پیام خوزستان

آخرين مطالب

وزارت نفت

تولید پتروشیمی‌های ماهشهر پایدار است

پیام خوزستان - مدیر ارشد شرایط اضطراری منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: تولید محصولات شرکت‌های پتروشیمی این منطقه به صورت پایدار در جریان است و شیوع ویروس کرونا تأثیری بر روند تولید نداشته است.

تدوام روند کاهشی قیمت نفت خام

پیام خوزستان - قیمت شاخص نفت خام برنت در ساعت 6 و 19 دقیقه امروز (دوشنبه، 11 فروردین‌ماه) به 23 دلار و 25 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا به 20 دلار و 34 سنت رسید.

توزیع اقلام بهداشتی در جایگاه‌های سوخت میاندوآب و خراسان شمالی

پیام خوزستان - مدیران مناطق شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی میاندوآب و خراسان شمالی از توزیع برخی اقلام بهداشتی از جمله ماسک و دستکش لاتکس در میان کارکنان جایگاه‌ها خبر دادند.

تولید آب ژاول در پالایشگاه تهران

پیام خوزستان - پالایشگاه تهران همسو با اهداف مسئولیت اجتماعی خود در کنار تولید دیگر فرآورده‌های نفتی و تامین سوخت کشور با تولید موادضدعفونی‌کننده به کمک دیگر جهادگران شتافت.

آینده بازار گاز؛ چالشی به نام آمریکا

پیام خوزستان - بازار انرژی در سال‌های اخیر به واسطه حضور بازیگران جدید دستخوش تحولات جدی شده است. یکی از این بازیگران جدید، ایالات متحده آمریکا است که با تولید نفت شیل، بازارهای جهانی را تحت تأثیر قرار داده است. با این حال حضور آمریکا در عرصه انرژی تنها به نفت شیل محدود نمی‌شود و این کشور سعی دارد به‌تدریج خود را به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان گاز طبیعی مایع شده (ال‌ان‌جی) تثبیت کند.

صف نفتکش‌ها برای ذخیره‌سازی نفت خام روی آب

پیام خوزستان - برخی منابع اعلام کردند که مازاد عرضه جهانی نفت خام سبب شده است که معامله‌گران نفتکش‌های بیشتری را برای ذخیره‌سازی روی دریا رزرو کنند.

عملیات توزیع سوخت بدون وقفه و شبانه روزی انجام می شود

پیام خوزستان - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی طی اطلاعیه ای اعلام کرد: جایگاههای عرضه سوخت طبق دستورالعمل های ابلاغی می بایست عملیات توزیع سوخت را بصورت ایمن ‌، پایدار وشبانه روزی (24ساعته) وبدون وقفه به انجام رسانند .

پالایشگاه‌های نفت جهان تعطیل می‌شوند

پیام خوزستان - سقوط تقاضای جهانی نفت در پی شیوع ویروس کرونا بسیاری از پالایشگاه‌های نفتی جهان را به تعطیلی می‌کشاند.

سقوط آزاد تقاضای جهانی نفت خام

پیام خوزستان - رئیس آژانس بین‌المللی انرژی اعلام کرد که رشد تقاضای جهانی نفت در پی همه‌گیری جهانی ویروس کرونا در حال سقوط آزاد است.

ریاض مذاکره با مسکو درباره توافق جدید اوپک پلاس را رد کرد

پیام خوزستان - عربستان اعلام کرد که هیچ مذاکره‌ای درباره توافق جدید نفتی با روسیه نداشته است، این در حالی است که مقام‌های روس از مذاکرات برای پیوستن کشورهای بیشتر به توافقی جدید در قالب اوپک پلاس سخن گفته‌اند.

برنامه‌ای برای تعطیلی جایگاه‌های عرضه سوخت وجود ندارد

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از رسیدن میانگین روزانه مصرف بنزین کشور به روزانه 49 میلیون لیتر خبرداد و تاکید کرد: هیچ برنامه‌ای برای تعطیلی جایگاه‌های عرضه سوخت کشور وجود ندارد.

