پیام خوزستان

آخرين مطالب

گران ترین و ارزان ترین کنسرت های پاییز و زمستان 98 + عکس فرهنگي

گران ترین و ارزان ترین کنسرت های پاییز و زمستان 98 + عکس
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - حمید حامی با بلیت 300 هزارتومانی گرانترین کنسرت ماه آینده را روی صحنه خواهد برد. کنسرت رضا یزدانی با قیمت حداقلی 35 هزارتومانی نیز از کنسرت‌های جنجالی پیش‌رو است
حمید حامی و رضا یزدانی رکورددار گرانترین و ارزانترین بلیت‌ها
در روزهای پایانی آذر و دی‌ماه، تعداد زیادی از گروه‌های موسیقی پاپ کنسرت برگزار خواهند کرد و خوانندگانی چون بنیامین بهادری، رضا یزدانی،‌ احسان خواجه امیری و سیمین غانم روی صحنه خواهند رفت. در این میان بر تعداد سالن‌های میزبان افزوده شده و حمید حامی با بلیت 300 هزارتومانی گرانترین کنسرت ماه آینده را روی صحنه خواهد برد. کنسرت رضا یزدانی با قیمت حداقلی 35 هزارتومانی نیز از کنسرت‌های جنجالی پیش‌رو است.
گروه‌ها و خوانندگان موسیقی پاپ طبق روال همیشه در تهران و برخی شهرستان‌ها به اجرای کنسرت می‌پردازند. مرکز همایش‌های برج میلاد، سالن «میلاد» واقع در نمایشگاه بین‌المللی تهران، سالن «ایوان شمس»، تالار «اندیشه» واقع در حوزه هنری برخی از سالن‌هایی هستند که به طور معمول میزبان خوانندگان هستند. در این میان برج آزادی، پردیس سینمایی «کوروش»، «تهران رویال» واقع در هتل اسپیناس پالاس، سالن همایش «ایرانیان» مکان‌هایی هستند که طی روزها و هفته‌های آینده میزبان خوانندگان و گروه‌های پاپ خواهند بود.
گروه‌هایی که طی هفته‌های آینده کنسرت برگزار می‌کنند
«پالت»، «پایکوب»، «ایهام»، «داماهی»، «تال»، «آدربند» و «ماکان» گروه‌هایی هستند که به زودی کنسرت برگزار می‌کنند. از میان گروه‌های موسیقی بانوان نیز «نوشه»، «بهار‌آفرین»، «الماس‌ها» در دی‌ماه امسال میزبان علاقمندانشان خواهد بود.

