پیام خوزستان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

نقشه راه توسعه چهارمحال و بختیاری تدوین شود

پیام خوزستان - نقشه راه توسعه چهارمحال و بختیاری برمبنای مطالعات آمایش ‌سرزمین استان تدوین و طرح ها و پروژه های سرمایه پذیر شناسایی و معرفی شود.

معاون توسعه مدیریت وزیر کار در شهرکرد: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای با نیاز بازار کار متناسب‌سازی شد

پیام خوزستان - معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پس از سال‌ها در دولت دوازدهم و در سازمان فنی و حرفه‌ای، آموزش‌های ارائه شده متناسب با نیاز بازار کار مورد آمایش قرار گرفت و استانداردسازی و متناسب‌سازی شد.

​تقدیر شریعتمداری از مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران برای حراست از منافع ملی

پیام خوزستان - "محمد شریعتمداری " وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در نامه ای به " نصرالله سردشتی"، مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران از تلاش های ستودنی ، مجاهدانه و شبانه روزی وی و مجموعه کارکنان این شرکت برای حراست از منافع ملی و تداوم صادرات نفت و فرآورده‌های نفتی تقدیر کرد .

زمین برای ساخت درمانگاه تامین اجتماعی در اردل واگذار شد

پیام خوزستان - معاون امور اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر به استان چهارمحال و بختیاری گفت: خوشبختانه با پیگیری های مستمر مدیران محلی و مشارکت مردم ، زمین مورد نیاز ساخت درمانگاه تامین اجتماعی اردل تامین شد.

شکل‌گیری زنجیره تولید شاه کلید رفع بیکاری چهارمحال و بختیاری ‌است

پیام خوزستان - معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ایجاد و ‌شکل‌گیری زنجیره تولید، شاه کلید رفع بیکاری و محرومیت‌زدایی استان چهارمحال و بختیاری است.

۳۳۰ نفر شغل اولی با اجرای طرح یارانه دستمزد در اردبیل مشغول به کار شدند

پیام خوزستان - دبیر کارگروه تخصصی اشتغال استان اردبیل گفت: ظرف ۴۰ روز از اجرای طرح پرداخت یارانه دستمزد به کارفرمایان تعداد ۳۳۰ نفر نیروی شغل اولی با عقد قرارداد مشغول به کار شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: اجرای طرح کارورزی بستر مناسبی برای اشتغال جوانان است

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان به تبیین سیاست های فعال بازار کار در استان و نقش طرح کارورزی پرداخت و اجرای طرح مذکور را بستر مناسبی برای اشتغال جوانان استان دانست.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: ساماندهی شرکت تعاونی توسعه عمران از اهداف کوتاه مدت است

پیام خوزستان - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در دیدار با اعضای هیئت رئیسه اتاق تعاون استان گفت: ساماندهی شرکت تعاونی توسعه عمران از اهداف کوتاه مدت است.

ایجاد بیش از ۲ هزار شغل در روستاهای استان البرز با تکمیل طرح های روستایی

پیام خوزستان - مدیر امور اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز با بیان این که ۳۴ رسته شغلی در قالب طرح تکاپو شناسایی شده است، گفت: تعهد ایجاد اشتغال در سطح روستاهای استان البرز دو هزار ۳۳۹ فرصت شغلی است.

اولویت استخدام در طرح‌های جهش تولید زنجان با مقرری بگیران بیمه بیکاری است

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در صورتی‌که پروژه‌های جهش تولید در این استان به خوبی هدایت و به سرانجام برسد زمینه ایجاد ۲۰ هزار فرصت شغل فراهم می شود و به کار گماری مقرری بگیران بیمه بیکاری نیز در این طرح‌ها در اولویت خواهد بود.

برای پیشرفت طرح های اشتغال روستایی از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: توسعه طرحهای روستایی در رشد اقتصاد کشور به ویژه استان، بسیار مهم و تأثیر گذار بوده و برای پیشرفت آن از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

بیکاری در خراسان شمالی کاهش یافت

پیام خوزستان - معاون کارآفرینی و اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: نرخ بیکاری این استان در تابستان نسبت به بهار امسال، حدود یک درصد کاهش یافته و به ۱۱.۱ درصد رسید.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: توسعه چهارمحال و بختیاری، نیازمند حضور سرمایه‌گذاران بومی است

پیام خوزستان - معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تسریع در روند توسعه و ایجاد تحول در چهارمحال و بختیاری، نیازمند حضور سرمایه‌گذاران بومی است.