اجرای ضربتی گازرسانی به بیمارستان امام حسین (ع) تربت حیدریه

پیام خوزستان - مدیر مهندسی و اجرای طرح‌های شرکت گاز خراسان رضوی گفت: با هدف تقویت امکانات درمانی جامعه پزشکی و ارتقای سلامت عمومی شهروندان در مقابله با ویروس کرونا، اجرای پروژه گازرسانی به بیمارستان امام حسین (ع) تربت حیدریه به‌صورت ضربتی و به جای 45 روز پس از تعطیلات، در مدت زمان 15 روزه تعطیلات نوروزی در حال اجراست.

روحانی: خللی در تأمین بنزین مورد نیاز مسافران ایجاد نشود

پیام خوزستان - رئیس‌جمهوری در تماس تلفنی با وزیر نفت دستورهای لازم را برای تامین بنزین مورد نیاز مسافران صادر و تأکید کرد: به مردم اطمینان داده شود که هیچ خللی در همه ساعات روز برای تأمین بنزین مورد نیاز ایجاد نمی‌شود

نفت در نودوهشت

پیام خوزستان - فکر می‌کنید مهم‌ترین رویداد نفتی سال 98 چه بوده است؟ کشف مخازن هیدروکربوری جدید؟ پیشرفت قابل توجه در توسعه پارس جنوبی؟ اجرای پروژه‌های نگهداشت و افزایش توان تولید نفت؟ یا تداوم تولید و صادرات در تحریم، سیل و کرونا؟ اگر از اکتفای صرف به سرتیترها بگذریم و کمتر به عناوین نشست‌های مدیریتی و همایش‌ها و کنگره‌ها پرداخته و بیشتر از عملکردهای صورت گرفته در بطن نفت صحبت کنیم، به وضوح می‌بینیم هر روز رویدادهای مهم و بزرگی به همت کارکنان تلاشگر نفت رقم خورده است.

ریاض مذاکرات با مسکو برای توافق جدید اوپک پلاس را رد کرد

پیام خوزستان - عربستان اعلام کرد که هیچ مذاکره‌ای درباره توافق جدید نفتی با روسیه نداشته است، این در حالی است که مقام‌های روس از مذاکرات برای پیوستن کشورهای بیشتر به توافقی جدید در قالب اوپک پلاس سخن گفته‌اند.

روحانی: خللی در تامین بنزین مورد نیاز مسافران ایجاد نشود

پیام خوزستان - رئیس‌جمهوری در تماس تلفنی با وزیر نفت دستورهای لازم را برای تامین بنزین مورد نیاز مسافران صادر و تاکید کرد: به مردم اطمینان داده شود که هیچ خللی در همه ساعات روز برای تامین بنزین مورد نیاز ایجاد نمی‌شود

روسیه خواستار پیوستن کشورهای بیشتر به توافق اوپک پلاس شد

پیام خوزستان - صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه اعلام کرد توافق جدید سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و متحدانش موسوم به «اوپک پلاس» ،در صورت پیوستن دیگر کشورها برای رفع مشکل تقاضا، امکان‌پذیر است.

نفت در نود و هشت

پیام خوزستان - فکر می‌کنید مهمترین رویداد نفتی سال 98 چه بوده است؟ کشف مخازن هیدروکربوری جدید؟ پیشرفت قابل توجه در توسعه پارس جنوبی؟ اجرای پروژه‌های نگهداشت و افزایش توان تولید؟ یا تداوم تولید و صادرات در تحریم، سیل و کرونا؟ اگر از اکتفای صرف به سرتیترها بگذریم و کمتر به عناوین نشست‌های مدیریتی و همایش‌ها و کنگره‌ها پرداخته و بیشتر از عملکردهای صورت گرفته در بطن نفت صحبت کنیم، به وضوح می‌بینیم هر روز رویدادهای مهم و بزرگی به همت کارکنان تلاشگر نفت رقم خورده است.

حضور پررنگ متخصصان داخلی

پیام خوزستان - سالی که گذشت، صنعت پالایش نفت کشور در مسیر توسعه و خودکفایی گام‌های مهمی برداشته و در این زمینه افزون بر وزارت نفت با سازمان‌ها و وزارتخانه‌های دیگر نیز تفاهمنامه همکاری امضا کرده است، یکی از این تفاهم‌نامه‌ها تولید کک اسفنجی و سوزنی در پالایشگاه‌های بندرعباس و امام خمینی (ره) است که میان شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران و سازمـان توسعـه و نوسـازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) بسته شد و کشور را از واردات این دو محصول ارزشمند بی‌نیاز می‌کند.

