پیام خوزستان

آخرين مطالب

سردار سلامی عنوان کرد

توصیه مقام معظم رهبری درباره کوت‌عبدالله اجتماعي

توصیه مقام معظم رهبری درباره کوت‌عبدالله
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان فرمانده سپاه پاسداران با بیان اینکه من دغدغه‌های مقام معظم رهبری را راجع به نقطه نقطه این سرزمین از نزدیک و بی‌واسطه شنیده‌ام، گفت: مقام معظم رهبری به من راجع به کوت عبدالله سفارش کردند و اکنون که اینجا حضور دارم، به اذن ایشان آمده‌ام.

سردار سرلشکر حسین سلامی در آیین آغاز احداث تقاطع غیرهمسطح میدان دانشگاه اهواز که امروز (12 دی‌ماه) برگزار شد، اظهار کرد: خوزستان قلب ایران است. مردم ایران برای خوزستان یک تقدس، حرمت و جایگاه برجسته و ممتازی قائل هستند. هنوز استخوان‌های بسیاری از جوان‌های این مرز و بوم زیر خاک‌های خوزستان مخفی است. اینجا به معنای واقعی، کربلای ایران است.
وی افزود: برای مثال، سپاه یک بار به طور کامل در این سرزمین شهید شده است تا این سرزمین و مردمان باشرف، کریم، مقاوم و عزیز خوزستان با همان کرامت و شرافتی که شایسته آن هستند، سربلند مثل نخل‌های بلندقامت آن بمانند.
به گزارش ایسنا، فرمانده سپاه پاسداران گفت: تصویر ما از خوزستان، نگین زیبا و سرسبز حلقه انگشتری ایران بزرگ است. اینجا سرزمین ایستادگی است. مردم این استان در مقابل جنگ‌های بزرگ ایستادگی کردند. اینجا سند زنده غیرت ملت ایران است و در نقطه مقابل، نقطه تلاقی همه کینه، توطئه و آرزوهای شوم دشمنان ما است.
سردار سلامی عنوان کرد: معمولا خوزستان دروازه مخاطرات است و دشمنان ما به ویژه برای این سرزمین، همیشه خواب‌های آشفته می‌بینند. دیدیم زمانی که حادثه‌ای در خوزستان رخ می‌دهد، همه مردم ایران، خوزستانی می‌شوند. ایران همه خوزستان می‌شوند و خوزستان همه ایران.
وی تصریح کرد: موضوع فقط نفت نیست، کرخه، کارون، اروند، زهره و جراحی نیست. موضوع هویت یک ملت است. حقیقت اسلام است. ما با اسلام سربلند می‌مانیم.
فرمانده سپاه پاسداران عنوان کرد: جغرافیا ما را از هم جدا نمی‌کند. من دغدغه‌های مقام معظم رهبری را راجع به نقطه نقطه این سرزمین از نزدیک و بی‌واسطه شنیده‌ام. مقام معظم رهبری به من راجع به کوت عبدالله سفارش کردند. اکنون که اینجا حضور دارم، به اذن ایشان آمده‌ام.
سلامی خاطرنشان کرد: دغدغه رهبری، عزت ملت ما و آرامش و آسایش این ملت است. مشاهده کردیم دیروز ایشان چگونه در مقابل دشمنانش برافروخته شدند و در مقابل دشمن که با کلمات ما را تهدید کرده بود، یک قیام بزرگ در اندیشه‌های ایشان تجلی یافت.
وی بیان کرد: البته امروز دشمن تنها به کلمات تبدیل شده است. جنگ اصوات است. دشمن فقط صوت شده است. حرف می‌زند اما نمی‌تواند عمل کند.
فرمانده سپاه پاسداران تصریح کرد: بنابراین ما باید همه بضاعت‌مان را به کار بگیریم تا سرزمینی که جنگ بزرگ را تجربه کرد و با وجود آتش‌های سنگین، خود را حفظ کرد و مردم آن ایستادگی کردند، آباد شود. این آرمان و آرزوی ما و در عمل، هدف ما است. روش کار ما این است که برای اهداف‌مان عملیات طراحی کنیم.
