پیام خوزستان

آخرين مطالب

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: خلاقیت و نوآوری در انجمن ها و هیات های ورزشی باید در اولویت باشد وزارت رفاه

  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: خلاقیت و نوآوری در انجمن ها و هیات های ورزشی باید در اولویت باشد و باید ورزش کارگری استان را به جایگاهی که شایسته نام خراسان رضوی است رهنمون کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، سنجری در نشست صمیمانه روسای انجمن های ورزشی هیات ورزش کارگران خراسان رضوی گفت:عملکرد و فعالیت انجمن های ورزش کارگری کارنامه موفقی بوده است. خراسان رضوی همیشه جزو استانهای پیشرو در ورزش کارگری کشور بوده و اعتقاد ما این است که با بهره جستن از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود می توان گامهای مؤثری در زمینه رشد و ترقی ورزش کارگری استان برداشت.
وی ادامه داد: باید با ایجاد تعامل مثبت و دو جانبه با کارفرمایان و بخش خصوصی از ظرفیت بنگاههای اقتصادی پر رونق در راستای رشد و ترقی ورزش کارگری و مسابقات قهرمانی کشور استفاده کرد.
وی با اشاره به امکانات و بسترهای ورزش کارگری در استان تاکید کرد: ورزش کارگری در خراسان رضوی یک پتانسیل بسیار قوی و قابل توجه است و آنچه در سال رونق تولید از اهمیت فراوانی برخوردار است نقش انجمن ها و کارآفرینان استان در پرورش و سلامت نیروی انسانی در واحد های تولیدی است که باید از همه امکانات موجود در جهت ارتقاء پویایی، شادابی و نشاط کارگران استفاده کرد زیرا معتقدیم ارزشمند ترین سرمایه یک بنگاه اقتصادی که می تواند تحولات مهمی در تولید و ارتقاء محصول و بهره وری کار داشته باشد همان نیروی انسانی است.
سنجری در ادامه افزود:توجه به بحث ورزش کارگری می تواند کمک کند تا شاهد محیطی شاداب و با نشاط و ارتقاء بهره وری در محیط کار باشیم و ما در این استان به دنبال فرهنگ این کار هستیم.
وی گفت: مسئولیت افراد در انجمن های ورزشی باید پر رنگ باشد به همین خاطر پایش و ارزیابی انجمن های ورزشی را در دستور کار قرار داده ایم و بر اساس شاخص های استاندارد حتما ارزیابی های لازم را انجام خواهیم داد زیرا نگاه ها باید از تمرکز گرایی به تمرکز زدایی تغییر پیدا کند.
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد: هزینه در راستای ارتقاء ورزش کارگران هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است.
وی با اشاره به لزوم تدوین تقویم ورزشی در سال آینده عنوان کرد: برنامه ریزی دقیق و زمان بندی شده می تواند ما را در رسیدن به اهداف مان یاری کند و در خصوص توسعه و تقویت ورزش همگانی ،خانواده کارگران، استعدادیابی و تقویت ورزش قهرمانی این امر می بایست سرلوحه برنامه ریزی ها قرار گیرد. انتظار ما این است که خلاقیت و نوآوری در انجمن ها و هیات های ورزشی در اولویت باشد و مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران همگام و همسو با سیاست های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و با تعامل و مشارکت سازنده با انجمن های ورزشی و بخش خصوصی زمینه رشد و ترقی ورزش کارگری را فراهم نموده و ورزش کارگری استان را به جایگاهی که شایسته نام خراسان رضوی است رهنمون سازد.
شایان ذکر است در خاتمه کاپ مقام اول تیم رزمی کارگران استان در مسابقات رزمی کارگران کشور توسط رییس انجمن ورزش های رزمی کارگری به مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اهداء شد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

آغاز طرح پیش فروش نفت به مردم از یکشنبه آینده

انجام آزمایش سواب بینی توسط ربات

نرخ سود سپرده نزد بانک مرکزی افزایش یافت

60 درصد از تولید نفت در غرب کارون از میادین مشترک با عراق انجام می‌شود

برخورد پراید و موتور در دیلم یک نفر را به کام مرگ برد

آمادگی شهرداری برای اختصاص مجموعه های ورزشی برای برگزاری عزاداری‌های محرم

بازداشت تمامی عوامل تیراندازی در سعادت‌ آباد

کشف 2 تن گوشت فاسد در جنوب تهران

جزئیات طرح جدید مجلس درباره سهمیه‌ بندی بنزین

جذاب ترین فیلم های عاشقانه که ترسناک هستند + عکس (قسمت دوم)

آغاز ثبت نام رانندگان سرویس مدارس از فردا

بهترین سبک فرزندپروری چیست؟

چگونه متوجه شویم سوء پیشینه‌ای برایمان ثبت شده است؟

جسد سُها رضانژاد احراز هویت شد

توسعه میدان مشترک نفت یادآوران در صف تصمیم ژنرال

تست کرونای 12 هزار نفر در شمال خوزستان مثبت شد

بهداروند استاد اخلاق بود

آیین جشن‌ اهدای 100 سرویس جهیزیه کامل به زوج های جوان خوزستانی

جاده روستایی امامزاده محمدبن زید(ع) در بخش عقیلی گتوند افتتاح شد