پیام خوزستان

آخرين مطالب

سردار سلامی عنوان کرد

توصیه مقام معظم رهبری درباره کوت‌عبدالله اجتماعي

  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - ایسنا/خوزستان فرمانده سپاه پاسداران با بیان اینکه من دغدغه‌های مقام معظم رهبری را راجع به نقطه نقطه این سرزمین از نزدیک و بی‌واسطه شنیده‌ام، گفت: مقام معظم رهبری به من راجع به کوت عبدالله سفارش کردند و اکنون که اینجا حضور دارم، به اذن ایشان آمده‌ام.

سردار سرلشکر حسین سلامی در آیین آغاز احداث تقاطع غیرهمسطح میدان دانشگاه اهواز که امروز (12 دی‌ماه) برگزار شد، اظهار کرد: خوزستان قلب ایران است. مردم ایران برای خوزستان یک تقدس، حرمت و جایگاه برجسته و ممتازی قائل هستند. هنوز استخوان‌های بسیاری از جوان‌های این مرز و بوم زیر خاک‌های خوزستان مخفی است. اینجا به معنای واقعی، کربلای ایران است.
وی افزود: برای مثال، سپاه یک بار به طور کامل در این سرزمین شهید شده است تا این سرزمین و مردمان باشرف، کریم، مقاوم و عزیز خوزستان با همان کرامت و شرافتی که شایسته آن هستند، سربلند مثل نخل‌های بلندقامت آن بمانند.
به گزارش ایسنا، فرمانده سپاه پاسداران گفت: تصویر ما از خوزستان، نگین زیبا و سرسبز حلقه انگشتری ایران بزرگ است. اینجا سرزمین ایستادگی است. مردم این استان در مقابل جنگ‌های بزرگ ایستادگی کردند. اینجا سند زنده غیرت ملت ایران است و در نقطه مقابل، نقطه تلاقی همه کینه، توطئه و آرزوهای شوم دشمنان ما است.
سردار سلامی عنوان کرد: معمولا خوزستان دروازه مخاطرات است و دشمنان ما به ویژه برای این سرزمین، همیشه خواب‌های آشفته می‌بینند. دیدیم زمانی که حادثه‌ای در خوزستان رخ می‌دهد، همه مردم ایران، خوزستانی می‌شوند. ایران همه خوزستان می‌شوند و خوزستان همه ایران.
وی تصریح کرد: موضوع فقط نفت نیست، کرخه، کارون، اروند، زهره و جراحی نیست. موضوع هویت یک ملت است. حقیقت اسلام است. ما با اسلام سربلند می‌مانیم.
فرمانده سپاه پاسداران عنوان کرد: جغرافیا ما را از هم جدا نمی‌کند. من دغدغه‌های مقام معظم رهبری را راجع به نقطه نقطه این سرزمین از نزدیک و بی‌واسطه شنیده‌ام. مقام معظم رهبری به من راجع به کوت عبدالله سفارش کردند. اکنون که اینجا حضور دارم، به اذن ایشان آمده‌ام.
سلامی خاطرنشان کرد: دغدغه رهبری، عزت ملت ما و آرامش و آسایش این ملت است. مشاهده کردیم دیروز ایشان چگونه در مقابل دشمنانش برافروخته شدند و در مقابل دشمن که با کلمات ما را تهدید کرده بود، یک قیام بزرگ در اندیشه‌های ایشان تجلی یافت.
وی بیان کرد: البته امروز دشمن تنها به کلمات تبدیل شده است. جنگ اصوات است. دشمن فقط صوت شده است. حرف می‌زند اما نمی‌تواند عمل کند.
فرمانده سپاه پاسداران تصریح کرد: بنابراین ما باید همه بضاعت‌مان را به کار بگیریم تا سرزمینی که جنگ بزرگ را تجربه کرد و با وجود آتش‌های سنگین، خود را حفظ کرد و مردم آن ایستادگی کردند، آباد شود. این آرمان و آرزوی ما و در عمل، هدف ما است. روش کار ما این است که برای اهداف‌مان عملیات طراحی کنیم.