رکوردداران گران‌ترین و ارزان‌ترین بلیت‌ها چه کسانی هستند؟
موضوع قابل توجه کنسرت‌های امسال قیمت بلیت کنسرت برخی خوانندگان است. قیمت حداکثری بلیت کنسرت حمید حامی (یکی از خوانندگان قدیمی موسیقی پاپ) که قرار است 11 دی‌ماه در هتل «اسپیناس پالاس» به روی صحنه برود، 300 هزارتومان است. روزبه نعمت‌اللهی که روز دوشنبه 25 آذرماه در سالن‌ همایش های برج میلاد کنسرت دارد نیز با بلیت 220 هزارتومانی در رده بعدی قرار دارد. کمترین قیمت بلیت نیز متعلق به کنسرت رضا یزدانی است. قیمت حداقلی بلیت‌هایی کنسرت رضا یزدانی که قرار است روز چهارشنبه 27 آذرماه در برج میلاد به روی صحنه برود 35‌هزارتومان است و قیمت حداکثری آن نیز 150‌هزارتومان تعیین شده که در مقایسه با بهای بلیت کنسرت دیگر خوانندگان رقمی قابل توجه است.
تالار «وحدت»
گروه «پالت»
گروه موسیقی «پالت» قرار است امروز شنبه 23 آذرماه طی سانس‌های 18:30 و 21:40 در تالار وحدت روی صحنه برود. بلیت‌های این کنسرت بر اساس موقعیت و جایگاه صندلی‌ها از پنجاه‌هزارتومان تا 180‌هزارتومان متغیر است. بلیت‌های این کنسرت هنوز به طور کامل فروخته نشده و علاقمندان برای خرید فرصت دارند.
گروه «داماهی»
اعضای گروه «داماهی» قرار است روز سه‌شنبه 26 آذرماه راس ساعت 21:30 در تالار وحدت به اجرای کنسرت بپردازند. قیمت بلیت‌های کنسرت «داماهی» از 45‌هزارتومان شروع می‌شود و تا 150‌هزارتومان افزایش می‌یابد. گفتنی است بلیت‌های این کنسرت به طور کامل فروخته شده است.
سیمین غانم
سیمین غانم خواننده پیشکسوت موسیقی پاپ که طی روزهای گذشته برای بانوان گنسرت برگزار کرده بود، قرار است روز جمعه 29 آذرماه راس ساعت 14:00 نیز میزبان بانوان باشد. قیمت‌ حداقلی بلیت‌های این کنسرت 50‌هزارتومان است و تا 140‌هزارتومان افزایش می‌یابد. گفتنی است تمامی بلیت‌های این کنسرت فروخته شده است.
گروه بانوان «الماس‌ها»
گروه موسیقی «الماس‌ها» به سرپرستی فریماه عباسی با خوانندگی آمیتیس ایوانی و رهبری فرهاد پرستو، روز جمعه 6 دی‌ماه راس ساعت 14:00 در تالار وحدت روی صحنه می‌رود. قیمت بلیت‌های این کنسرت که هنوز به طور کامل فروش نرفته از 50‌هزارتومان تا 150‌هزارتومان متغیر است.
گروه بانوان «نوشه»
گروه بانوان «نوشه» به سرپرستی نیوشا بریمانی با خوانندگی پریچهر خسروی، نوشین نامی، فروغ فضلی، شهره خیری و پگاه بزرگ با همراهی گروه حرکت «مهرگان» به کارگردانی و طراحی مهرنوش مهرین‌فر، روز جمعه 27 دی‌ماه، راس ساعت 14:00 میزبان بانوان علاقمند به موسیقی خواهند بود. قیمت بلیت‌های این کنسرت از 50‌هزارتومان آغاز می‌شود و بر اساس موقعیت و جایگاه صندلی‌ها تا 180‌هزارتومان افزایش می‌یابد.
گروه بانوان «مهر‌آفرین»
اعضای گروه بانوان «مهر‌آفرین» به سرپرستی بهاره میرزا آقا روز شنبه 28 دی‌ماه راس ساعت 18:00 در تالار وحدت روی صحنه خواهند رفت. قیمت حداقلی بلیت‌های این کنسرت 50‌هزارتومان است و تا 200‌هزارتومان افزایش می‌یابد.