هدف‌گذاری پرداخت ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات بانک توسعه تعاون در استان چهارمحال و بختیاری

پیام خوزستان - مدیرعامل بانک توسعه تعاون در سفر به استان چهارمحال و بختیاری ضمن بازدید از طرح‌های اشتغال‌زایی این استان از هدف‌گذاری پرداخت ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات بانک توسعه تعاون در این استان خبر داد.

مدیرعامل بانک رفاه کارگران: چهار محال و بختیاری ظرفیت مناسبی برای رونق تولید و اشتغال دارد

پیام خوزستان - مدیرعامل بانک رفاه کارگران تشریح کرد: چهارمحال و بختیاری، استانی با ظرفیت های فراوان کشاورزی، گردشگری و دامپروری و صنایع دستی است و با اجرای برنامه های اقتصادی، می توان به تولید و اشتغال این منطقه کمک کرد.

شاخص های کارآفرینی در استان بوشهر پایش می شود

پیام خوزستان - مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر گفت: پایش شاخص های کارآفرینی بر اساس استاندارهای دیده بان جهانی کارآفرینی در حال انجام است

معاون روابط کار خبر داد: تشدید نظارت‌ بر دستورالعمل های بهداشتی در واحدهای تولیدی

پیام خوزستان - معاون روابط کار از تشدید نظارت‌ها بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی در واحدهای تولیدی و صنعتی و ابلاغ آن به ادارات بازرسی کار اجرایی استان ها خبر داد.

طرح پرداخت یارانه دستمزد ظرفیت خوبی برای ایجاد اشتغال شغل اولی ها است

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: طرح پرداخت یارانه دستمزد یکی از برنامه‌ها و سیاست‌های دولت در راستای حمایت از کارفرمایان و نیروی کار شغلی اولی است که ظرفیت خوبی برای ایجاد اشتغال شغل اولی ها و کارفرمایان است.

۲۰۰۰ مورد بازرسی از واحدهای کارگاهی با اولویت کنترل شیوع کرونا در اردبیل انجام شد

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: نزدیک به ۲۰۰۰ مورد بازرسی از سطح واحدهای کارگاهی با اولویت کنترل شیوع ویروس کرونا و صیانت از سلامت نیروی کار توسط بازرسان کار استان انجام شد.

شرکت بیش از ۱۰۰ خانواده کارگر کردستانی در چهارمین جشنواره تفریحی ورزشی خانوادگی کارگران کشور

پیام خوزستان - با فراخوان گسترده از جامعه کار و تولید استان کردستان، بیش از ۱۰۰ خانواده کارگری در چهارمین جشنواره مجازی تفریحی ورزشی خانوادگی کارگران کشور شرکت کردند.

لزوم هم افزایی دستگاه های زیر مجموعه در ایجاد اشتغال و بهبود اقتصاد حاشیه نشینی

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز در دیدار با مدیر جدید صندوق کارآفرینی امید استان بر لزوم هم افزایی دستگاه های زیر مجموعه تعاون،کار و رفاه اجتماعی البرز در ایجاد اشتغال و بهبود اقتصاد حاشیه نشینی استان تاکید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: شیب بیکاری با حرکت بر اساس سند سه ساله اشتغال استان کاهش یافت

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در نشست با فرماندار جدید شهرستان کنگاور گفت: حرکت بر اساس سند سه ساله اشتغال استان شیب بیکاری در سال های اخیر را کاهش داده است.

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان: نگاه نیروی انتظامی هرمزگان نسبت به امنیت،مبتنی بر رویکرد اقتصادی و اجتماعی است

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: فرمانده نیروی انتظامی استان و مجموعه تحت پوشش آن نسبت به امنیت، نگاهی همه جانبه اقتصادی و اجتماعی دارند.

اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی و فرماندهی انتظامی البرز تفاهم نامه همکاری امضا کردند

پیام خوزستان - به مناسبت هفته ناجا در استان البرز و به منظور همکاری دو جانبه در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی ، حمایت از تحکیم خانواده و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب تفاهم نامه ای فی مابین مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی و فرماندهی انتظامی استان البرز منعقد و امضا شد.

