پیام خوزستان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

تعطیلی همیشگی دلفیناریوم برج میلاد

پیام خوزستان - آخرین دلفین باقیمانده در مجموعه دلفیناریوم برج میلاد از این مجموعه خارج و دلفیناریوم برج میلاد پس از بیش از پنج سال فعالیت برای همیشه تعطیل شد.

پویش «ارتقاء فرهنگ آپارتمان نشینی» در منطقه ۲۰ کلید خورد

پیام خوزستان - پویش «ارتقای فرهنگ آپارتمان نشینی» با شعار «هم سایه هم» به منظور تغییر رفتار شهروندان در حوزه‌ آپارتمان نشینی و محیط زیست، از ابتدای دی ماه در منطقه ۲۰ آغاز و تا شهریور ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.

عزاداری فاطمی در میدان شوش منطقه ۱۵

پیام خوزستان - شهردار ناحیه یک منطقه ۱۵ از برگزاری اجتماع فاطمیون در جنوب تهران همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) با رعایت شیوه نامه های بهداشتی خبر داد.

لزوم جهت گیری بودجه بحران به سمت ارتقاء فرهنگ ایمنی

پیام خوزستان - معاون هماهنگی و برنامه ریزی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با تاکید بر این که رویکرد مدیریت بحران در دنیا به سمت افزایش تاب آوری است، تاکید کرد: در این صورت باید نگاه تمام عناصر موثر در حوزه بحران پایتخت به سمت پیشگیری، آموزش و ارتقاء فرهنگی ایمنی و مقابله باشد.

دی؛ آلوده ترین ماه ١٣٩٩

پیام خوزستان - شهر: هوای شهر تهران از ابتدای امسال تا ۲۶ دی، ۹۰ روز ناسالم برای گروه‌های حساس و ۱۶ روز ناسالم را تجربه کرده است.

خیابان ولیعصر یکی از شخصیت‌های درام تهران است

پیام خوزستان - شهر: رویدادها می‌تواند یک‌خیابان را مطرح کند از جمله کارگاه ملاقات با خیابان برای اینکه به دلایل متعدد امکان ملاقات با فضاهای شهری را نداریم. خیابان ولیعصر یکی‌از شخصیت های درام تهران است که دیالوگ خود را دارد.

خیابان ولیعصر یک شریان عمومی است نه فضای عمومی

پیام خوزستان - شهر: خیابان ولیعصر لایه های پنهانی دارد که به ویژگی های طبیعی و اجتماعی آن بر میگردد. با نگاه هنرمندان میتوانیم لایه های این خیابان را بشناسیم و به یک فهم جمعی مشترک از آن برسیم.

خیابان ولیعصر دغدغه شهروندان می شود

پیام خوزستان - شهر: دبیر اجرایی کارگاه عکاسی ملاقات با خیابان ولیعصر گفت: کارگاه عکاسی ملاقات با خیابان علاوه بر اینکه مجموعه عکس خیابان ولیعصر را تهیه می کند این خیابان را تبدیل به دغدغه شهروندان خواهد کرد.

ایمن سازی دیوار سنگی کانال خشایار

پیام خوزستان - معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۴ تهران گفت: با آغاز فصل زمستان پروژه احداث و ایمن سازی دیوار سنگی کانال خشایار اجرا و به پایان رسید.

باز آرایی کوچه ها در محله های مرکزی تهران آغاز شد

پیام خوزستان - شهردار منطقه ۱۱ تهران گفت: در آستانه نوروز ۱۴۰۰ اجرای طرح کوچه دوستی در دو محله قدیمی قلمستان و عباسی با ایده های بانوان و کودکان برای بازآرایی کوچه های بخش مرکزی شهر آغاز شد.

ویژه‌برنامه «جان نبی» در منطقه ۸

پیام خوزستان - ویژه‌برنامه‌های این منطقه به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه(س) با عنوان «جان نبی» برنامه برگزار می‌شود.