سردار سلامی بیان کرد: هدف، تنها نقطه آرمانی در ذهن ما نیست. بلکه مسیر عملی است برای تحقق اهداف‌مان که این کار را انجام خواهیم داد و در این میدان که میدان جهاد ما است، کار می‌کنیم.
وی بیان کرد: جنگ امروز اقتصادی است و بخش مهمی از آن مربوط به همین سرزمین است. دشمن در جنگ اقتصادی ناکام است و به همین دلیل به میدان عملیات روانی هجوم آورده است تا مردم را آشفته و مأیوس کند. نمی‌تواند، اما تلاش می‌کند و ما در نقطه مقابل این جنگ ایستاده‌ایم.
فرمانده سپاه پاسداران تصریح کرد: از جنگ روانی عبور می‌کنیم. ارمغان دشمن را در عراق، سوریه، یمن و افغانستان دیده‌ایم و می‌دانیم دشمن با کلمات شیک صحبت می‌کند اما جز آتش، آوارگی، بی‌حرمتی روانی و فقر ملت‌های مسلمان چیز دیگری را دنبال نمی‌کند. مردم ما این حقیقت را می‌دانند؛ می‌دانند هرگز دشمن نسخه سعادت ما را نمی‌پیچد.
سلامی افزود: ما به عباراتی معتقدیم؛ می‌دانیم سعادت ما در گرو اعتقاد ما، اسلام ما و تبعیت از رهبری و ولایت است. هرچه دشمن بر طبل رسانه و عملیات روانی می‌کوبد، نمی‌تواند کاری کند.
وی تصریح کرد: مردم ایران بیش از هر نقطه‌ای از جهان دشمن را می‌شناسند و هرگز اسیر خواهش‌ها، فریب‌ها یا گمراه‌سازی‌ها نمی‌شوند.
فرمانده سپاه پاسداران گفت: ما در نقطه مقابل این جنگ اقتصادی که زندگی، عزت و آبروی مردم ما را نشانه گرفته است، می‌ایستیم بنابراین همه ما در این زمینه مسئولیم. ما بسیار قدرتمندیم. ظرفیت‌های تمام نشدنی‌ای داریم. تکیه‌گاه ما از دشمن هم برداشته شده است و به هیچ کس دیگر وابسته نیستیم. کافی است اراده کنیم و این توان‌ها را به صحنه بیاوریم و شبانه‌روز کار کنیم. چرا نباید 24 ساعته کار کنیم؟
سردار سلامی افزود: ما یک خانواده هستیم و باید سختی‌ها و شادی‌هایمان را با هم تقسیم کنیم. مردم به ما دل بسته‌اند و امیدوارند. مگر کس دیگری واسطه خیر برای کاهش مشکلات مردم است؟ غیر از ما کس دیگری نیست. دیگران اگر بیایند، برای آتش زدن، آشوب، تخریب، آواره کردن، فقر و عقب‌ماندگی است، در حالی که ما هر روز در حال پیشرفت هستیم و هر روز چیز جدیدی می‌سازیم.
وی گفت: چند دهه قبل، زمانی که تلویزیون گزارش پیشرفت علمی و فنی را اعلام می‌کرد، همه خارج از مرزها بود اما حالا دیگر بیشتر پیشرفت‌ها ایرانی است. اخبار ما ایرانی شده است. در تحریم هستیم، اما هر روز از چند دستاورد رونمایی می‌کنیم.
فرمانده سپاه پاسداران بیان کرد: ما امیدبخش ملت و مسلمانان و دشمن ناامیدکن هستیم. ما باید جبهه سازندگی و رفع محرومیت و فقر را تشکیل دهیم و همه با هم به جنگ این پدیده برویم و آن را از بین ببریم.
سلامی بیان کرد: روز گذشته در ماهشهر تصمیماتی در حد امکانات گرفتیم و امروز نیز در مناطق حاشیه‌ای اهواز این کار را خواهیم کرد و ادامه خواهیم داد اما در این زمینه همه را به یاری می‌طلبیم. باید همه توان برای رفع مشکلات مردم به کار گرفته شود.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