تحویل 61 میلیارد متر مکعب گاز به نیروگاه‌ها در سال 98

پیام خوزستان - مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران از تحویل 61 میلیارد متر مکعب گاز به نیروگاه‌ها در سال 98 خبر داد و گفت: شرکت ملی گاز پروژه‌هایی تعریف کرده است تا گاز را از مبادی تولید به نقاط مختلف کشور برساند.

جایگاه‌های عرضه سوخت تعطیل نمی‌شوند

پیام خوزستان - شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: هیچ برنامه‌ای برای تعطیلی جایگاه‌های عرضه سوخت در کشور وجود ندارد.

سی‌ان‌جی، سوختی ایمن برای استفاده در خودروهای عمومی و شخصی

پیام خوزستان - ‌مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، سی‌ان‌جی را نسبت به دیگر سوخت‌های مایع از جمله بنزین در هنگام وقوع سانحه، ایمن‌تر دانست و تاکید کرد: تدابیری برای افزایش ضریب ایمنی سی‌ان‌جی اندیشیده شده است، اما این موضوع مستلزم این است که بازار مصرف در تهیه مخازن به مراکز زیرزمینی مراجعه نکنند.

تامین سوخت رایگان آمبولانس‌های خدمت‌رسان در منطقه چالوس

پیام خوزستان - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس از تامین 10 هزار لیتر سوخت رایگان برای استفاده آمبولانس‌های خدمت‌رسان برای مقابله با ویروس کرونا در سطح منطقه خبر داد.

استفاده از ظرفیت‌های مناطق عملیاتی نفت فلات قاره برای مقابله با کرونا

پیام خوزستان - آخرین شرایط و اقدام‌های مناطق و ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در نشست کمیته راهبردی سلامت شرکت نفت فلات قاره ایران که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور مسئولان 6 منطقه عملیاتی برگزار شد، مورد بررسی قرار گرفت و بر استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود تاکید شد.

شرکت‌ها دستورعمل‌های وزیر نفت برای مقابله با کرونا را جدی بگیرند

پیام خوزستان - مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس خواستار توجه جدی شرکت‌های نفتی به اجرای دستورعمل‌های وزیر نفت برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در پارس جنوبی شد.

صنعت نفت آمریکا خواستار کمک ترامپ شد

پیام خوزستان - درخواست صنایع نفتی آمریکا برای کاهش مقررات سختگیرانه در زمان شیوع ویروس کرونا و انتصاب نماینده ویژه انرژی واشینگتن در عربستان از تلاش‌های ایالات متحده برای رهایی از شر قیمت‌های پایین نفت به شمار می‌آید.

تداوم تولید و توزیع مواد ضدعفونی‌کننده در ایام نوروز

پیام خوزستان - مدیر واحد بهداشت، ایمنی و محیط زیست (اچ‌اس‌یی) و دبیر کمیته شرایط اضطراری شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: تولید و توزیع مواد ضدعفونی‌کننده با هدف پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری کرونا با جدیت ادامه دارد.

چاه 474 میدان نفتی مارون تکمیل شد

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از تکمیل عملیات حفاری چاه شماره 474 در میدان نفتی مارون با به‌کارگیری دستگاه حفاری 93 فتح خبر داد.

بلوف نفتی سعودی‌ها محقق نشد

پیام خوزستان - برخی منابع اعلام کردند که با وجود شکست توافق اوپک و متحدانش موسوم به «اوپک پلاس»، صادرات نفت عربستان هنوز افزایش نیافته‌ است.