تسهیل تردد شهروندان در جنوب شرق تهران

پیام خوزستان - معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه۱۵ به تشریح چند پروژه ترافیکی در راستای روانی ترافیک و رضایتمندی شهروندان پرداخت.

آغاز برگزاری کارگاه های آنلاین موتور سوار خوب در منطقه ۹

پیام خوزستان - اداره آموزش شهروندی منطقه ۹ با هدف ایجاد بستر های آگاهی و در راستای کاهش تخلفات موتورسواران نسبت به برپایی کلاس های آنلاین موتورسوار خوب در بستر فضاهای مجازی شهرداری و نیز مدارس منطقه اقدام کرد.

نصب دومین نیروگاه خورشیدی در منطقه ۲

پیام خوزستان - شهردار منطقه ۲ تهران از نصب نیروگاه‌های خورشیدی با هدف اصلاح الگو و کاهش مصرف برق در این منطقه خبر داد.

رزمایش طرح شهید سلیمانی در قرارگاه پدافند زیستی منطقه۲۱

پیام خوزستان - رزمایش بزرگ قرارگاه پدافند زیستی منطقه۲۱ در قالب اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور رئیس ستاد ملی مقابله با کرونا استان تهران، فرمانده سپاه محمد رسول اله استان تهران، ر شهردار منطقه۲۱، فرمانده قرارگاه فتح، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میثم تمار،رئیس آموزش و پرورش مناطق۹و۲۱، پلیس راهور و رئیس مرکز بهداشت غرب تهران و سایر مسئولین منطقه ای و استانی برپا شد.

‌زعفرانیه به عنوان محله دوستدار کودک آماده سازی می شود

پیام خوزستان - زعفرانیه به عنوان محله دوستدار کودک با هدف ایمنی و امنیت، سلامت و بهداشت عمومی، حمل و نقل، زیرساخت های فیزیکی و اجتماعی برای حضور بیشتر کودکان و نوجوانان آماده و مناسب سازی می شود.

نظارت بر عملکرد دستگاهها در آلودگی هوا وظیفه محیط زیست است نه شهرداری

پیام خوزستان - شهر: مشاور شهردار تهران در امور مجلس از برگزاری دو جلسه میان شهرداری تهران و مجلس با حضور پیروز حناچی با موضوع آلودگی هوا خبر داد و گفت که در این جلسات شهرداری گزارش کاملی از اقدامات انجام شده ارائه کرد کهحاکی از عمل شهرداری به وظایفش بود اما ۲۳ دستگاه دیگر در اجرای قانون هوای پاک مسئول هستند. این دستگاه ها وظایف خود را عملی نکرده اند.

سوگواری عزای فاطمی در قلب پایتخت

پیام خوزستان - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۶ از سیاه پوش شدن میادین قلب پایتخت به مناسبت ایام فاطمیه و شهادت خانم فاطمه زهرا (س) خبر داد و گفت: روز یکشنبه در روز شهادت این بانوی بزرگوار مراسم عزاداری در میدان هفتم تیر و میدان فاطمی برگزار خواهد شد.

آیین عزاداری شهادت حضرت زهرا(س) در ۲ میدان

پیام خوزستان - مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا سلام‌الله علیها روز یکشنبه ۲۸ دی در میدان‌های هفتم تیر، فاطمی تهران برگزار می‌شود.

سامانه آموزش آنلاین «شهرآموخت» گسترده‌تر شد

پیام خوزستان - مدیرعامل موسسه آموزش شهر گفت: سامانه آموزش آنلاین «شهر آموخت» با شعار «به بزرگی شهر، به تنوع شهروندان» از ابتدای تیرماه امسال راه‌اندازی و در ۶ ماه گذشته به یکی از بزرگترین سامانه‌های آموزش آنلاین تبدیل شد.

سوختی که در صنایع اطراف تهران مصرف می‌شود، پرگوگرد است

پیام خوزستان - شهر: اغلب شهر تهران با ورود به فصل سرما دچار پدیده وارونگی هوا می‌شود که در این صورت شاخص کیفیت هوا وارد محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس و همه می‌شود. اما امسال علت اصلی آلودگی هوا ذرات آلاینده کمتر از ۲.۵ میکرون نیستند و مساله چیز دیگری است.

