پیام خوزستان

آخرين مطالب

نشست رابطان امور زنان جزیره با مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش منطقه آزاد کیش

  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - رابطان امور زنان در نهاد ها، شرکت ها، صنوف و جوامع جزیره کیش در نشستی با محوریت موضوعات پارلمان زنان با دکتر مظفری دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، این نشست با حضور دکتر مظفری مدیرعامل سازمان، دکتر پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی، خسروی رئیس اداره امور زنان، مسئولان شورای شهر کیش، رابطان امور زنان در نهاد های مختلف و جمعی از اصحاب رسانه کیش، یکم آبان در سالن رازی مرکز همایش های بین المللی برگزار شد.
توجه به مسائل زنان خانه دار ساکن در کیش، عدم تفکیک و نگاه جنسیتی در امور زنان، رفع معضلات مربوط به دختران نوجوان با برگزاری دوره های مشاوره در مدارس، تامین امنیت بانوان جزیره، ایجاد پارک اختصاصی بانوان، رسیدگی به امکانات و نظارت بر مربیان در باشگاه های ورزشی زنانه، کاهش ساعات کاری بانوان، توجه به مطالبات بیمه مرخصی زایمان زنان شاغل،رفع کمبود مهد کودک های مناسب فرزندان برای کارمندانزن، یکسان سازی قراردادهای کارکنان سازمان منطقه آزاد کیش، ایجاد مرکز مشاوره خانواده، اشتغالزایی،کارآفرینی، پیگیری بیمه زنان خانه دار و نظارت بر سالن های آرایشی زنانه، مهد کودک ها از جمله موضوعات مورد بحث و بررسی در این نشست بود.
دکتر مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در این نشست با اشاره به اینکه بانوان در جامعه ما وظیفه خود را به خوبی در تمامی حوزه ها انجام می دهند و آغاز فعالیت های پارلمان زنان ظرفیتی است که اگر ساماندهی شود اتفاقات خوبی رقم می خورد گفت: رسیدگی به امور زنان درجزیره کیش، موجب ارتقاء کیفیت زندگی می شود که به نوبه آن جامعه ای شاد تر، پویا تر و خانواده های سالم تر را به دنبال دارد.
وی افزود: همه ما در مجموعه سازمان منطقه آزاد کیش باید از فرصت خوبی که در دست داریم استفاده کنیم و به مسئولیت اخلاقی، انسانی و اجتماعی که بر عهده ما است عمل کنیم که این امر با اراده قوی و باورهای مسئولان ارشد سازمان در کنار فضای مطلوب جزیره کیش و فعالیت های مثبت بانوان برای رسیدن به اهداف پارلمان زنان امکان پذیر می شود.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه گفت: با توجه به اینکه نمایندگان 17 هزار نفر از زنان جزیره قرار است در این پارلمان فعالیت کنند، باید یک بازوی کارشناسی قوی برای رفع موانع و حل مشکلات مربوط به بانوان در جزیره کیش داشته باشیم و با راه اندازی کمیسیون های تخصصی الگوی بسیار خوبی تعریف و عملیاتی کنیم.
دکتر مظفری با تاکید بر لزوم ایجاد کمیسیون های پارلمان زنان در چارچوبی مشخص و الویت بندی شده گفت: شیوه نامه ای در این خصوص تنظیم و تدوین شده است که بندهای شیوه نامه را مورد بررسی قرار می دهیم تا در یک بازه زمانی کوتاه پارلمان زنان اعلام هویت کند و امید داریم همه اتفاقات خوب جزیره در این حوزه به صورت فرهنگ ترویج داده شود.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش همچنین با بیان اینکه باید در مجموعه سازمان و پارلمان زنان مدیریت صحیح و یکپارچه برای حل مشکلات و رسیدن به وضعیت ایده آل داشته باشیم گفت: در تمامی حوزه ها با راه اندازی کمپین های مختلف، فراتر از وظیفه خود به مسائل بپردازیم و نگاه ما در سطح ملی باشد تا هر گردشگر و مسافری که به جزیره سفر می کند؛ حضور و اثرات چنین تشکلی را در کیش حس کند.
دکتر مظفری در پایان این نشست اظهار داشت: همه توان و امکان خود را به کار می گیریم تا با کمک خداوند متعال این اتفاق مبارک رخ دهد و خروجی بسیار خوبی برای رفع مشکلات زنان در کیش را شاهد باشیم.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

اختصاص 100 میلیون یورو برای ساماندهی پساب‌های اهواز

آتش دوباره در کوه گردکی باغملک شعله‌ور شد

کشف 6 هزار لیتر سوخت قاچاق در ماهشهر

زمان بازی نماینده خوزستان در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی مشخص شد

محمدرضا حیاتی از دلیل اخراجش و مهاجرت از کشور گفت

رای دیدار استقلال ملاثانی و شهیدقندی یزد اعلام شد

زمان بازی نماینده خوزستان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی مشخص شد

آغاز پروژه های کوچک مقیاس «زرگنده» و «درب دوم»

بیست‌وسومین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

وضعیت شرکت‌ های بورسی سهام عدالت در 22 مرداد

بورسی شدن82 درصد از ارزش دارایی‌های صندوق‌های بازنشستگی

مقایسه مصرف گوشت کشور در سال 98 به نسبت سال95

چگونه ویروس‌ها را از گوشی خود حذف کنیم؟

خانه موسیقی و انجمن نویسندگان کیش مجوز فعالیت گرفتند.

بانک‌های خوزستان موظف به تسریع در پرداخت تسهیلات کرونا هستند

توقیف شناور حامل 25 میلیارد کالای قاچاق در ساحل ماهشهر

تشریح ضوابط بهداشتی ماه محرم درخوزستان/عزای حسینی تعطیل شدنی نیست

وضعیت خوزستان از نظر شیوع کرونا بسیار شکننده است

تعیین سهمیه مواد پتروشیمی برای صنایع پایین دستی خوزستان در حال پیگیری است