معافیت مالیاتی موسسات و نهادهای خیریه غیردولتی در استان البرز

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز از معافیت مالیاتی تمامی دستگاه‌های موضوع ماده۲۹ قانون برنامه ششم توسعه مانند نهادهای غیردولتی و بنیادها ، موسسات وخیریه های خصوصی که به هر شکل از اقشار آسیب پذیر در البرز حمایت می‌کنند بر اساس شرایط وضوابط اعلام شده، خبر داد.

خراسان شمالی می تواند دپارتمان ملی مهارت اصناف باشد

پیام خوزستان - معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: استان خراسان شمالی می تواند دپارتمان ملی مهارت اصناف باشد تا بر اساس طرحی از سوی این استان بتوانیم اصناف در سطح کشور را ساماندهی کنیم.

قدردانی مدیرعامل سازمان انتقال خون از شریعتمداری برای راه اندازی پویش اهدای پلاسمای خون

پیام خوزستان - "پیمان عشقی "، مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران در نامه ای تشکر آمیز به " محمد شریعتمداری " وزیر تعاون ، کارورفاه اجتماعی نوشت : معدودند مسئولین ارشد خارج از حوزه سلامت که نقش فنی و تخصصی سازمان انتقال خون ایران را که تنها سازمان حیاتی شناخته شده حوزه سلامت از منظرپدافند غیرعامل درکشور است را پاس دارند .

رئیس سازمان ملی بهره وری ایران : وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جایگاه ویژه ای در موضوع بهره وری دارد

پیام خوزستان - وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی،یکی از بزرگترین بنگاه دارهای دولت است که در بخش‌های مختلف با مدیریت بنگاه‌های اقتصادی زیرمجموعه خود نقش پررنگ و کلیدی را ایفا می کند .

با دستور فوری شریعتمداری تشکیل شد؛ کمیته ویژه اجرای فرمایشات رهبری در وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی

پیام خوزستان - به دنبال فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در جلسه با ستاد ملی کرونا ،" محمد شریعتمداری "، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دستور فوری تشکیل " کمیته ای ویژه " را در این وزارتخانه برای پیگیری دستورات معظم له صادر کرد .

۱۸۶ درخواست مشاغل سخت و زیان آور در قزوین تایید شد

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: ۳۹۱ درخواست تجدیدنظر مشاغل سخت و زیان آور به کمیته مربوط در اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان ارسال شده بود که از این تعداد ۱۸۶ فقره، مورد تایید قرار گرفت.

۳۸۷ کودک کار در البرز ساماندهی شدند

پیام خوزستان - مدیرکل بهزیستی استان البرز از شناسایی و ساماندهی ۳۸۷ کودک کار در استان البرز در سال جاری از سوی بهزیستی خبر داد.

استان گیلان با ۷۱ درصد پرداخت تسهیلات کرونا به واحدهای آسیب دیده در رتبه اول کشور قرار دارد

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان به رتبه بندی استان های کشور در پرداخت تسهیلات حمایتی به بنگاه های آسیب دیده از کرونا اشاره کرد و گفت: استان گیلان با ۷۱ درصد پرداخت تسهیلات کرونا به واحدهای آسیب دیده در رتبه اول کشور قرار دارد.

خراسان شمالی پایلوت اجرای طرح ملی مهارت آموزی ویژه دانشگاه فرهنگیان قرار می گیرد

پیام خوزستان - معاون وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور گفت: خراسان شمالی را بعنوان پایلوت اجرای طرح ملی مهارت آموزی ویژه دانشگاه فرهنگیان معرفی می کنیم تا از این طریق سهم مهارت را به ۵۰ درصد ارتقا دهیم.

رئیس کمیته ارتقای بهره وری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: بهروه وری انتخاب نیست، ضرورت است

پیام خوزستان - هدف از تشکیل کمیته ارتقاء بهره‌وری در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بهبود شاخص های بهره وری در حوزه های مختلف با رویکرد افزایش رضایتمندی ذی نفعان و مخاطبان است.

شریعتمداری خبر داد: بهبود ۱۰ امتیازی شاخص های بهروه وری در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

پیام خوزستان - وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از بهبود ۱۰ امتیازی شاخص های بهروه وری در این وزارتخانه خبر داد و آن را نشان دهنده همراهی و همکاری بخش های مختلف دانست و بر استمرار و بهبود این فرایند تاکید کرد.

