسیدن به غربالگری 85 درصدی جمعیت است.

ثبت 40 مورد جدید ابتلا به کرونا در خوزستان

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از ثبت 40 مورد جدید ابتلا به کرونا در خوزستان در 24 ساعت گذشته خبر داد.

ادامه رگبار در خوزستان

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش‌بینی ادامه رگبار پراکنده و رعد و برق در استان خبر داد.

تعداد مبتلایان به کرونا در خوزستان به 671 نفر رسید

پیام خوزستان - اهواز - سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت:آمار مبتلایان به ویروس کرونا در 24 ساعت گذشته در خوزستان به 671 بیمار رسید که از این تعداد 78 نفر تاکنون فوت کرده‌اند.

ساير مطالب

سیل‌بند حاشیه رودخانه بهمنشیر آبادان ترمیم شد

پلمب 50 واحد صنفی متخلف در باغملک

85 درصد مردم شوشتر غربالگری شدند

معلمی که مدافع سلامت است

جاده تپه شهدای ایذه مسدود شد

تاراز با 91 میلیمتر رکورددار میزان بارندگی در خوزستان

140 هزار نفر در ایذه در برابر کرونا غربالگری شدند

مرز، بندر، نفت و دیگر دلایل گسترش کرونا در جنوب خوزستان

چهار واحد صنفی متخلف در خرمشهر پلمب شدند

مرز و بندر و نفت و دیگر دلایل گسترش کرونا در جنوب خوزستان

200 واحد صنفی متخلف در شادگان پلمب شد

ورودی‌های بخش سردشت دزفول بسته شد

طرح کنترل ورودی و خروجی های خوزستان تا 21 فروردین اجرا می شود

کاهش تردد جاده‌ای با اجرای کنترل مبادی ورودی و خروجی در خوزستان

ورودی های شهرستان باوی بسته شد

فرمانده انتظامی خوزستان: تردد بین شهری در استان کاهش یافت

اعمال سختگیری‌ها در شهر "قرمز" اندیمشک برای مقابله با کرونا

برخورد مرگبار دو خودرو در ایذه

ادامه فعالیت پست‌های تب‌سنجی در ورودی شهرها

انتصاب سرپرست آموزش و پرورش عشایر خوزستان

ثبت تاکنون 93 بیمار مبتلا به کرونا در شمال غرب خوزستان

نجات چوپان مفقود در ارتفاعات اندیکا

ثبت تاکنون 631 مورد ابتلا به کرونا در خوزستان

خرید شب عید، دلیل جهش ابتلا به کرونا در جنوب غرب خوزستان

ادامه بارندگی در خوزستان تا دوشنبه

فر ماندار ایذه: عشایر به ارتفاعات و رودخانه‌ها نزدیک نشوند

بستری بودن 81 بیمار با علایم حاد تنفسی در بیمارستان طالقانی آبادان

جاده ورودی شوشتر از سمت اهواز بسته شد

ورود گردشگران به مناطق حفاظت شده محیط زیست خوزستان ممنوع شد

انفجار گاز در یکی از روستاهای باوی

چرا نمی‌توان میزان رعایت قرنطینه خانگی را سنجید؟

زلزله 4.3 ریشتری، گوریه خوزستان را لرزاند

انفجار گاز در کوروش اهواز 3 مصدوم بر جای گذاشت

کرونا در خوزستان تا امروز؛ 610 مبتلا، 74 فوتی

ورود سامانه بارشی به خوزستان از امروز

82 مبتلا و 10 فوتی، جدیدترین آمار کرونا در شمال غرب خوزستان

آخر هفته خوزستان بارانی است

ثبت تاکنون 109 مورد کرونا در جنوب غرب خوزستان

وزش باد شدید در خوزستان پیش‌بینی می شود

7 واحد صنفی در خرمشهر پلمب شدند

46 خوزستانی در 24 ساعت گذشته به ویروس کرونا مبتلا شدند

اثر خرید شب عید بر افزایش بروز بیماری / ثبت 46 بیمار جدید در خوزستان

ثبت 46 مورد جدید ابتلا به کرونا در خوزستان

ورزش باد شدید در خوزستان پیش‌بینی می شود

تعداد مبتلایان به کرونا در بیمارستان بزرگ دزفول به 82 نفر رسید

بیش از 11 هزار وسیله نقلیه وارد خوزستان شدند

