پیام خوزستان

آخرين مطالب

تیم اهورا بهبهان به دنبال بقا در لیگ برتر فوتسال ورزشي

تیم اهورا بهبهان به دنبال بقا در لیگ برتر فوتسال
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز – ایرنا – نمایندگان فوتسال خوزستان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر به مصاف حریفانشان می‌روند که کسب سه امتیاز این دیدار برای هر 2 تیم خوزستانی بسیار مهم و حیاتی است.

به گزارش دوشنبه ایرنا هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور در حالی با برگزاری هفت دیدار در سراسر کشور آغاز می‌شود که بی‌شک حساس‌ترین دیدار این هفته جدال تیم‌های ملی حفاری و مقاومت البرز است.
2 تیم ملی حفاری و اهورا که در این فصل عملکرد بسیار ضعیفی از خود به نمایش گذاشتند در حال حاضر با کسب 31 و 21 امتیاز به ترتیب در مکان‌های هشتم و دوازدهم رده‌بندی قرار دارند که این موضوع نارضایتی هواداران هر 2 تیم‌ را به همراه داشته است.
در هفته بیست وچهارم این رقابت‌ها تیم ملی حفاری برابر حریف خود تیم سوهان قم مغلوب شد همچنین تیم اهورا بهبهان در حالی که در خانه به میدان رفت با نتیجه 2 بر 2 مقابل تیم ستارگان ورامین مت وقف شد تا نوار شکست های این تیم سرانجام پاره شود.
سن ایچ ساوه – اهورا بهبهان
تیم اهورا بهبهان که دومین فصل حضورش را در لیگ برتر تجربه می‌کند در ابتدای فصل بازی‌های درخشانی به نمایش گذاشت و تیم گیتی پسند را در خانه مت وقف کرد. این نماینده استان در پنج هفته ابتدایی رقابت‌ها با سه برد، یک تساوی و یک شکست، 10 امتیاز کسب کرد و تا جایگاه چهارم رده‌بندی بالا آمد اما به یکباره همه چیز تغییر کرد و سیر نتایج این تیم نزولی شد.
بازی های درخشان بازیکنان اهورا در هفته های ابتدایی لیگ موجب شد در این فصل تیم شگفتی ساز مسابقات لقب بگیرد اما در ادامه به دلیل جدا شدن چند بازیکن کلیدی از اهورا، روند نتیجه گیری این تیم منفی شد تا اینکه زنگ خطر سقوط به لیگ پایین تر برای این نماینده خوزستان به صدا درآید.
تیم اهورا در مرحله رفت با نتیجه 6 بر چهار مغلوب سن ایچ ساوه شد، لذا بازیکنان اهورا در دیدار این هفته به دنبال جبران شکست بازی رفت هستند تا بتوانند جایگاه خود را در جدول بهبود داده و نسبت به آینده امیدوار شوند.
نماینده استان به لحاظ مالی قابل قیاس با دیگر تیم های لیگ برتری نبوده و از این بابت مشکلات فراوانی برای این تیم به وجود آمده است که در صورت عدم حمایت مسوولان شهرستان، این تیم به لیگ پایین تر سقوط می کند که باعث ناراحتی هزاران هوادار بهبهانی می شود.
تیم اهورا از بازی های گذشته خود 6 برد، سه تساوی و 15 باخت کسب کرده و با 21 امتیاز در مکان دوازدهم رده بندی قرار دارد در حالی که تیم سن ایچ با کسب 36 امتیاز در مکان ششم جدول قرار گرفته است.
محسن علیپور سرمربی تیم فوتسال اهورا بهبهان در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: فکر می‌کنم در این هفته شاهد بازی خوبی از هر 2 تیم باشیم. با احترامی که برای حریف قائل هستم اما باید بگویم که ما در این دیدار به دنبال برد هستیم هر چند کار سختی در پیش داریم.
وی با اشاره به اینکه تیمش در مقابل سن ایچ بازیکن مصدومی ندارد گفت: هفته گذشته در بازی با ستارگان ورامین 2 امتیاز به راحتی از دست دادیم و اکنون موقعیت ما در جدول به خطر افتاده لذا در بازی با سن ایچ به دنبال کسب هر سه امتیاز هستیم تا جایگاهمان را در جدول ارتقا دهیم.
سرمربی تیم اهورا گفت: ما در ابتدای فصل بابت محدودیت‌های مالی که داشتیم، تنها چهارچوب سال قبل خود را حفظ کردیم و در جذب بازیکن جدید عملکرد خوبی نداشتیم از طرفی در نیم فصل به جای تقویت تیم متاسفانه چند بازیکن خوبمان را بنا به دلایلی از دست دادیم و این امر باعث تضعیف بیشتر تیم شد.