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان: ترویج فرهنگ کارآفرینی با رویکرد مشاغل خرد و کوچک از اولویتهای اداره کل است

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: ایجاد بستر مناسب و تقویت و گسترش فرهنگ کارآفرینی با رویکرد مشاغل خرد و کوچک در راستای ایجاد اشتغال پایدار، از اولویت‌های این اداره کل است.

نتایج ارزیابی عملکرد جشنواره شهید رجایی سال ۹۸ ادارات کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان ها اعلام شد

پیام خوزستان - مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و دبیر کمیته های مدیریت عملکرد و سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم وزارت تعان، کار و رفاه اجتماعی اعلام نمود : گزارش تحلیلی نتایج ارزیابی عملکرد ادارات کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان ها در ابعاد شاخص های عمومی و اختصاصی تهیه شد.

معاون افتصادی وزارت کار بر تسریع فرایند اجرای پروژه سنگ آهن فولاد خراسان تاکید کرد

پیام خوزستان - معاون امور اقتصادی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با حضور در محل احداث کارخانه کنسانتره سنگ آهن «مجتمع فولاد خراسان» درسنگان و نشست با ذی نفعان و طرف های قرارداد این پروژه ، ضمن بررسی وضعیت موجود بر تسریع فرایند کار، تاکید کرد.