سالن «میلاد» واقع در نمایشگاه بین‌المللی
گروه «ایهام»
اعضای گروه موسیقی ایهام شنبه‌23 آذرماه طی دو سانس 19:00 و 22:00 در سالن «میلاد» واقع در نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه می‌روند. قیمت بلیت‌های این کنسرت از هفتادهزارتومان تا 185‌هزارتومان متغیر است و هواداران گروه «ایهام» براای خرید هنوز فرصت دارند و می‌توانند به سایت‌های فروش مراجعه کنند.
علیرضا طلیسچی
علیرضا طلیسچی خواننده پاپ که طی ماه‌های گذشته چندین کنسرت در تهران و شهرستان‌ها برگزار کرده، قرار است روز یکشنبه 24 آذرماه طی سانس‌های 19:00 و 22:15 در سالن «میلاد» واقع در نمایشگاه بین‌المللی تهران میزبان هوادارانش باشد. قیمت حداقلی بلیت‌های این کنسرت 70‌هزارتومان است و تا 185‌هزارتومان افزایش می‌یابد. گفتنی است بلیت‌های این کنسرت به طور کامل فروخته شده است.
فرزاد فرخ
فرزاد فرخ یکی دیگر از خوانندگان موسیقی پاپ که طی مدت زمانی کوتاه هوادارانی پیدا کرده، قرار است روز دوشنبه 25‌ آذرماه راس ساعت 22:00 در سالن میلاد واقع در نمایشگاه بین‌المللی تهران روی صحنه برود. قیمت بلیت‌های این کنسرت از 70‌هزارتومان تا 185‌هزارتومان متغیر است و هنوز به طور کامل فروخته نشده است.
گرشا رضایی
گرشا رضایی قرار است روز جمعه 29 آذرماه راس ساعات 19:01 و 22:14 در سالن «میلاد» روی صحنه برود. قیمت‌ بلیت‌های این کنسرت از 70‌هزارتومان تا 185‌هزارتومان متغیر است. علاقمندان برای خرید بلیت فرصت دارند.
رستاک حلاج
رستاک حلاج روز یک‌شنبه یکم دی‌ماه طی سانس‌های 19:00 و 22:00 در سالن «میلاد» روی صحنه می‌رود. قیمت بلیت‌های این کنسرت از 70‌هزارتومان تا 185‌هزارتومان متغیر است و علاقمندان می‌توانند برای خرید اقدام کنند.
رحیم شهریاری
رحیم شهریاری خواننده ترک‌زبان موسیقی پاپ روز پنج‌شنبه 12 دی‌ماه طی یک سانس در سالن «میلاد» نمایشگاه بین‌المللی کنسرت برگزار خواهد کرد. زمان برگزاری این کنسرت ساعت 21:30 است و قیمت بلیت‌های آن نیز از 65‌هزارتومان تا 175‌هزارتومان متغیر است. بلیت‌های کنسرت شهریاری هنوز به طور کامل فروخته نشده و علاقمندان می‌توانند برای خرید اقدام کنند.
گروه «تال»
فرج علیپور خواننده فولکوریک خطه لرستان قرار است روز پنجشنبه 28 آذرماه، راس ساعت 21:00 در سالن «میلاد» به اجرای برنامه بپردازد. قیمت بلیت‌های این کنسرت از 50‌هزارتومان تا 150‌هزارتومان متغیر است. مسلم علی‌پور (نوازنده کمانچه)،‌ میلاد علی‌پور (نوازنده تار)، ماهور زمانه‌پور (نوازنده تنبک)، داود رحمانپور (نوازنده سنتور)، مهرزاد خردمند (نوازنده کمانچه)، محسن کیهان‌نژاد (نوازنده سرنا)، محمد صادق فرزانه (نوازنده گیتارباس) و رامین ملکی (نوازنده دف) نیز اعضای گروه «تال» هستند. گفتنی است بلیت‌های این کنسرت به طور کامل فروخته شده و علاقمندان به موسیقی فولکوریک و گروه «تال» باید منتظر کنسرت‌های بعدی باشند.
امید حاجیلی
