پیام خوزستان

آخرين مطالب

تیم اهورا بهبهان به دنبال بقا در لیگ برتر فوتسال ورزشي

  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز – ایرنا – نمایندگان فوتسال خوزستان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر به مصاف حریفانشان می‌روند که کسب سه امتیاز این دیدار برای هر 2 تیم خوزستانی بسیار مهم و حیاتی است.

به گزارش دوشنبه ایرنا هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور در حالی با برگزاری هفت دیدار در سراسر کشور آغاز می‌شود که بی‌شک حساس‌ترین دیدار این هفته جدال تیم‌های ملی حفاری و مقاومت البرز است.
2 تیم ملی حفاری و اهورا که در این فصل عملکرد بسیار ضعیفی از خود به نمایش گذاشتند در حال حاضر با کسب 31 و 21 امتیاز به ترتیب در مکان‌های هشتم و دوازدهم رده‌بندی قرار دارند که این موضوع نارضایتی هواداران هر 2 تیم‌ را به همراه داشته است.
در هفته بیست وچهارم این رقابت‌ها تیم ملی حفاری برابر حریف خود تیم سوهان قم مغلوب شد همچنین تیم اهورا بهبهان در حالی که در خانه به میدان رفت با نتیجه 2 بر 2 مقابل تیم ستارگان ورامین مت وقف شد تا نوار شکست های این تیم سرانجام پاره شود.
سن ایچ ساوه – اهورا بهبهان
تیم اهورا بهبهان که دومین فصل حضورش را در لیگ برتر تجربه می‌کند در ابتدای فصل بازی‌های درخشانی به نمایش گذاشت و تیم گیتی پسند را در خانه مت وقف کرد. این نماینده استان در پنج هفته ابتدایی رقابت‌ها با سه برد، یک تساوی و یک شکست، 10 امتیاز کسب کرد و تا جایگاه چهارم رده‌بندی بالا آمد اما به یکباره همه چیز تغییر کرد و سیر نتایج این تیم نزولی شد.
بازی های درخشان بازیکنان اهورا در هفته های ابتدایی لیگ موجب شد در این فصل تیم شگفتی ساز مسابقات لقب بگیرد اما در ادامه به دلیل جدا شدن چند بازیکن کلیدی از اهورا، روند نتیجه گیری این تیم منفی شد تا اینکه زنگ خطر سقوط به لیگ پایین تر برای این نماینده خوزستان به صدا درآید.
تیم اهورا در مرحله رفت با نتیجه 6 بر چهار مغلوب سن ایچ ساوه شد، لذا بازیکنان اهورا در دیدار این هفته به دنبال جبران شکست بازی رفت هستند تا بتوانند جایگاه خود را در جدول بهبود داده و نسبت به آینده امیدوار شوند.
نماینده استان به لحاظ مالی قابل قیاس با دیگر تیم های لیگ برتری نبوده و از این بابت مشکلات فراوانی برای این تیم به وجود آمده است که در صورت عدم حمایت مسوولان شهرستان، این تیم به لیگ پایین تر سقوط می کند که باعث ناراحتی هزاران هوادار بهبهانی می شود.
تیم اهورا از بازی های گذشته خود 6 برد، سه تساوی و 15 باخت کسب کرده و با 21 امتیاز در مکان دوازدهم رده بندی قرار دارد در حالی که تیم سن ایچ با کسب 36 امتیاز در مکان ششم جدول قرار گرفته است.
محسن علیپور سرمربی تیم فوتسال اهورا بهبهان در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: فکر می‌کنم در این هفته شاهد بازی خوبی از هر 2 تیم باشیم. با احترامی که برای حریف قائل هستم اما باید بگویم که ما در این دیدار به دنبال برد هستیم هر چند کار سختی در پیش داریم.
وی با اشاره به اینکه تیمش در مقابل سن ایچ بازیکن مصدومی ندارد گفت: هفته گذشته در بازی با ستارگان ورامین 2 امتیاز به راحتی از دست دادیم و اکنون موقعیت ما در جدول به خطر افتاده لذا در بازی با سن ایچ به دنبال کسب هر سه امتیاز هستیم تا جایگاهمان را در جدول ارتقا دهیم.
سرمربی تیم اهورا گفت: ما در ابتدای فصل بابت محدودیت‌های مالی که داشتیم، تنها چهارچوب سال قبل خود را حفظ کردیم و در جذب بازیکن جدید عملکرد خوبی نداشتیم از طرفی در نیم فصل به جای تقویت تیم متاسفانه چند بازیکن خوبمان را بنا به دلایلی از دست دادیم و این امر باعث تضعیف بیشتر تیم شد.