سردار سلامی بیان کرد: هدف، تنها نقطه آرمانی در ذهن ما نیست. بلکه مسیر عملی است برای تحقق اهداف‌مان که این کار را انجام خواهیم داد و در این میدان که میدان جهاد ما است، کار می‌کنیم.
وی بیان کرد: جنگ امروز اقتصادی است و بخش مهمی از آن مربوط به همین سرزمین است. دشمن در جنگ اقتصادی ناکام است و به همین دلیل به میدان عملیات روانی هجوم آورده است تا مردم را آشفته و مأیوس کند. نمی‌تواند، اما تلاش می‌کند و ما در نقطه مقابل این جنگ ایستاده‌ایم.
فرمانده سپاه پاسداران تصریح کرد: از جنگ روانی عبور می‌کنیم. ارمغان دشمن را در عراق، سوریه، یمن و افغانستان دیده‌ایم و می‌دانیم دشمن با کلمات شیک صحبت می‌کند اما جز آتش، آوارگی، بی‌حرمتی روانی و فقر ملت‌های مسلمان چیز دیگری را دنبال نمی‌کند. مردم ما این حقیقت را می‌دانند؛ می‌دانند هرگز دشمن نسخه سعادت ما را نمی‌پیچد.
سلامی افزود: ما به عباراتی معتقدیم؛ می‌دانیم سعادت ما در گرو اعتقاد ما، اسلام ما و تبعیت از رهبری و ولایت است. هرچه دشمن بر طبل رسانه و عملیات روانی می‌کوبد، نمی‌تواند کاری کند.
وی تصریح کرد: مردم ایران بیش از هر نقطه‌ای از جهان دشمن را می‌شناسند و هرگز اسیر خواهش‌ها، فریب‌ها یا گمراه‌سازی‌ها نمی‌شوند.
فرمانده سپاه پاسداران گفت: ما در نقطه مقابل این جنگ اقتصادی که زندگی، عزت و آبروی مردم ما را نشانه گرفته است، می‌ایستیم بنابراین همه ما در این زمینه مسئولیم. ما بسیار قدرتمندیم. ظرفیت‌های تمام نشدنی‌ای داریم. تکیه‌گاه ما از دشمن هم برداشته شده است و به هیچ کس دیگر وابسته نیستیم. کافی است اراده کنیم و این توان‌ها را به صحنه بیاوریم و شبانه‌روز کار کنیم. چرا نباید 24 ساعته کار کنیم؟
سردار سلامی افزود: ما یک خانواده هستیم و باید سختی‌ها و شادی‌هایمان را با هم تقسیم کنیم. مردم به ما دل بسته‌اند و امیدوارند. مگر کس دیگری واسطه خیر برای کاهش مشکلات مردم است؟ غیر از ما کس دیگری نیست. دیگران اگر بیایند، برای آتش زدن، آشوب، تخریب، آواره کردن، فقر و عقب‌ماندگی است، در حالی که ما هر روز در حال پیشرفت هستیم و هر روز چیز جدیدی می‌سازیم.
وی گفت: چند دهه قبل، زمانی که تلویزیون گزارش پیشرفت علمی و فنی را اعلام می‌کرد، همه خارج از مرزها بود اما حالا دیگر بیشتر پیشرفت‌ها ایرانی است. اخبار ما ایرانی شده است. در تحریم هستیم، اما هر روز از چند دستاورد رونمایی می‌کنیم.
فرمانده سپاه پاسداران بیان کرد: ما امیدبخش ملت و مسلمانان و دشمن ناامیدکن هستیم. ما باید جبهه سازندگی و رفع محرومیت و فقر را تشکیل دهیم و همه با هم به جنگ این پدیده برویم و آن را از بین ببریم.
سلامی بیان کرد: روز گذشته در ماهشهر تصمیماتی در حد امکانات گرفتیم و امروز نیز در مناطق حاشیه‌ای اهواز این کار را خواهیم کرد و ادامه خواهیم داد اما در این زمینه همه را به یاری می‌طلبیم. باید همه توان برای رفع مشکلات مردم به کار گرفته شود.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