امید حاجیلی که کنسرت اخیرش به دلیل استقبال مخاطبان تمدید شده، قرار است روز سه‌شنبه 26 آذرماه طی سانس‌های 19:00 و 22:00 در سالن میلاد روی صحنه برود. قیمت حداقلی بلیت‌های این کنسرت 70‌هزارتومان است و تا 185‌هزارتومان افزایش پیدا می‌کند. بلیت‌های این کنسرت هنوز به طور کامل فروخته نشده و علاقمندان موسیقی پاپ و امید حاجیلی برای خرید همچنان فرصت دارند.
گروه «ماکان»
اعضای گروه موسیقی پاپ «ماکان» قرار است روز دوشنبه و سه‌شنبه،‌ دوم و سوم دی‌ماه در سالن «میلاد» به اجرای برنامه بپردازند. زمان برگزاری کنسرت روز دوشنبه،‌ ساعات 18:50 و 22:15 است که بلیت‌های سانس اول به طور کامل فروخته شده و علاقمندان می‌توانند برای خرید بلیت‌های سانس دوم اقدام کنند. زمان برگزاری سانس‌های کنسرت روز سه‌شنبه نیز ساعات 19:00 و 22:15 است و بلیت‌های آن به طور کامل فروخته نشده است. گفتنی است، قیمت حداقلی کنسرت مذکور 70‌هزارتومان است و بر اساس موقعیت صندلی‌ها تا 185‌هزارتومان افزایش می‌یابد.
«تهران رویال هال» واقع در هتل اسپیناس پالاس
رضا بهرام
رضا بهرام، خواننده موسیقی پاپ قرار است روزهای یکشنبه و دوشنبه 24‌ و 25 آذرماه در سالن «تهران رویال» واقع در هتل «اسپیناس پالاس» میزبان علاقمندانش باشد رضا بهرام در شامگاه یکشنبه، طی سانس‌های 18:30 و 22:00 روی صحنه می‌رود و ساعات سانس‌های روز دوشنبه نیز 18:20 و 21:45 است. گفتنی است بلیت‌های کنسرت روز یکشنبه به طور کامل فروخته شده و اما فروش بلیت‌های روز دوشنبه ادامه دارد و قیمت‌های آن بر اساس موقیت صندلی‌ها از 60‌هزارتومان تا 190‌هزارتومان متغیر است.
احسان خواجه‌امیری
احسان خواجه‌امیری یکی دیگر از خوانندگانی است که طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، 4 و 5 دی‌ماه در سالن «تهران رویال» به اجرای کنسرت خواهد پرداخت. زمان برگزاری کنسرت روز چهارشنبه ساعت 21:00 است که بلیت‌های آن به طور کامل فروخته شده است. علاقمندان می‌توانند برای خرید بلیت‌های روز پنجشنبه اقدام کنند که زمان برگزاری آن ساعت 21:45 است. گفتنی است، قیمت‌ بلیت‌های این کنسرت از 60‌هزارتومان تا 190‌هزارتومان متغیر است.
حمید حامی
حمید حامی خواننده قدیمی موسیقی پاپ روز چهارشنبه 11 دی‌ماه راس ساعت 22:00 در مرکز همایش‌های برج میلاد میزبان هوادارنش خواهد بود. قیمت حداقلی بلیت‌های این کنسرت 60‌هزارتومان است و تا 300‌هزارتومان افزایش می‌ِیابد. می‌توان گفت حمید حامی در ماه‌های آذر و دی رکورددار گرانترین کنسرت است.
پردیس سینمایی «کوروش»
گروه «پایکوب»
اعضای گروه موسیقی پاپ «پایکوب» روزهای یکشنبه و دوشنبه 24 و 25 آذرماه در پردیس سینمایی «کورش» راس ساعت 21:00 روی صحنه می‌روند و علاقمندان برای خرید بلیت‌‌های این کنسرت هنوز فرصت دارند. قیمت حداقلی بلیت‌های این کنسرت 90‌هزارتومان است و تا 140‌هزارتومان افزایش می‌یابد.
مرکز همایش‌های برج میلاد
روزبه نعمت‌اللهی