ساير مطالب

با عشق پای کار هستیم

چهار فصل گاز در یک نگاه

تقلای قیمت نفت برای افزایش

تولید پایدار، کارنامه صنعت گاز در شرایط تحریم است

قیمت نفت در حال تقلا برای افزایش

اهتمام نفتی‌ها برای نجات جان شهروندان کنگانی گرفتار در سیلاب

سیل، خللی در روند فعالیت تاسیسات منطقه ویژه پارس ایجاد نکرده است

سیل به شبکه گازرسانی جنوب بوشهر آسیبی نزده است

پالایشگاه فاز 13 پارس جنوبی با ظرفیت کامل در مدار تولید است

دیدار عیدانه مناطق نفت‌خیز جنوب به‌صورت تله‌کنفرانس برگزار شد

توصیه‌های کرونایی مناطق عملیاتی نفت و گاز/ قسمت چهارم

عملیات هیدروتست مخازن ذخیره‌سازی پایانه نفتی خارک آغاز شد

آمریکا برای کمک به شرایط بازار نفت با اوپکی‌ها مذاکره می‌کند

گزیده‌های نفتی هفته

توصیه‌های کرونایی مناطق عملیاتی نفت و گاز/ قسمت سوم

سازه‌های جانبی آخرین سکوی فاز 13 پارس جنوبی نصب شد

حماسه اداره اقتصاد کشور بدون نفت در سال 98 تحقق یافت

*سال 99، سال «جهش تولید» بر همه ایرانیان و فارسی‌زبانان جهان خجسته باد*

جهش تولید باید تغییر محسوس در زندگی مردم ایجاد کند

60 لیتر سهمیه بنزین فروردین 99 ساعت 24 امشب شارژ می‌شود

متراژ حفاری در اجرای 2 پروژه به 26 هزار و 400 متر رسید

قدردانی استاندار بوشهر از وزیر نفت برای مبارزه با کرونا در پارس جنوبی

آخرین سکوی فاز 14 پارس جنوبی به بهره‌برداری رسید

پیام تبریک مدیرعامل شرکت ملی گاز به مناسبت نوروز 99

پیام مدیرعامل شرکت ملی نفت به مناسبت سالروز ملی شدن صنعت نفت

پیام معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش به مناسبت فرارسیدن سال نو

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی فرارسیدن سال نو را تبریک گفت

*29 اسفندماه، سالروز ملی شدن صنعت نفت بر همه ایرانیان خجسته باد*

نفت ما برای ملت ما

مردم نگران نباشند، سهمیه سوخت خودروها تا 360 لیتر قابل ذخیره است

پیام معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی به مناسبت سالروز ملی شدن صنعت نفت

رتبه سازمانی کارکنان سکوهای دریایی فلات قاره ارتقا یافت

پیام وزیر نفت به مناسبت گرامیداشت ملی شدن صنعت نفت و نوروز 99

سقوط قیمت نفت و کاهش بودجه در شرکت‌های نفتی آمریکا

کندی بی‌سابقه سرعت رشد تقاضای جهانی نفت در سال 2020

مسئولیت‌های اجتماعی؛ در کانون توجه نفت و گاز مارون

ممنوعیت ورود کارکنان نفتی ساکن 6 استان کشور به عسلویه

اقدام‌های نفت‌خیز جنوب برای پیشگیری از کرونا

توزیع دومین مرحله مایع ضدعفونی کننده آب‌ ژاول در عسلویه

قیمت سبد نفتی اوپک همچنان بالای 30 دلار

دور درآمدهای نفتی ٩٩ را خط بکشید!