شمار فوتی‌های کرونا در شهرهای جنوب غرب خوزستان به 10 نفر رسید

عشایر دزفول از حاشیه رودخانه‌ها فاصله بگیرند

اخطاریه مدیریت بحران خوزستان در خصوص بارندگی هفته آینده

جزئیات موفقیت در درمان و کاهش مرگ ناشی از کرونا

محدودیت تردد بین شهرها در خوزستان اعمال می‌شود

خوزستان دیروز فوتی کرونا نداشت / ثبت 22 مورد جدید ابتلا

ثبت تاکنون 99 مورد ابتلا به کرونا در جنوب غرب خوزستان

ابتلای 79 بیمار به کرونا در شمال غرب خوزستان

تولید ماسک در مدارس شوشتر و آبادان

ویروس کرونا در رطوبت تا 20 روز زنده می‌ماند

فعالیت سامانه بارشی جدید در خوزستان از جمعه

380 نیروی جهای ضدعفونی خیابان‌های آبادان را برعهده دارند

موسسه دندانپزشکی بدون پروانه در خوزستان تعطیل شد

روند عملیات ضدعفونی و گندزدایی در خوزستان گسترش و ادامه یابد

ضدعفونی کردن 18 میلیون مترمربع از اماکن و معابر سه استان کشور

آتش‌سوزی در پتروشیمی آبادان مهار شد

محدودیت‌های کرونایی در آبادان سختگیرانه‌تر شد

کنترل‌های سختگیرانه به ورودی شهرهای خوزستان می‌رسد

آخر هفته بارانی در خوزستان

توضیحی درباره اعلام رتبه نخست ابتلا به کرونا در خرمشهر

نقاهتگاه بیماران کرونا در آبادان ایجاد می‌شود

کرونا در خوزستان تاکنون، 502 مبتلا و 65 فوتی

لزوم فعالیت ادارات خوزستان با 20 درصد نیروها

18 میلیون مترمربع از سوی قرارگاه کربلا در خوزستان ضد عفونی شد

مسیر شوشتر به بخش عقیلی گتوند بسته شد

ادارات آبادان سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری تعطیل شدند

کاهش 80 درصدی حضور کارکنان ادارات خوزستان تا 15 فروردین ماه

تحلیل داده‌های مبتلایان به کرونا در خوزستان

امدادرسانی به روستاییان باغملک در پی بارندگی اخیر

اخطاریه مدیریت بحران خوزستان در خصوص بارندگی پیش رو

بهبودی 281 مبتلا به کرونا در خوزستان/30 مورد ابتلای جدید

ثبت تاکنون 474 مورد ابتلا به کرونا در خوزستان / اهواز در صدر ابتلا

تعداد مبتلایان به کرونا در بیمارستان بزرگ دزفول به 67 نفر رسید

تب‌سنجی پنج‌هزار نفر خرمشهری توسط هلال احمر

افزایش دمای هوا در خوزستان پیش‌بینی می شود

30 مورد جدید ابتلا به کرونا در خوزستان / فوت تاکنون 61 بیمار

شناسایی و خروج خودروهای مسافر در آبادان

پیش‌بینی افزایش دما در خوزستان

30 مورد جدید ابتلا به کرونا در خوزستان ثبت شد

چهارمین مورد مثبت کرونا در گتوند

پایش و ضدعفونی شناورهای تجاری در بندر خرمشهر ادامه دارد

چهار گروه بازرس با واحدهای صنفی متخلف آبادان برخورد می‌کنند

پالایشگاه آبادان 25 درصد سوخت کشور را تامین می‌کند

ثبت بیشترین میزان بارش باران خوزستان در ایذه

140 هزار شوشتری در غربالگری کرونا شرکت کردند

زلزله 4 ریشتری گوریه را لرزاند

آماده‌سازی نقاهتگاه بیماران مبتلا به کرونا در شوشتر

اعلام آماده باش به 4 شهرستان در پی وقوع زلزله گوریه

حمله گانگستری به یک سیگارفروشی در دزفول

خدمات‌دهی9مراکز بهداشت در ایام تعطیلات در آبادان، خرمشهر و شادگان

گشت‌های راهداری خوزستان برای مقابله با سیل احتمالی مستقر می شوند

برف بهاری ارتفاعات اندیکا را سفیدپوش کرد

22 نفر به مبتلایان ویروس کرونا در خوزستان اضافه شدند

بارش شدید برف در ارتفاعات خوزستان