علیپور افزود: هدفمان حفظ سهمیه استان در لیگ برتر است و برای این مهم تلاش می کنیم. ما باید از تمام بازی های باقی مانده امتیاز کسب کنیم تا خیالمان از ماندن در لیگ راحت باشد.
ملی حفاری – مقاومت البرز
تیم ملی حفاری در حالی فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر را آغاز کرد که با تغییرات بسیاری در کادر فنی و بازیکنانش همراه شد و این موضوع به کیفیت بازی حفاری لطمه زد، این نماینده خوزستان بازیکنان کلیدی و مهم خود را پیش از شروع رقابت‌ها از دست داد از طرفی در جذب بازیکن بسیار ضعیف عمل کرد.
حفاری سال گذشته پس از صعود به مرحله پلی‌آف، عنوان چهارم رقابت‌های لیگ برتر کشور را به خود اختصاص داد به همین جهت توقع فوتسال دوستان خوزستانی از این تیم بالاتر رفت. نماینده استان مبنای کاری خود را در این فصل، استفاده از بازیکنان بومی دانست و بیش از 90 درصد اعضای تیم ملی حفاری بازیکنان جوان و آینده دار استان به شمار می روند لذا نباید انتظار نتایج فوق العاده از این تیم داشت.
در سوی مقابل تیم مقاومت البرز که یک تیم نسبتا نوپا است، در این فصل همچون حفاری عملکرد نسبتا ضعیفی به نمایش گذاشته است و در حال حاضر با کسب 25 امتیاز در مکان دهم جدول رده بندی قرار دارد. از آنجا که فاصله بین 2 تیم در جدول تنها 6 امتیاز بوده، بی شک این دیدار از جذابیت خاصی برخوردار است، چرا که هر 2 تیم به دنبال کسب سه امتیاز بازی هستند.
ملی حفاری اکنون با 9 برد، چهار تساوی و 11 باخت و کسب 31 امتیاز در مکان هشتم رده بندی جای گرفته است و اگر به دنبال صعود به مرحله پلی آف است باید با دست پر از این میدان خارج شود در غیر این صورت جایگاه آنها در جدول متزلزل می شود و در صورت صعود به پلی آف کار بسیار دشواری دارند.
در ادامه کیاوش علاسوند سرمربی تیم ملی حفاری در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: هفته گذشته مقابل سوهان اگرچه نتیجه را واگذار کردیم اما بازی باکیفیتی ارائه دادیم و ما نسبت به آینده امیدوارتر شدیم. چند جلسه تمرین خیلی خوب داشتیم و آماده بازی در این هفته هستیم که امیدوارم هر سه امتیاز بازی را از آن خود کنیم.
وی با بیان اینکه 2 بازی بسیار بد و بی کیفیت در اهواز داشتیم که باعث ناراحتی هواداران شده است گفت: در این هفته چون سه بازیکن اصلی خود را در اختیار نداریم، سعی می کنیم با تغییر و تحولاتی که در تیم انجام می دهیم تیم را به شرایط آرمانی خود برگردانیم. بنا داریم از یک تعداد بازیکن جوان که انگیزه بالایی دارند در بازی مقابل سوهان قم استفاده کنیم.
سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری گفت: تصور می کنم با کسب مساوی در بازی فردا هم صعودمان به پلی آف قطعی می شود اما با این وجود تمام تلاشمان را می کنیم که برنده بازی شویم.
علاسوند گفت: حریف تیم جوان و خوبی است، آنها روی کاغذ برای صعود به پلی آف شانس دارند که این موضوع کار را برای ما سخت تر خواهد کرد لذا ما باید هوشیار باشیم و بازی را به خوبی کنترل کنیم.
وی افزود: ما نیز مثل هواداران نگران آینده تیم هستیم اما تمام تلاشمان را برای صعود به پلی آف انجام می دهیم. برخی از بازیکنانمان به لحاظ روحی و روانی با مشکل مواجه هستند که سعی می کنیم از نظر انگیزشی روی بازیکنان کار کنیم. امیدوارم با برد تیم مقاومت بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم.
دیدار نمایندگان خوزستان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتسال:
سه شنبه 17 دی ماه:
ملی حفاری – مقاومت البرز (ساعت 17)
سن ایچ ساوه – اهورا بهبهان (ساعت 17)
برچسب‌ها
فوتبال خوزستان اهواز ورزشی