علیپور افزود: هدفمان حفظ سهمیه استان در لیگ برتر است و برای این مهم تلاش می کنیم. ما باید از تمام بازی های باقی مانده امتیاز کسب کنیم تا خیالمان از ماندن در لیگ راحت باشد.
ملی حفاری – مقاومت البرز
تیم ملی حفاری در حالی فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر را آغاز کرد که با تغییرات بسیاری در کادر فنی و بازیکنانش همراه شد و این موضوع به کیفیت بازی حفاری لطمه زد، این نماینده خوزستان بازیکنان کلیدی و مهم خود را پیش از شروع رقابت‌ها از دست داد از طرفی در جذب بازیکن بسیار ضعیف عمل کرد.
حفاری سال گذشته پس از صعود به مرحله پلی‌آف، عنوان چهارم رقابت‌های لیگ برتر کشور را به خود اختصاص داد به همین جهت توقع فوتسال دوستان خوزستانی از این تیم بالاتر رفت. نماینده استان مبنای کاری خود را در این فصل، استفاده از بازیکنان بومی دانست و بیش از 90 درصد اعضای تیم ملی حفاری بازیکنان جوان و آینده دار استان به شمار می روند لذا نباید انتظار نتایج فوق العاده از این تیم داشت.
در سوی مقابل تیم مقاومت البرز که یک تیم نسبتا نوپا است، در این فصل همچون حفاری عملکرد نسبتا ضعیفی به نمایش گذاشته است و در حال حاضر با کسب 25 امتیاز در مکان دهم جدول رده بندی قرار دارد. از آنجا که فاصله بین 2 تیم در جدول تنها 6 امتیاز بوده، بی شک این دیدار از جذابیت خاصی برخوردار است، چرا که هر 2 تیم به دنبال کسب سه امتیاز بازی هستند.
ملی حفاری اکنون با 9 برد، چهار تساوی و 11 باخت و کسب 31 امتیاز در مکان هشتم رده بندی جای گرفته است و اگر به دنبال صعود به مرحله پلی آف است باید با دست پر از این میدان خارج شود در غیر این صورت جایگاه آنها در جدول متزلزل می شود و در صورت صعود به پلی آف کار بسیار دشواری دارند.
در ادامه کیاوش علاسوند سرمربی تیم ملی حفاری در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: هفته گذشته مقابل سوهان اگرچه نتیجه را واگذار کردیم اما بازی باکیفیتی ارائه دادیم و ما نسبت به آینده امیدوارتر شدیم. چند جلسه تمرین خیلی خوب داشتیم و آماده بازی در این هفته هستیم که امیدوارم هر سه امتیاز بازی را از آن خود کنیم.
وی با بیان اینکه 2 بازی بسیار بد و بی کیفیت در اهواز داشتیم که باعث ناراحتی هواداران شده است گفت: در این هفته چون سه بازیکن اصلی خود را در اختیار نداریم، سعی می کنیم با تغییر و تحولاتی که در تیم انجام می دهیم تیم را به شرایط آرمانی خود برگردانیم. بنا داریم از یک تعداد بازیکن جوان که انگیزه بالایی دارند در بازی مقابل سوهان قم استفاده کنیم.
سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری گفت: تصور می کنم با کسب مساوی در بازی فردا هم صعودمان به پلی آف قطعی می شود اما با این وجود تمام تلاشمان را می کنیم که برنده بازی شویم.
علاسوند گفت: حریف تیم جوان و خوبی است، آنها روی کاغذ برای صعود به پلی آف شانس دارند که این موضوع کار را برای ما سخت تر خواهد کرد لذا ما باید هوشیار باشیم و بازی را به خوبی کنترل کنیم.
وی افزود: ما نیز مثل هواداران نگران آینده تیم هستیم اما تمام تلاشمان را برای صعود به پلی آف انجام می دهیم. برخی از بازیکنانمان به لحاظ روحی و روانی با مشکل مواجه هستند که سعی می کنیم از نظر انگیزشی روی بازیکنان کار کنیم. امیدوارم با برد تیم مقاومت بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم.
دیدار نمایندگان خوزستان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتسال:
سه شنبه 17 دی ماه:
ملی حفاری – مقاومت البرز (ساعت 17)
سن ایچ ساوه – اهورا بهبهان (ساعت 17)
برچسب‌ها
فوتبال خوزستان اهواز ورزشی