میانگین مصرف روزانه بنزین کشور به 68 میلیون لیتر رسید

وزیر نفت دستورعمل دورکاری را ابلاغ کرد

اقدام‌های پالایشگاه گاز ایلام در حوزه مدیریت انرژی

تولید روزانه نفت شیل آمریکا به 9.08 میلیون بشکه می‌رسد

شتاب گازرسانی به بخش کشاورزی البرز با صرفه‌جویی سوخت مایع

اقدام‌های فلات قاره برای مقابله با کرونا روزانه رصد می‌شود

تداوم تولید آب‌ ژاول پتروشیمی کارون در تعطیلات نوروزی

افزایش مصرف سی‌ان‌جی و کاهش مصرف سوخت مایع در استان همدان

کارهای بسیار بزرگی در صنایع نفت و گاز در سال 98 انجام شد

قراردادهای ژئوفیزیکی و حفاری‌های اکتشافی در حال اجراست

تمهیدات شرکت گاز البرز برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا

تداوم بازرسی و نشت‌یابی شبکه‌های گاز آذربایجان‌غربی در سال 98

صادرات روزانه نفت عربستان از 10 میلیون بشکه فراتر می‌رود

افت قیمت نفت بودجه فعالیت‌های اکتشافی برزیل را کاهش دهد

غول خدمات حفاری آمریکا هزاران کارمند را به مرخصی می‌فرستد

توصیه‌های کرونایی مناطق عملیاتی نفت و گاز / قسمت دوم

توصیه‌های کرونایی مناطق عملیاتی نفت و گاز/ قسمت اول

عراق خواستار نشست اضطراری اوپک و غیراوپک شد

عسلویه و نخل تقی ضدعفونی می‌شوند

عراق خواستار نشسست اضطراری اوپک و غیراوپک شد

قیمت نفت برنت وارد محدوده 28 دلار شد

مشترکان برای پرداخت گازبها سه ماه فرصت دارند

نشست کمیته مشترک فنی اوپک و غیراوپک برگزار نمی‌شود

ضرورت بسیج همه ظرفیت‌های صنعت پتروشیمی برای مقابله با کرونا

هدیه 25 میلیارد ریالی پتروشیمی‌های ماهشهر به خانواده‌های محروم

کاهش بودجه تولیدکنندگان نفت شیل آمریکا یکی پس از دیگری

پرداخت قیمت سوخت در جایگاه‌های مناطق قم و هرمزگان تنها با کارت بانکی

افتتاح 4 جایگاه عرضه سوخت مایع و سی‌ان‌جی در منطقه سبزوار

طرح شیرین‌سازی گازهای ترش آسماری در مارون راه‎اندازی شد

مقابله با کرونا در منطقه عملیاتی خزر و سکوی امیرکبیر

احتمال تمدید افزایش عرضه ماه آوریل آرامکو تا ماه مه

سقوط سود پالایش بنزین در آمریکا

سایه شوم مازاد عرضه برآورد قیمت نفت را باز هم کاهش داد

بهره‌برداری از قطعات 2 و 3 آزادراه شهید همت - کرج از مصرف سوخت می‌کاهد

آماده‌باش کمیته شرایط اضطراری نفت مرکزی تا مهار کامل کرونا

محموله دریایی بنزین شرکت پخش فرآورده‌های نفتی در بورس انرژی عرضه می‌شود

جهش یک دلاری قیمت نفت به دلیل فرصت‌طلبی خریداران

امنیت شغلی کارکنان قرارداد مدت‌موقت وزارت نفت افزایش می‌یابد

درآمد نفتی کشورهای در حال توسعه 85 درصد کاهش می‌یابد

استقرار 5 خودرو سوخت‌رسان سیار در مشهد مقدس

نخستین اتوبوس اورژانس پارس جنوبی رونمایی شد

نوبت‌کاری‌ها در مناطق عملیاتی متن یک ماهه شد

تمرکز بر 4 گام مقابله با کرونا در پایانه‌های نفتی

کرونا غول نفتی عربستان را به کاهش سرمایه‌گذاری واداشت

اروندان ملزومات بهداشتی مجاوران تأسیسات نفتی را تأمین می‌کند

نحوه بهبود وضعیت و توانمندسازی کارکنان قراردادی مدت موقت ابلاغ شد

قیمت سبد نفتی اوپک؛ 34 دلار و 13 سنت

تشریح ‫اقدام‌های بسیج شهید تندگویان در مقابله با کرونا‬

مقابله با شیوع ویروس کرونا در خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه مرکزی

رکوردی تازه‌ در کاهش مصرف جهانی نفت ثبت می‌شود

معاملات در شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب الکترونیکی شد‬

پتروشیمی‌ها به تأمین نیاز کشور برای مقابله با کرونا ادامه می‌دهند

‫7 بسته طرح نگهداشت تولید مناطق نفت‌خیز جنوب در آستانه اجرا

اتصال ایستگاه فیروزبهرام خطوط لوله منطقه تهران به خطوط 14 و 16 اینچ ری – تبریز

کاهش فرآوری نفت در پالایشگاه‌های چین

افزایش تولید فرآورده‌های پالایشگاه گاز ایلام در سال رونق تولید

درخواست اولیه 117 متقاضی پتروپالایشگاه دریافت و بررسی شد

وزیر نفت درگذشت حاج حسینعلی عظیمی را تسلیت گفت

اقدامات شرکت‌های نفتی آمریکا برای مقابله با کرونا