«شهروند» به همدان و قزوین می‌رود

پیام خوزستان - شهر: با مسئولان استان های البرز، همدان و قزوین رایزنی هایی انجام شده است و با شروع سال ۱۴۰۰ فروشگاه‌های شهروند در قالبی جدید و در سطح کلان به شهروندان خدمات دهی خواهند داشت.

اگر سوختن مازوت متوقف نشود تهران باید تعطیل شود

پیام خوزستان - شهر: رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران از رایزنی شورای شهر و مجلس برای تخصیص بودجه مناسب به شهرداری به منظور جلوگیری از آلودگی هوا خبر داد و گفت که شرایط تهران بسیار خطرناک است و باید هر چه زودتر با متوقف شدن سوخت مازوت و انتشار آلاینده ها اقدام جدی در این باره انجام گیرد.

طولانی ترین خیابان خاورمیانه به زندگی باز می گردد

پیام خوزستان - شهر: دبیر اجرایی کارگاه معماری ملاقات با خیابان ولیعصر گفت: این کارگاه قرار است با حضور دغدغه مندان خیابان ولیعصر این خیابان را دوباره احیا کند و ولیعصر تبدیل به عنوان طولانی ترین خیابان خاورمیانه تبدیل به مقصد گردشگری برای شهروندان باشد.

وسعت ۴۸۰ هکتاری بافت فرسوده در منطقه ۱۲

پیام خوزستان - شهر: آمار می‌گوید؛ از ۳۱ هزار و ۵۱۰ بلوک کل شهر تهران، چهار هزار و ۸۴۵ بلوک در بافت فرسوده هستند و منطقه ۱۲ بیشترین وسعت بافت فرسوده را دارد.

تداوم وضعیت قرمز در تهران

پیام خوزستان - براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، هوای پایتخت وارد هفتمین روز آلوده خود شد و هم‌اکنون (۲۴ دی ماه) کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای همه گروه‌ها قرار دارد.

چشم انداز فروشگاه شهروند در ۱۴۰۰

پیام خوزستان - شهر: زمانی شهرداری نیاز داشته که شبکه ای از فروشگاه زنجیره ای برای کاهش ترافیک و آلودگی هوا و همینطور خرید ارزان ایجاد کند اما؛ باید این موضوع را در نظر داشت که شهرداری نباید متولی این فروشگاه یا نمایشگاه باشد، درواقع شهرداری نمایشگاه‌دار و فروشگاه‌دار نیست.

کسری بودجه ۲۰۰ میلیاردی سازمان ورزش شهرداری تهران

پیام خوزستان - سازمان ورزش شهرداری تهران در ماه های پایانی سال با کسری بودجه ۲۰۰ میلیارد تومانی مواجه است که البته پیگیری های مدیریتی برای کاهش مشکلات مالی در حال انجام است.

قانونی که تهران را تضعیف کرد

پیام خوزستان - شهر: رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران با ابراز تاسف نسبت به این‌که قانون جدید مدیریت بحران، پایتخت را در حوزه بحران تضعیف کرد، گفت: از دولت فعلی که با شعار تمرکززدایی بر سرکار آمد این انتظار نمی‌رفت؛ امیدواریم قانون بازنگیری شود.

طهران؛ توتستان یا چنارستان

پیام خوزستان - نویسندگان ایرانی عصر صفوی و سفرنامه نویسان و جهان‌گردان خارجی در کتاب‌های خود نوشته‌اند و در کتاب «تاریخ ایران باستان» نیز اشاراتی به آن شده است که تهران در نزدیکی شهر ری وسط دشتی خشک و بایر قرار گرفته و کم‌تر درختی در محوطه‌ی آن دیده می‌شده است؛ ولی آن‌ها از چنارهایی یاد کرده‌اند که در تهران فراوان کاشته شده بودند، به طوری که این شهر را چنارستان می‌گفتند.

