پیام خوزستان

آخرين مطالب

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در اینوکس 2019 عنوان کرد:

سرمایه گذاری های انجام شده در کیش، نشان پویایی این منطقه آزاد است. منطقه آزاد کیش

سرمایه گذاری های انجام شده در کیش، نشان پویایی این منطقه آزاد است.
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - دکتر مظفری با اشاره به حجم مطلوب سرمایه گذاری ها در جزیره کیش، بر استفاده از ظرفیت ها و فرصت های بی نظیرداخلی در دوران تحریم ها تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، دکتر غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در دومین روز از برگزاری این رویداد مهم اقتصادی گفت: برپایی یازدهمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و ششمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در شرایط سخت تحریم ها نشان داد هرچه فشارها بیشتر باشد، باید تلاش و باور خود را قویتر کنیم تا به نتیجه مطلوب برسیم.
دکتر مظفری سرمایه گذاری بیش از 500 هزار میلیارد تومان در منطقه آزاد کیش را نشان پویایی و زنده بودن جزیره کیش بر شمرد و گفت: اطمینان دارم که با وجود ظرفیت های بالای داخلی، مدیریت صحیح و تدبیر در حوزه سرمایه گذاری، گام های بلند موفقیت را بر می داریم و از این شرایط گذر می کنیم.
وی افزود: امسال نمایشگاه از رونق بیشتری برخوردار بود به طوری که این تفاوت درآئین گشایش و مراسم های مرتبط با آغاز نمایشگاه و همچنین نشست های تخصصی پر بار و با کیفیت آن ملموس بود و امیدوارم با توجه به برگزاری350 ملاقات تجاری و بیش از 35 نشست تخصصی در این رخداد مهم اقتصادی، دستاورد خوبی برای اقتصاد کشور به همراه داشته باشد؛ تا به اهداف مهم تعیین شده دست یابیم.
دکتر مظفری با اشاره به اینکه امروز کشوربا تحمیل تحریم ها، در شرایط سخت اقتصادی قرار دارد؛ افزود: توجه به توان و ظرفیت داخلی، راهکار مناسب برای گذر از دوره تحریم ها است، از اینرو برگزاری رویداد هایی مانند کیش اینوکس می تواند راه برون رفت از این شرایط خاص را فراهم کند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه اظهار داشت: ظرفیت ها و فرصت های بزرگ سرمایه گذاری در کیش برای میهمانان خارجی ما و سفرای کشور های حاضر در نمایشگاه اینوکس، بسیار جالب و تامل برانگیزبود و تعدد سرمایه گذاری از سوی نمایندگان­کشور­های خارجی در کیش، مهر تاییدی بر ظرفیت های بالای کشور عزیزمان در جذب سرمایه گذاری خارجی است.
دکتر مظفری در ادامه با اشاره به اینکه برنامه ریزی ها باید برای استمرار این رخداد های مهم و بزرگ اقتصادی انجام شود گفت: در راستای برگزاری مستمر چنین رویداد هایی، مقرر شد تا دبیرخانه دائمی کیش اینوکس را در جزیره کیش تاسیس کنیم.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه نتایج نشست های مهم تجاری و پنل های تخصصی برگزار شده با حضور بیش از 70 سخنران در این رویداد اقتصادی، باید از طریق دبیرخانه همایش رصد شود؛ گفت: گفتگو های بین شرکای تجاری، باید در یک بازه زمانی 3 تا 6 ماهه پیگیری تا با ارائه گزارش و مستند سازی، زمینه برای پیگیری های بعدی و به نتیجه رسیدن آنها فراهم شود.
وی با اشاره به حضور بیش از 60 درصد شرکت های بیمه کشور در ششمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه گفت: امیدوارم با حضور موثر و کارآمد شرکت­ها، مجموعه بانک ها و هلدینگ های بزرگ سرمایه­گذاری در این نمایشگاه، شاهد اتفاقات بسیار خوب و مبارکی در آینده نزدیک باشیم.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield