پیام خوزستان

آخرين مطالب

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران:

کاخ سفید یا پایگاه‌هایش را برچیند یا برای خود تابوت سفارش دهد علمي

  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت: کاخ سفید یا امروز باید پایگاه‌های خود را از منطقه برچیند، یا در بازارها برای خود تابوت سفارش بدهد. رژیم صهیونیستی هم یا باید چمدان‌های خود را ببندد یا منتظر ضرب شصت اسلام بماند.

سردار محمدرضا نقدی در مراسم سی و نهمین سالگرد حماسه شهدای هویزه که امروز جمعه، 13 دی در یادمان شهدای هویزه برگزار شد، با اشاره به شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، اظهار کرد: دیشب محفل نورانی در آسمان‌ها برقرار شد و شهدای مظلوم هویزه، شهیدان مقاومت ما را در آغوش کشیدند، اما امت اسلام را مصیبت‌زده و داغدار کردند. مردان بزرگی که از ابتدای نوجوانی به دنبال شهادت می‌گشتند، به آرزوی خود رسیدند. شهید حاج قاسم سلیمانی از آن موقع که به عرصه اجتماعی پا گذاشت، به عشق شهادت بود و بیش از 40 سال به دنبال شهادت، صحرا به صحرا گشت. او افغانستان، ایران، عراق، سوریه و لبنان را به دنبال شهادت زیر پا گذاشت.
به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: حیف بود که سردار سلیمانی در بستر مرگ بمیرد. حیف بود که چنین فیضی را درک نکند. هر چند به گفته رهبر انقلاب او شهید زنده بود.‌ او در این سال‌ها بارها تا مرز شهادت رفته بود؛اما خدا او را برای بیداری امت اسلام و موج جدید شورش امت اسلام علیه استکبار، ذخیره نگه داشته بود.
سردار نقدی افزود: سردار رشید اسلام؛ ابومهدی همرزم عراقی او که آمریکایی‌ها از سال‌های 1980 در تعقیب او بودند و برای سرش جایزه گذاشتند، همین مسیر را پیمود و در جبهه‌های دفاع مقدس ایران، در نبرد با صدام، در نبرد با اربابان آمریکایی او و در نبرد با داعش به دنبال شهادت بود. چه قدر ابلهند دشمنانی که تصور می‌کنند، با این به شهادت رساندن‌ها می‌توانند سرنوشت ننگین خود و اجل محتوم خود را عقب بیندازند. آمریکا و رژیم صهیونیستی اجل خود را جلو انداختند. نابودی خود را در این منطقه سرعت بخشیدند. ملت ما امروز داغدار است. امروز همه امت اسلام برای خون‌خواهی خون‌های شهدا به پا خواهند خواست.
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران اظهار کرد: شهید حاج قاسم، شهید 80 میلیون ایرانی نیست، شهید ابومهدی هم شهید چند ده میلیون عراقی نیست. این‌ها شهدای همه جهان اسلام هستند و یک میلیارد و نیم مسلمان جهان خونخواه آنها خواهند بود. از پی این شهادت، میلیون‌ها جوان مؤمن و انقلابی به پا خواهند خواست. آمریکایی‌ها هر لحظه باید از هر سو منتظر انتقام جوان‌های مؤمن و انقلابی این منطقه و بلکه همه دنیا باشند. کاخ سفید تاوان سختی خواهد داد و عزادار خواهد شد.
وی با بیان اینکه شهید حاج قاسم و شهید ابومهدی شهدای آزادی فلسطین و شهدای آزادی قدس هستند و خونخواهی آنها آزادی قدس شریف است، گفت: اجل صهیونیست‌ها فرا رسیده است. این شهادت موج بیداری امت اسلامی را بلند خواهد کرد و بر سر آنها خواهد کوبید. آنها تصور می‌کنند که این فرماندهان هستند که امت اسلام و جوانان امت را برای مبارزه با آمریکا تحریک می‌کنند. آمریکا آنقدر جنایت کرده است که همه جوانان امت اسلام، امروز خونخواه آنها هستند. جوانان مؤمن و انقلابی ایران، عراق، لبنان، یمن، عربستان، بحرین و سوریه و فلسطین برای کشتن کارگزاران آمریکا در این منطقه یک دنیا انگیزه هستند. خطر بزرگ‌تری در انتظار شما است.
سردار نقدی ادامه داد: امت اسلام یکپارچه شور و انگیزه برای محو رژیم صهیونیستی و سربازان ظلم و جنایت است. امت اسلام می‌داند تا زمانی که رژیم صهیونیستی و پایگاه‌های نظامی و جاسوس‌خانه‌های آمریکا در کشورهای اسلامی هستند، روی آرامش را نخواهند دید. پیروزی در راه است و ما برای شهادت آماده‌ایم، در این صحنه پیران بر جوانان و جوانان بر پیران سبقت می‌گیرند. شهید علم‌الهدی و یارانش الگو و اسوه جوانان ما هستند و جوانان امروز ما آرزو می‌کنند مانند علم الهدی باشند. آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها بدانند امت اسلام در خونخواهی این شهدا انتقامی از آنها خواهد گرفت که برای همیشه در تاریخ بماند.
وی در ادامه تصریح کرد: کاخ سفید یا امروز باید پایگاه‌های خود را از منطقه برچیند، یا در بازارها برای خود تابوت سفارش بدهد. رژیم صهیونیستی هم یا باید چمدان‌های خود را ببندد یا منتظر ضرب شصت اسلام بماند. مسئله هم مسئله یک دولت نیست. امروز همه امت اسلام؛ جوان‌های پاکستانی، جوان‌های ایرانی، جوان‌های افغانی و جوان‌های عراق و حشدالشعبی در میدان هستند. همه بر هم سبقت می‌گیرند. امروز همه کشورهای اسلامی پر از جوانانی است که در این راه، شهادت را جست‌وجو می‌کنند.
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران با بیان اینکه امروز تفکر ما جهان اسلام را فراگرفته و جهان غیر اسلام را هم تحت تأثیر قرار داده است، افزود: ملت‌ها در صحنه هستند. شعله انقلاب امروز در تمام امت اسلام بلند است و دامن آنها را خواهد گرفت. ایران و عراق آزادی می‌خواهند. می‌خواهند خودشان برای سرنوشت خود تصمیم بگیرند. نمی‌خواهند سرزمین آنها در اشغال باشد. آیا این اشتباه است؟ شما چه کاره هستید که آمده‌اید برای ملت‌های منطقه تعیین تکلیف می‌کنید؟ امت اسلام شما را تحمل نمی‌کند. خون شهدا همیشه احیاگر بوده و خون شهید حاج قاسم سلیمانی بیدارگر خواهد بود.
وی در پایان گفت: این مصیبت بزرگ را به همه امت اسلام و در رأس آنها امام عصر(ع) و نائبش امام خامنه‌ای عزیز، ملت‌های بیدار ایران و عراق، مجاهدان حزب‌الله، حشدالشعبی و همه رزمندگان و مدافعان اسلام در ایران و عراق تسلیت می‌گویم.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