تکنیک‌های ارتباطی در مدیریت شهری

پیام خوزستان - حدود نیم قرن از پیدایش روابط عمومی نوین در آغاز دهه ۳۰ شمسی در قرن بیستم می‌گذرد، زمانی که شرکت نفت ایران طلایه دار و پیشکسوت این رشته در ایران شد. اما متاسفانه روابط عمومی ها نتوانسته اند تاکنون رویکردهای مشخصی را برای فعالیت‌های روزمره و برنامه ریزی شده خود بیابند و تنها، ترسیمی ابتدایی از فعالیت ها را یافته اند.

لزوم مطالعه تحولات شهری در یک قرن اخیر در قالب طرح ایران ۱۴۰۰

پیام خوزستان - رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران گفت: با توجه به اینکه در سال آینده کشور وارد قرن جدید می شود، لازم است تا تحولات یکصد سال اخیر شهرها در حوزه های مختلف مورد بررسی و مطالعه قرار گیرد.

وضع حمل نابهنگام در درمانگاه منطقه ۱۳

پیام خوزستان - به گزارش روابط عمومی شرکت شهر سالم، روز گذشته یکی از زنان باردار ساکن منطقه ۱۳ طبق وقت قبلی به پزشک متخصص زنان خود در درمانگاه منطقه ۱۳ شهرداری تهران مراجعه کرد؛ مراجعه‌ای که به زایمان نوزاد او منجر شد.

تحریم، تورم و گرانی؛ موانع اصلی اورهال و نوسازی اتوبوس‌های شرکت واحد تهران

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران ضمن تشریح موانع اورهال اتوبوس‌های بخش خصوصی، گفت: هزینه‌ای که برای نگهداشت، تعمیر و اورهال اتوبوس‌ها در سال جاری انجام دادیم بالغ بر ۷۰ میلیارد تومان است.

نامگذاری بوستانی به نام افشین یداللهی

پیام خوزستان - بوستانی در محله کوهسار منطقه یک به نام شاعر و ترانه سرای بلند آوازه معاصر زنده یاد "افشین یداللهی" ، با هدف بزرگداشت و ارج نهادن بر فعالیت اهالی شعر، ادب و فرهنگ نامگذاری شد.

وظیفه شهرداری نمایشگاه‌داری و فروشگاه‌داری نیست

پیام خوزستان - شهر: زمانی شهرداری نیاز داشته که شبکه ای از فروشگاه زنجیره ای برای کاهش ترافیک و آلودگی هوا و همینطور خرید ارزان ایجاد کند اما؛ باید این موضوع را در نظر داشت که شهرداری نباید متولی این فروشگاه یا نمایشگاه باشد، درواقع شهرداری نمایشگاه‌دار و فروشگاه‌دار نیست.

اجرای طرح ویژه انضباط شهری در مناطق ۱،۷،۱۳،۱۵،۱۹

پیام خوزستان - معاون خدمات شهری شهرداری تهران از اجرای ویژه طرح انضباط شهری در سطح شهر تهران در مناطق ۱،۷،۱۳،۱۵،۱۹ خبر داد و گفت: برای اجرای این طرح هماهنگی های لازم با نیروی انتظامی انجام شده است و تا پایان امسال اقدامات ویژه تری در این خصوص انجام خواهد شد.

«جان نبی»؛ ویژه‌برنامه‌های سازمان فرهنگی هنری به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه(س)

پیام خوزستان - معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برنامه‌های این سازمان به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه(س) را تشریح کرد و گفت: این مجموعه‌برنامه‌ها با عنوان «جان نبی» در قالب هشت عنوان برنامه برگزار می‌شود.

هم سایه باشیم

پیام خوزستان - رشد جمعیت در دهه های گذشته در کلان شهرهایی مثل تهران منجر به تغییراتی در زندگی مردم شده و آنان را از زندگی در خانه هایی با وسعت زیاد به زندگی در خانه های کوچکتر و زندگی آپارتمانی سوق داده است.