بارش برف و باران در جاده‌ های 12 استان کشور

جزئیات طرح واکسیناسیون تزریقی فلج اطفال در خوزستان

آغاز عملیات پاکسازی پارک‌های ساحلی اهواز از عرضه‌کنندگان قلیان

ورود توده گرد وخاک به آبادان و خرمشهر

حریق مرگبار پژو در ماهشهر

سهمیه بنزین نوروزی در راه است؟

برخورد مرگبار پژو 206 با گاردریل در بزرگراه نیایش

مرگ 25 نفر در اثر ابتلا به ویروس کرونا در چین

سرقت منزل ویلایی توسط مطرب معروف

زن هزار چهره در دام کارآگاهان پلیس

ورود موج بی‌ سابقه سرما به کشور تکذیب شد

سرنوشت زنی که عاشق مرد متاهل شد!

وزیر بهداشت: با خیال راحت لبنیات مصرف کنید

حاشیه‌نشینان اهواز تمایلی به سکونت در شهرهای جدید ندارند

سند توسعه و اشتغالزایی 546 روستای خوزستان تدوین شد

مدارس قزوین و ادارات زنجان تعطیل شدند

2 کشته و 8 مصدوم در حوادث ترافیکی ایذه

نام قاسم سلیمانی در تاریخ این کشور جاودانه می‌ماند

مشکل خدمات رسانی به مناطق پیرامونی قلعه‌چنعان بعد از 4 سال حل شد

رتبه اول آموزش و پرورش خوزستان در 25 شاخص پرورشی و فرهنگی

راه درمان مشکلات آموزشی خوزستان، تدوین سند ارتقابخشی شاخص‌ها است

بهره‌برداری از 1300 کلاس درس در خوزستان تا پایان سال

47 درصد معلمان ابتدایی خوزستان با مدرک غیرمرتبط تدریس می‌کنند

جزئیات اجرای پویش ملی مبارزه با سرطان در خوزستان

حمایت استاندار از طرح "ارتقابخشی به شاخص‌های آموزش و پرورش خوزستان"

سراسر خوزستان بارانی است

جزئیات اجرای طرح ارتقابخشی شاخص‌های آموزش و پرورش خوزستان

تداوم فعالیت سامانه بارشی تا روز جمعه

23 کیلوگرم مواد مخدر با اجرای طرح‌ «پاک‌سازی» در اهواز کشف شد

جمعه ناجوانمردانه سرد است!

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: سامانه جامع روابط کار تسهیل کننده ارتباط کارگر و کارفرماست

تیراندازی در مراسم عزا یک کشته برجای گذاشت

امدادرسانی به 150 گردشگر گرفتار در برف تاراز

ادامه ارزیابی منزل به منزل مناطق آسیب‌دیده کوت‌عبدالله

بیشترین بارش فردای خوزستان در شرق و شمال

احتمال خرابکاری در آبگرفتگی گسترده اهواز

پرداخت خسارات بارندگی آذر خوزستان در چه مرحله‌ای است؟

با یک قانون جدید خارج رفتن سخت‌ تر شد

"سیل مهربانی همکلاسی‌ها" در خوزستان برای کمک به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان

سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در ماهشهر

وضع نگران‌کننده "کارون" پس از باران

بارش برف و باران در اکثر محور‌های کشور

ورود سامانه بارشی جدید به خوزستان

بدون اعتبار هم باید مشکل فاضلاب کوت‌عبدالله حل شود

37 هزار کودک درجنوب غرب خوزستان علیه فلج اطفال واکسینه می‌شوند

عشایر خوزستان با مشکل کمبود سوخت مواجه هستند

مردی که زنش را کُشت تا با دختر 24ساله ازدواج کند

خطای انسانی در سقوط پرواز 737 تائید شد

اعتراف مریم به قتل مهندس در خانه مجردی

هشدار نسبت به برف و باران و یخبندان در خوزستان