ساير مطالب

تکذیب تصاویر منتسب به کشتار پرندگان در تالاب هورالعظیم

شرجی در خوزستان ادامه دارد؛ رطوبت 86درصدی در هندیجان

کشف 30 هزار لیتر نفت خام سرقتی در اندیمشک

طرح ضربتی شست و شوی مقره‌های برق اروندکنار آغاز شد

شرجی 99 درصدی در آبادان و هندیجان

شرجی در بستان نفس‌گیر شد

دستگیری شکارچیان 16 قطعه پرنده در شوشتر

رطوبت 6 نقطه خوزستان از 80 درصد عبور کرد

برخورد قاطع با زمین‌خواران در خوزستان

52 اخطاریه بهداشتی برای هیات‌های عزاداری دزفول صادر شد

رطوبت و شرجی هوا در خوزستان افزایش می یابد

جلوگیری از ادامه آتش در جنگل‌های بلوط دزفول

پیش‌بینی رگبار تابستانه در مناطق شمالی و شرقی خوزستان

کاهش دو سه درجه‌ای دما در خوزستان

ماسک خیس را به این دلیل دور بیاندازید

کاهش دما و افزایش رطوبت در خوزستان

پایان جدال آتش و جنگل در اندیکا

خوزستان تابستان گرم را با وضعیت سبز برق پشت سر می‌گذارد

مهار آتش در ارتفاعات دهدز

جدال آتش و جنگل در اندیکا به روز نهم رسید

آتش در مراتع دهدز زبانه ‌کشید

پروژه مهم 20میلیاردی دفع آب‌های سطحی بندرماهشهر آغاز شد

پیش‌بینی وضعیت جوی در آبادان و خرمشهر

88 هزار دستگاه خودرو در خوزستان برای اولین بار معاینه فنی شدند

آبادان، گرم‌ترین شهر خوزستان

43 هزار عدد ماسک بین داروخانه‌های ایذه توزیع شد

هوای خوزستان تا آخر هفته پایدار است

ادامه پیشروی آتش در جنگل های اندیکا

پیش‌بینی وضعیت هوا در خوزستان

رتبه اول شهرستان دزفول در رعایت پروتکل‌های بهداشتی

گرد‌وخاک و کاهش دید در جنوب غرب خوزستان

اجرای طرح قرارگاه پنجشنبه‌های جهادی ادارات شادگان در مناطق شهر

پایداری جوی خوزستان تا اوایل هفته آینده

دستگیری عامل اصلی فراخوان‌ها و محرک تیراندازی‌ها در شادگان

کمرنگ‌شدن نقش معلمان ورزش در استعدادیابی

وقتی حتی اجاره مغازه طلافروش هم در نمی‌آید

کشت تناوبی حبوبات در اراضی امیدیه

جوانان باید نسبت به حقانیت غدیر ثابت قدم باشند

تصادف در جاده اهواز- هفتکل 2 کشته وچهار مصدوم برجا گذاشت

دستگیری سارقان یک مدرسه در ماهشهر

کاهش دمای هوا در آبادان و خرمشهر

پنجمین نمایشگاه مجازی ملی عکس نگاه در اهواز برگزار شد

ماسک، حقی بر گردن

کاهش رطوبت هوا در خوزستان

کاهش رطوبت و افزایش دما در آبادان و خرمشهر

رطوبت بالای 70 درصد در 11 نقطه خوزستان

تکمیل کادر پرستاری خوزستان برای پاییز / افزایش دو برابری نیروهای ICU

شرجی شدید در خوزستان نفس‌ها را بند آورد

اگر در بیمارستان‌های ناایمن اهواز حادثه‌ای رخ دهد، چه می‌شود؟

از ادارات تا بیمارستان‌ها و پاساژهای اهواز، همه ناایمن‌اند

جوی آرام همراه با افزایش دما در آبادان و خرمشهر

نگرانی از بروز تب کریمه کنگو در روزهای گرم کرونایی

واقعیت دمای احساسی چیست؟

خوزستان از فردا، بالای 49 درجه

احتمال خاموشی در شهری که برق، حکم اکسیژن دارد

رطوبت 75 درصد در آبادان و خرمشهر

پیش‌بینی رگبار و رعد و برق در خوزستان

افزایش 208 درصدی کشف تخلف اضافه تناژ در جاده‌های خوزستان

2 پروژه ساماندهی در شهرستان شوش کلنگ زنی شد

رطوبت و شرجی در خوزستان افزایش می یابد

پیش‌بینی تداوم روند افزایش دما در بندرماهشهر

پیش‌بینی بارندگی در ارتفاعات خوزستان

ماجرای آتش‌سوزی کتیبه کول‌فرح ایذه

خوزستان در انتظار 50 درجه/ رطوبت و شرجی در استان افزایش می یابد

ساندویچ بخوریم کرونا می‌گیریم؟

جوی آرام همراه با افزایش دما در آبادان و خرمشهر

ارزیابی بازگشت به کار کارکنان بر عهده گروه سلامت محیط کار است

ماسک را تنها از داروخانه‌ها بخرید

معلوم نیست خوزستان چه وقت از وضعیت قرمز خارج شود

ته‌مانده‌های انبار باشگاه‌ها به فوتبال بانوان می‌رسد

خوزستان در تب بالای 50 درجه می‌سوزد

خوزستان هنوز در پیک بیماری است

افزایش حقوق کارگران، برایشان گران تمام می‌شود

اغتشاش جوی با هوای پاییز و زمستان امسال چه می‌کند؟

دمای خوزستان از 50 درجه می‌گذرد

کشاورزان شلتوک‌کار خوزستانی از بیمه مزارع استقبال نکردند

تدوام استقرار توده هوای گرم در خوزستان

کوچکترین گوشت‌خوار جهان در خوزستان مشاهده شد

ویروس کرونا می‌تواند از راه گوش وارد بدن شود؟

افزایش سه درجه‌ای دما در خوزستان

آتش بار دیگر به جان صفیره افتاد

خوزستان شرجی می‌شود

افزایش دمای خوزستان در خردادماه / اهواز 1.2 درجه گرم‌تر شد

پیش‌بینی گرد و خاک در خوزستان

زلزله 3.6 ریشتری بندرامام خمینی را لرزاند

میزان خاموشی برق در اهواز 32درصد کاهش یافت

اهواز، تابستان امسال خاموشی ندارد

امیدیه و هندیجان گرمترین نقاط خوزستان

ظرفیت خالی بیمارستان رازی اهواز هنوز قابل قبول است

توقیف 4 شناور حامل گازوئیل قاچاق با پوشش صیادی

افزایش دما ساعت کاری ادارات و بانک‌ها را درخوزستان کاهش داد

خرداد 50 درجه خوزستان

38 مرکز عرضه‌کننده قلیان در شوشتر پلمب شدند

اجرای 70 نمایش خیابانی با موضوع کرونا در اهواز

عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران: کرونا تاثیر مخربی بر اقتصاد خواهد داشت

شرجی در خوزستان کوتاه می‌آید؛ گرما لنگر می‌اندازد

چگونه بعد از ماه رمضان به تغذیه روزانه برگردیم؟

قلعه تاریخی مجیدخان سماله گتوند ثبت ملی شد

تب کرونا در خوزستان فروکش کرد

خوزستان گرم‌تر می‌شود