ساير مطالب

آشنایی با اصول و فرآیند جذاب آبکاری کروم

سرپرست فرودگاه آبادان منصوب شد

قیمت سکه و طلا امروز 23 دی 99

طلا دوباره گران شد/ سکه به 11میلیون و 120هزار تومان رسید

روند کاهشی نرخ سکه و طلا در بازار، سکه 11 میلیون و 150 هزار تومان است

کاهش 58 درصدی ارزش سهام عدالت در 172 روز

بورس 18 هزار واحد افت کرد

قیمت دلار به 24هزار و 850 تومان رسید

یک نماینده: نرخ ارز 17 هزار و 500 تومان را در بودجه 1400 در نظر گرفتیم

تهیه روغن خوراکی خوزستان از 2 کارخانه در دزفول

پیش بینی 5 کارشناس درباره وضعیت امروز بازار بورس

لوازم یدکی؛ تقلبی یا بی‌کیفیت؟

تصمیم‌ گیری ابقای ارز 4200 تومانی در سران قوا

توجه به تولید محصولات و فرآورده‌های دامی در رامشیر الزامی است

افزایش قیمت بلیت هواپیما غیرقانونی است

تولید نخستین مینی لودر در خوزستان

واگذاری سهام عدالت به 7 میلیون نفر روی میز تلفیق !

قیمت دلار به 24 هزار و 850 تومان رسید

همتی: یک سال و نیم پیش مقامات کره جنوبی قول مساعدت دادند که عملیاتی نشد

روز پرنوسان برای بورس

خبر مهم بانک مرکزی برای بازار ارز

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 22 دی 99

وزیر نفت به مردم: راهی نداریم،کمتر گاز مصرف کنید

احتمال گرانی خودرو با بازگشت آگهی‌های اینترنتی

نرخ بیکاری در تهران کاهش یافت

خودنمایی تردید در میان بورس‌بازان/ بازگشت حقیقی‌ها در سایه سبز شدن چراغ بورس

پیش بینی 6 کارشناس درباره وضعیت بازار سرمایه امروز

بورس 6١٠٠ واحد رشد کرد

وزیر نیرو: مصرف گاز کم نشود، خاموشی داریم

خودرو 5 تا 20 میلیون تومان در بازار ارزان شد

سقوط قیمتها آغاز شد؛ از دلار و طلا گرفته تا خودرو و تلفن همراه

قرار نیست پاداش پایان خدمت مستمری بگیران قطع شود

مقایسه قیمت برنج، شکر و گوشت در آذرماه نسبت به پارسال

افزایش مراکز توزیع روغن خوراکی در شهرستان آبادان

اجازه رهبر انقلاب برای حسابرسی از بانک مرکزی و صداوسیما

سقوط قیمت‌ها آغاز شد؛ از دلار و طلا گرفته تا خودرو و تلفن همراه

ارزش سهام عدالت، امروز 21 دی 99

همتی: ارز 4200 تومانی را قبول ندارم/ باید مراقب شوک حاصل از حذف ارز یارانه‌ای باشیم