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

قطعی‌شدن حضور 2 تیم هندبال خوزستان در لیگ برتر کشور

وزیر جدید صمت به خوزستان سفر می‌کند

تخصیص سوخت کشت پاییزه در خوزستان بر اساس سطح زیرکشت

حرکت بین شهری و محله‌ای عزاداران اربعین حسینی در خوزستان ممنوع است

کارکنان نیروگاه سیکل گازی آبادان خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند

فیلمساز اندیمشکی برنده جایزه بهترین فیلم مستند جشنواره بین المللی ایتالیا شد

نخستین واحد تولیدی فیلترهای پیشرفته تصفیه آب خوزستان بهره برداری شد

راه‌اندازی نیروگاه خورشیدی 10 کیلوواتی در منطقه 9 عملیات انتقال گاز

مباحث مربوط به بخش سلامت، بهداشت و سرمایه انسانی صنعت نفت بررسی شد

افزون بر 24 هزار تن کالا از گمرکات آبادان صادر شد

توزیع حدود 36 میلیون مترمکعب سی‌ان‌جی در منطقه سبزوار

تحقق برنامه‌تولید تکلیفی اروندان در نیمه نخست 99

4 نوجوان خوزستانی در اردوی تیم‌ملی هندبال

زنگنه: پارس جنوبی افتخار ایران است

سرمربی جدید تیم فوتبال بزرگسالان نفت امیدیه معرفی شد

درخشش دانش آموزان خوزستانی با کسب رتبه‌های 2 رقمی در کنکور سراسری

2 بازیکن جدید به تیم استقلال خوزستان پیوستند

اوپک درگذشت امیر کویت را تسلیت گفت

نگرانی از تقاضای سوخت قیمت نفت را کاهش داد

4700 نفر؛ ظرفیت پذیرش دانشجوی جدید در دانشگاه چمران اهواز

آغاز تمرینات استقلال خوزستان از امروز

دوره‌های کارآموزی دانشجویان علوم پزشکی بهبهان برگزار نمی‌شود

ورود 4 بیمارستان تامین اجتماعی خوزستان به چرخه پذیرش بیماران کرونایی

حسن روحانى درباره مذاکرات با رهبری مشورت کرد

60 تا70 درصد زنان جامعه با تعریف شرعی، بدحجاب محسوب می‌شوند

380 میلیارد تومان اوراق بدهی فروخته شد

سهامداران هیجان‌زده نشوند، بورس به روند صعودی باز می‌گردد

حال صنف خیاطان رو به راه نیست/ 50 درصد تولیدکنندگان صنف کاملاً تعطیل هستند

مرده‌شور و گورکن جزء مشاغل سخت و زیان‌آور شدند

ساخت دستگاهی که تا 150 متر را ضدعفونی می‌کند

نخستین تبلت تاشو در جهان آماده فروش است

هیچگونه اظهار نظری در مورد نماینده اهواز انجام نداده ام / اظهارات اینجانب توسط یکی از خبرگزاری ها تحریف و اصل امانتداری رعایت نشده است

نجات 30 نفر از ساکنان یک مجتمع از آتش‌سوزی در اهواز

کمبود گاز ال‌پی‌جی در بندر امام‌خمینی

کشف 47 کیلو تریاک از 2 خودرو در بهبهان

وزیر جدید صمت به خوزستان سفر می‌کند

تخریب 48 باغ‌ویلا در دزفول

فرماندار اهواز در خصوص ادعای مزایده غیرقانونی املاک چه گفت؟

دستگیری 15 نفر از اراذل و اوباش در بندرماهشهر

آخرین آمار بیماری کرونا در خراسان جنوبی

اقدام قابل‌تحسین یک شهروند مسئول و باوجدان در شادگان

برخورد سارق‌ها به تور کیک‌بوکسر!

اولین دوره مسابقات ایر بدمینتون کشور در کیش برگزار شد

جدول پخش مدرسه تلویزیونی چهارشنبه 9 مهر در تمام مقاطع تحصیلی

حقوق کارگران، کفاف نان و پنیر را هم نمی‌دهد

یادی از استاد عباس جوانمرد، آن روزهای خوب... + عکس

پورموسوی با نفت آبادان شروع کرد

دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه: رضایتمندی مندی باید در اولویت قرار گیرد

چند خبر از ورزش خوزستان

آیین کلنگ زنی و بهره برداری از پروژه های منطقه 4 برگزار شد