هدف ما دریای خزر عاری از مواد آلوده کننده است

چرا دولت تصمیم به انتشار اوراق سلف نفتی گرفت؟

سود مازاد از تعرفه بانک مرکزی قابل مطالبه نیست

پایداری جوی خوزستان تا اوایل هفته آینده

پرونده مالی ارث در دزفول ختم به خیر شد

قوه قضاییه: هیچ روزنامه‌ ای را توقیف نکرده‌ ایم

از ملیکا شریفی نیا تا مریم مومن و دیبا زاهدی در سریال های محرم 99 + عکس

تمدید ثبت‌نام تسهیلات کرونا ویژه کسب و کارهای فرهنگی، هنری و رسانه‌ای

راه‌یابی 2 فیلم از سید مرتضی سبزقبا به جشنواره‌ای در فیلیپین

اعضای هیأت موسس انجمن مد و لباس خوزستان معرفی شدند

تنوع زیستی ایران یک ثروت ملی و خدادادی است

تحصیلات ابتدایی 4 سال می‌شود

اگر احتمال ابتلا به کرونا در مراسمات عزاداری وجود داشته باشد، حضور در مراسم جایز نیست

رشد 35 هزار واحدی شاخص در نیم ساعت

وعده گشایش اقتصادی روحانی به کجا خواهد رسید؟

هوش مصنوعی‌ ناجی پرندگان در برابر پنل‌های خورشیدی می‌شود

تخریب بخشی از ساباط تاریخی بیدل در دزفول

کشف 56 هزار ماسک احتکارشده در دزفول

رهایی گروگان از چنگال آدم‌ربایان در شوشتر

آتش از کوه گردکی باغملک دست کشید

مرگ زن کوهنورد بر اثر سقوط از سبلان

جدیدترین فیلم های ترسناک 2020 + عکس

نباید به مشکلات شهر اضافه شود

3 انتصاب در معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران

سازش در پرونده اختلاف مالی ارثیه با تلاش اعضاء شعبه 14 شورای حل اختلاف دزفول

منطقه جنوب غرب خوزستان از نظر ابتلا به کرونا وضعیت سفید ندارد

80 کیلومتر از زهکش های کشاورزی در شوشتر لایروبی شد

فاز دوم پروژه مدیریت دانش در ملی حفاری کلید خورد

70 هکتار از مراتع منطقه حفاظت شده شیمبار اندیکا خاکستر شد

مهار آتش در کوه گردکی باغملک

میز فروش بورس انرژی آماده عرضه انواع فرآورده‌ هیدروکربوری می‌شود

پیش‌ثبت‌نام نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت آغاز شد

نفت در لالی استخر سرپوشیده ساخت

300 هزار بیمه شده تامین اجتماعی دزفول در انتظار بهبود خدمات

قیمت طلای سیاه اندکی افزایش یافت

به‌کارگیری نیروهای بومی؛ اولویت طرح‌های توسعه‌ای غرب کارون

5 مشکل اصلی فروش سهام عدالت

آیا پدر و مادر می توانند قبل از فوت ارثیه فرزندان را تقسیم کنند؟

چرا همه کسب و کارها به نرم‌افزار BPMS نیاز دارند؟

الزامات حذف 4 صفر از پول ملی

فرماندار اندیکا بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت

موفقیت دانش‌آموزان خوزستانی در مسابقات قرآن کشور

چهار طرح آب و فاضلاب در گتوند در حال اجرا است

امکان تخلیه خوابگاه‌های دانشگاه شهید چمران اهواز از 25 مرداد

بخشی از یک ساباط ثبت ملی در دزفول تخریب شد

کانون‌هایی از بیماری «تب سه روزه» در خوزستان وجود دارد

شطرنج‌بازان خوزستانی در مسابقات آنلاین شطرنج بوشهر خوش درخشیدند

مشکل هفت‌تپه بایدریشه‌ای حل شود/ نیشکرکشت نشودزیان بزرگی رخ میدهد

کشف 56 هزار ماسک احتکار شده در دزفول

با قهرمانی در لیگ برتر، پاسخ اعتماد مدیران را دادیم