کاهش 0.6 درصدی ارزش سهام عدالت در بازار سهام امروز

شستا غول اول بازار سرمایه شد

مخترع ماوس درگذشت

بهره‌مندی اقشار آسیب پذیر از سود صندوق‌های بیمه‌ای

ملارد و دماوند دارای بیشترین ساخت وساز غیرمجاز درتهران

زنان گمنامی که در قشون ستارخان می‌جنگیدند

بورسی شدن شرکتهای صندوق ذخیره به نفع فرهنگیان است

در سال جهش تولید شاهد شکوفایی در شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی هستیم

شیرکانی خبر داد: پرداخت تسهیلات به کارگزاری‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر سراسر کشور

پروتکل بهداشتی کنکور ابلاغ شد

جزئیات جدید از تجمع حامیان طالبان در تهران

پارک دانشگاه تهران با شرکت پست تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

طرح تشکیل پرونده الکترونیک در بیمارستان‌های خصوصی خوزستان اجرایی شد

پنج خوزستانی به تیم ملی ژیمناستیک کشور فراخوانده شدند

در برابر فضاسازی علیه بومی‌گزینی نیروها در استان عقب نشینی نمی‌‎کنیم

طول شبکه گازرسانی در بندرعباس به 770 کیلومتر می‌رسد

شاخص‌های مربوط به بهبود سالن سینما در تهران ارتقا یافته است

چهارمین جشنواره پرده خوانی غدیر؛ محصول همکاری شهرداری و حوزه هنری

خرید تضمینی و مباشرتی حدود 870هزار تن محصولات کشاورزی خوزستان

برتری عملکرد شهرداری تهران در کنترل کرونا در مقایسه با دیگر دستگاه ها

برقراری تماس تصویری با کمک ربات مقوایی

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد: پایین بودن هزینه ایجاد شغل در طرح های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

تورم 45 درصدی قیمت برنج در یک سال

بی‌پی تولید سوخت‌های فسیلی را کاهش می‌دهد

پتروشیمی کاوه تکمیل زنجیره ارزش را مدنظر دارد

قیمت سبد نفتی اوپک از 44 دلار گذشت

طاهری نسب: 90 درصد جمعیت استان تهران، شهرنشین هستند

90 درصد جمعیت استان تهران، شهرنشین هستند

اجرای بیانیه گام دوم انقلاب بر عهده حلقه‌های مردمی است

اجرای بیانیه گام دوم انقلاب بر عهده حلقه‌های جامعه و مردمی است

1500 بسته معیشتی در رزمایش کمک مؤمنانه شوشتر توزیع شد

تقویت روحیه علمی و پژوهشی در دانش‌آموزان لازم است

اعتراض شلتوک‌کاران دشت آزادگانی متضرر از زهکش

اعتراض شلتوک‌کاران دشت آزادگان متضرر از زهکشی

«مقابله جمعی» تنها راه توقف زنجیره انتقال کرونا در تهران است

امام جمعه اهواز:ایران سربلند با حمایت از کالای داخلی محقق می‌شود

خرید تضمینی بالغ‌بر یک‌میلیون تن محصولات کشاورزی در خوزستان

کتاب کار بیانیه گام دوم انقلاب ویژه مربیان و معلمان چاپ شد

کاهش دما برای خوزستان پیش‌بینی می شود

ساخت پردیس سلامت مشروط به آزادسازی پادگان منطقه 22 است

سپاه به کمک محیط زیست قم می آید

دستگیری متخلف برداشت تخم های لاکپشت های در استان بوشهر

مریلین مونرو خودکشی کرد

چرا سفر با هواپیما هیچ‌وقت برایمان عادی نمی‌شود؟

ورود بانک‌ها به بازار مسکن ممنوع است

قبل و بعد از نمایشگاه چه اقداماتی باید برای غرفه‌سازی انجام دهید؟

تجمع اعتراضی کارگران پتروشیمی رازی در ماهشهر /ممنوعیت ورود نماینده کارگران به شرکت

توقیف 2 شناور‌ تجاری حامل کالای قاچاق در ماهشهر

خارج‌سازی 5 شناور مغروقه در آبراه اروند در دستور کار است

مصاف با نفت ‌مسجدسلیمان مهمترین شانس فولاد برای کسب سهمیه ‌آسیایی