روزبه نعمت‌اللهی قرار است روزهای یکشنبه و دوشنبه 24‌ و 25 آذرماه، راس ساعات 21:25 و 21:30 در مرکز همایش‌های برج میلاد به روی صحنه برود. گفتنی است بلیت‌های کنسرت روز یک‌شنبه به طور کامل فروخته شده و علاقمندان نعمت‌اللهی باید برای خرید بلیت‌های روز دوشنبه 25 آذرماه اقدام کنند. قیمت حداقلی بلیت‌های این کنسرت 50‌هزارتومان است که تا 220‌هزارتومان افزایش می‌یابد. گفتنی است بخشی از عواید این برنامه صرف حمایت از برنامه کشوری یونیسف برای کودکان آسیب‌پذیر در ایران می‌شود.
رضا یزدانی
رضا یزدانی خواننده موسیقی راک/پاپ قرار است روز چهارشنبه 27 آذرماه طی دو سانس در سالن همایش‌های برج میلاد میزبان هوادارانش باشد. زمان اجرای این دو کنسرت سانس‌های 18:30 و 21:30 است. نکته جالب اینکه برخلاف دیگر کنسرت‌ها قیمت حداقلی بلیت‌های این کنسرت 35‌هزارتومان است و تا 150‌هزارتومان افزایش می‌یابد. بلیت‌های این کنسرت هنوز به طور کامل فروش نرفته و علاقمندان می‌توانند برای خرید اقدام کنند.
بنیامین بهادری
بنیامین بهادری نیز یکی دیگر از خوانندگانی است که اوائل دی‌ماه در برج میلاد کنسرت برگزار خواهد کرد. زمان برگزاری این کنسرت روز چهارشنبه 11 دی‌ماه و ساعات 18:30 و 21:30 خواهد بود. قیمت بلیت‌های آن از 65‌هزارتومان تا 185‌هزارتومان متغیر است. بلیت‌های کنسرت بهادری هنوز به طور کامل فروخته نشده و علاقمندان می‌توانند برای خرید اقدام کنند.
سالن همایش «ایرانیان»
عماد طالب‌زاده
عماد طالب‌زاده خواننده موسیقی پاپ که به تازگی تک‌آهنگ جدیدی از او منتشر شده قرار است روز چهارشنبه 27‌ آذرماه طی سانس‌های 18:30 و 22:00 در سالن همایش «ایرانیان» کنسرت برگزار کند. قیمت‌ بلیت‌های این کنسرت از 50‌هزارتومان آغاز می‌شود و بر اساس موقعیت و جایگاه صندلی‌ها تا 200‌هزارتومان افزایش می‌یابد. علاقمندان برای خرید هنوز فرصت دارند.
سیامک عباسی
سیامک عباسی یکی دیگر از خوانندگان پاپ، روز جمعه 29 آذرماه طی سانس‌های 18:30 و 22:00 در سالن همایش «ایرانیان» کنسرت خواهد داشت. قیمت بلیت‌های این کنسرت از 50‌هزارتومان آغاز می‌شود و تا 220‌هزارتومان افزایش پیدا می‌کند. علاقمندان برای خرید بلیت هنوز فرصت دارند.
سالن «برج آزادی»
شهریار ظرفساز
شهریار ظرفساز قرار است به اتفاق اعضای گروهش روز چهارشنبه 4 دی‌ماه راس ساعت 21:30 در برج آزادی واقع در میدان آزادی کنسرت برگزار کند. قیمت حداقلی بلیت‌های این کنسرت 60‌هزارتومان است و تا 80‌هزارتومان افزایش می‌یابد. علاقمندان برای خرید بلیت فرصت دارند.
تالار «اندیشه» واقع در حوزه هنری
گروه «آدربند»
گروه «آدربند» به سرپرستی پدرام سپهر و خوانندگی بهزاد نوری، قرار است روز پنج‌شنبه 5 دی‌ماه در تالار اندیشه واقع در حوزه هنری به اجرای برنامه بپردازد. زمان اجرای این کنسرت 18:30 است و قیمت بلیت‌های آن از 50‌هزارتومان تا صدهزارتومان متغیر است. علاقمندان برای خرید بلیت همچنان فرصت دارند.
منبع: ilna.news


