پیام خوزستان

آخرين مطالب

مسیرهای ورودی و خروجی ایذه مسدود شدند اجتماعي

  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز - فرماندار ایذه گفت: عملیات مسدود کردن محورهای اصلی و فرعی شهرستان ایذه که از عصر دوشنبه آغاز شده بود صبح امروز به پایان رسید.

حسین لامی‌زاده روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برنامه‌ریزی‌ لازم برای حفظ سلامت مردم انجام شده و مسیر منتهی به تمام نقاط گردشگری و تفرجگاه‌های شهرستان ایذه مسدود شده‌است.
وی با بیان اینکه در روز 13 فروردین به دلیل اجتماع مردم احتمال شیوع ویروس کرونا بالاست گفت: برای حفظ سلامت مردم و جلوگیری از تردد آنها طرح فاصله گذاری اجتماعی در دست اجرا است و تمام توان برای سلامت مردم ایذه به کار گرفته شده است.
فرماندار ایذه از ممنوعیت تردد خودروها در خیابان‌های شهر ایذه اطلاع داد و افزود: خودروهایی که در روز 13 فروردین در خیابان های شهر تردد کنند پنج میلیون ریال جریمه می شوند.
لامی زاده تاکید کرد: اگر شخصی به بیرون از شهر رفته باشد و یا از روستاهای اطراف به درون شهر آمده باشد تا پایان این ممنوعیت حق بازگشت نخواهد داشت.
وی از برخورد با مدیران و کارمندانی که روز 13 فروردین از خانه‌هایشان خارج می‌شوند خبر داد و تصریح کرد: کارمندان روز 13 فروردین باید در خانه بمانند و با کسانی که خلاف این کار را انجام دهند برخورد قانونی صورت خواهد گرفت و مدیرانی که از این دستور سرباز بزنند نیز پس از شناسایی و بررسی تخلفات به دادگستری و شورای بررسی تخلفات اداری معرفی می‌شوند.
فرماندار ایذه مردم‌ را به ماندن در خانه‌ها دعوت کرد و اظهار داشت: از مردم درخواست می شود با ماندن در خانه به قطع زنجیره انتقال کرونا کمک کنند.
برچسب‌ها
کرونا ویروس کرونا ایذه روز طبیعت
پروندهٔ خبری
کرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها


نظرات شما

ارسال دیدگاه