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

با رفتن اسکوچیچ شرایط سخت ‌می‌شود

زیبایی اندام ورزشی مناسب برای کاهش وزن است

نامه «شیرازی» برای پاتوسی کمال وقاحت است/ از انتخابات می‌ترسم

میزبانی رقابت‌های فوتوالی کشور به اهواز واگذار شد

اقدام هیات فوتبال استان تهران علیه هافبک سابق استقلال

مدیر عامل باشگاه صنعت نفت: باشگاه در جریان استعفای دراگان اسکوچیچ نیست

اسکوچیچ از آبادان می رود؟

از شیوه بازی مان ناامید شدم/ عاشق خوزستانم

اسکوچیچ یک جنتلمن است/گذشته نفت مسجدسلیمان فراموش نشود

پیروزی نفت مسجد سلیمان مقابل شاگردان اسکوچیچ

صعود ماهشهر به نیمه‌نهایی لیگ یک والیبال بانوان کشور

خوزستان یکی از سه استان برتر کشور در حوزه ژیمناستیک است

نماینده خوزستان به مرحله نهایی رقابت‌های والیبال کشوری صعود کرد

آمادگی کامل برای برگزاری مسابقات اتومبیلرانی دریفت کشوری را داریم

اهواز، میزبان مسابقات فرمولا دریفت کشور

ورزشکار خوزستانی در اردوی انتخابی تیم‌ملی هاکی نوجوانان

ناتمام ماندن هفته چهارم لیگ برتر گلف کشور در اهواز به دلیل بارندگی

شناخت برترین‌های والیبال دانش‌آموزی خوزستان

دوئل نفتی‌های خوزستان در مسجدسلیمان

65 مدال حاصل تلاش کیک‌بوکسینگ‌کاران خوزستانی در کشور

پرسپولیس با خیال راحت به تراکتور رسید/دربی خوزستان به میزبانی MIS

توافق قطعی آنتونی استوکس؛ مهاجم جدید شنبه شب در تهران

پرسپولیسی ها با فروش علیرضا بیرانوند پولدار شدند

استارت فوق العاده مجیدی در سرمربیگری!

پیروزی پر گل فولاد در دومین روز از لیگ برتر فوتبال نوجوانان در اهواز

به دنبال یک رتبه خوب و آبرومند برای شهر مسجدسلیمان هستیم

سراج: فقط اسم نفت را یدک می کشیم

اتمام حجت یحیی گل محمدی با ستاره های پرسپولیس

استوکس نیامده برای پرسپولیس شرط گذاشت

معرفی قهرمان سومین رنکینگ بیلیارد زیر 21 سال خوزستان

جنگ تمام عیار نفتی‌های خوزستان در داربی

فولاد توانایی کسب سهمیه آسیایی و قهرمانی لیگ برتر را دارد

کشتی‌گیران خوزستان در قهرمانی ایران درجام تختی نقش پررنگی داشتند

دونده خوزستانی مدال آسیایی خود را به سردار شاهوارپور تقدیم کرد

ترفند پرسپولیس برای پر کردن ورزشگاه مقابل تراکتور

فوری: بیرانوند با قراردادی 3ساله در بلژیک؛ سود پرسپولیس با رفتن بیرانوند

افشای دلایل اصلی جدایی استراماچونی از استقلال

گدایی و بی خانمان شدن بازیکن سرشناس بسکتبال NBA

نایب‌قهرمانی تیم مچ‌اندازی معلولان خوزستان در کشور

اعزام تیم بوکس خوزستان به مسابقات قهرمانی کارگری کشور

درخشش فرنگی‌کاران خوزستانی در جام تختی با کسب 14 مدال

امروز عصر دیدار حساس استقلال و الکویت

صدرنشینی فولاد با پیروزی مقابل ذوب‌آهن

نتایج دیدارهای روز نخست لیگ برتر فوتبال نوجوانان در اهواز

برای پلی آف برنامه داریم/امیدوارم قهرمان شویم

انجام 24 بازی در لیگ و بعد هم پلی آف، برای بانوان سخت است

امیدوارم امسال هم شهرداری بم قهرمان لیگ برتر شود

قرار نبود مقابل بم معجزه کنیم/فدراسیون فکری به حال داوران خود کند

شکست آویسا برابر صدرنشین لیگ/حضور فرد ناشناس در جایگاه داوران

تقابل تیم های بالای جدول برنده نداشت