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

واکنش شهاب حسینی به سیل سیستان و بلوچستان + عکس

فیلم های کوتاه جشنواره فجر 98 اعلام شد

حمله بی سابقه کیهان به بازیگران سریال پایتخت!

نقد شهاب حسینی به انصراف دهندگان جشنواره فجر + عکس

نمایشگاه گروهی عکس «دومینوی خاکستری» در اهواز برپا می‌شود

شوک مجلس به انصراف دهندگان جشنواره فجر!

لیلا حاتمی، مدیری و عطاران، سکوت شما خودش یک بیانیه است!

قاتل اصلی مرلین مونرو پیدا شد؟

فرزاد فرزین پیشنهادات بازیگری را رد کرد! آیا در "عاشقانه 2" بازی میکند؟

تصمیم جشنواره فجر، برای احترام به خانواده های داغدار و شرایط جامعه

کوشکی: واژه جنسی به کار نبردم، ذهن بعضی ها معیوب است!

کیهان کلهر هنرمند سال 2020 شد + جزئیات

اظهارات جنجالی عضو سرشناس آکادمی اسکار

زینب ابوطالبی، از اظهارات جنجالی در تلویزیون تا عذرخواهی از مردم! + عکس

حمله شریعتمداری به سلبریتی ها: تفاله های داعش!

بیانیه میراث فرهنگی خوزستان درباره آخرین وضعیت "هتل قو"

توهین وقیحانه و زشت به رخشان بنی اعتماد! آقای کوشکی حیا کنید!

سعید آقاخانی و حمیدرضا آذرنگ در جدیدترین تصاویر فصل دوم سریال نون. خ

عکس های گلشیفته فراهانی در مراسم سزار cesar awards 2020 فرانسه

حمله به امیر جعفری، درمیشیان و جعفر پناهی و ...

محسن تنابنده: چاره ای جز ادامه تصویربرداری "پایتخت 6" ندارم!

فرهیختگان علیه ترانه علیدوستی و مسعود کیمیایی

شعر سعی می‌کند به چراهای اساسی انسان پاسخ بدهد

فیلمی که دی کاپریو پس از 10 سال هنوز پایانش را درک نکرده! + عکس

اعتراض علیه توهین بی شرمانه به رخشان بنی اعتماد در تلویزیون + عکس

متن احساسی الناز شاکردوست برای جان باختگان سقوط هواپیما + عکس

کاهش اعتبارات ایاب و ذهاب، سد راه تحصیل دانش‌آموزان عشایری خوزستان

همسر چاوشی، یک زن ضدانقلابی و بی رحم شد! + عکس

هنرپیشه زن قبل از انقلاب درگذشت + بیوگرافی و تصاویر

نامزدهای اسکار 2020 معرفی شدند + عکس

آزاده نامداری: جنگ ایران و امریکا نیست، انگار جنگ داخلی ست! + عکس

واکنش ژوله، فاطمه معتمدآریا و سعید روستایی به تحریم جشنواره فجر + عکس

چهاردهمین نمایشگاه کتاب خوزستان برگزار می‌شود

باشگاه‌های کتابخوانی در زندان‌های خوزستان تشکیل می‌شود

دلیل توقف "دورهمی" مهران مدیری چه بود؟ + جزئیات

زندگی دواین جانسون روی پرده سینما + جزئیات

آرت اکسپوز زمستانه در اهواز برگزار می‌شود

حامد بهداد: ای کاش این مصیبت آخر دروغ بود! + عکس

انصراف از جشنواره فجر سیاسی است نه انسانی!

آخرین وضعیت فرهنگسراهای نیمه‌کاره اهواز

آخرین وضعیت فرهنگ‌سراهای نیمه‌کاره اهواز

کنایه فارسی بازیگر هالیوودی به ترامپ + عکس

از پیمان قاسمخانی و کیوان ساکت تا هنرمندان مشهدی: انصراف از جشنواره فجر + عکس

ترانه علیدوستی به سیم آخر زد! + عکس

ضرورت پیگیری احداث باغ‌موزه‌های شهرستانی در خوزستان

خداحافظی صبا راد و زهرا خاتمی راد از تلویزیون! + عکس و بیوگرافی

لزوم احیای نقاط ناشناخته جنگ تحمیلی در خوزستان

بانک سفال ارجان و چگاسفلی راه‎اندازی می‎شود

تحریم اعتراضی مسعود کیمیایی و مخالفت تهیه کننده "خون شد" + عکس

حذفی های غیرمنتظره جشنواره فیلم فجر 98 + عکس