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 21 دی 99

واکنش روحانی به حواشی اخیر بازار بورس

مرز مقاومت دلار از دست رفت/ برگشت دلار با کانال 24هزار تومان

بورس 23 هزار واحد رشد کرد

سهامداران بورسی می توانند شکایت کنند؟

آغاز ثبت اختیاری چک‌های صیادی در سامانه صیاد

تجمع مالباختگان بازار سرمایه مقابل مجلس

آثار مخرب ارز 17500 تومانی در بودجه 1400

جدیدترین قیمت خودروهای داخلی امروز

استقلال بانک مرکزی، پیش شرط مهار تورم است

پیش بینی 5 کارشناس از وضعیت بازار سرمایه

بازگشت گلدکوئیست در پوشش نام جدید

چند دلیل برای استقبال کشاورزان خوزستانی از کشت کلزا

چرا بازرگانان به واردات کولر روی خوش نشان نمی‌دهند؟

ممنوعیت فروش اجباری کالا هنگام فروش روغن خوراکی در هندیجان

توضیحات مدیرعامل شرکت آتیه صبا درباره شرکت‌های زیان‌ده/ ویدئو

تجمع امروز سهامداران مقابل ساختمان بورس

سقوط آزاد در بازار ارز؛ دلار به کانال 24 هزار تومان بازگشت

همتی: انتظارات تورمی کاهشی شد

جاذبه بورس کمرنگ شد/ فرار حقیقی‌ها از سهام دلاری

آرامش بازار ارز / بهبود بورس

ارزش سهام عدالت، امروز 20 دی 99

چک‌های جدید فعلا به بازار نمی‌آیند

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 20 دی 99

قیمت‌گذاری جدید خودرو، چوب دو سر طلا

رایگان‌شدن برق پنج میلیون مشترک در کشور

توسعه مشاغل خانگی، در گرو اتصال به بازار و خوشه‌سازی

بورس 11 هزار واحد افت کرد

راهکار کاهش نرخ دلار در 1400 / سایه سنگین تحریم بر نرخ ارز

دلار و سکه در پساترامپ / تاثیر پایان ترامپ بر بازارهای مالی

قیمت دلار به 25 هزار و 400 تومان رسید

جدیدترین قیمت گوشت و مرغ در میادین

عرضه تخم‌ مرغ فله‌ ای ممنوع شد

تسهیل تردد شناورهای پهن پیکر با لایروبی خورموسی

کارخانجات سیمان در خوزستان با چالش تامین سوخت جایگزین روبه رو هستند

یک گمانه درباره وضعیت یک سال آینده بازار مسکن

پیش‌بینی ٧ کارشناس از وضعیت بورس در ٢٠ دی ٩٩

ارزش بیت کوین برای نخستین بار به 41 هزار دلار رسید

متهم ردیف اول دور جدید ریزش بورس کیست؟

برنامه قانون جدید برای چک‌های بی محل چیست؟

افزایش مبلغ وام ودیعه مسکن دانشجویی/ نوع ضامن هم تغییر کرد/ وام 5 میلیونی کرونا در موارد خاص

آیا بورس باز هم شاهد ریزش خواهد بود؟/ ویدئو

زلزله در بازار طلا/ سرمایه‌گذاران از بازار طلا کوچ کردند

افزایش 30 برابری تسهیلات قرض الحسنه

دلار تقویت شد

عوارض خروج از کشور در 1400 افزایش می‌ یابد

حذف دلار جهانگیری؛ آری یا خیر؟ / یک اقتصاددان: نمی شود وعده ارز 4200 تومانی بدهید و ارز نیمایی توزیع کنید

آغاز ثبت‌نام طرح ملی مسکن در 40 شهر خوزستان

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 18 دی 99

شرایط ویژه بازار ارز در آخرین روز هفته/ پیش‌بینی مهم صرافان از آینده بازار

رانت فولاد؛ چرا وزیر صنعت باز هم راه خطا را می رود؟

وعده رئیس کل بانک مرکزی برای ثبات قیمت‌ها و کاهش تورم

فاز چهارم طرح اقدام ملی مسکن در خوزستان شامل چه شهرهایی است؟

کمبود مواد شوینده در راه است؟

برق 5.8 میلیون مشترک کم‌ مصرف رایگان شد

علیرضا محجوب هشدار داد: نیاز کارگران به افزایش 600 درصدی دستمزد با ارز 17 هزار و 500 تومانی

آغاز توزیع سهمیه روغن تنظیم بازار در خوزستان

ارزش سهام عدالت، امروز 17 دی 99

انتقادات تند از تصمیم فولادی رزم‌حسینی

هشدار رییس سازمان بورس: دود قیمت دستوری به چشم 50 میلیون سهامدار عدالت می‌رود

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 17 دی 99

تکذیب تعطیلی جایگاه‌های عرضه نفت‌گاز