پیام خوزستان

آخرين مطالب

90 هزار لیتر سوخت قاچاق در اهواز کشف شد سياسي

  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز - فرمانده انتظامی خوزستان گفت: 90 هزار لیتر نفت خام قاچاق به ارزش چهار میلیارد و 500 میلیون ریال در شهرستان اهواز کشف و ضبط شد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار حیدر عباس زاده بیان کرد: ماموران انتظامی کلانتری 20 اهواز با کار اطلاعاتی، از تردد 2 دستگاه تریلر حمل سوخت که در حال تردد از آزادراه خلیج فارس بودند مطلع شده و پس از هماهنگی با دستگاه قضایی در معیت عوامل حراست شرکت نفت این دو تریلر را برای بررسی متوقف کردند.
وی گفت: ماموران انتظامی در بازرسی از این 2 تانکر 90 هزار لیتر نفت خام قاچاق فاقد مدارک قانونی را کشف و خودروهای مذکور نیز توقیف و به نمایندگان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی تحویل داده شد.
سردار عباس زاده ادامه داد: برابر نظر کارشناسان ارزش ریالی محموله های کشف شده چهار میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده است.
فرمانده انتظامی خوزستان با بیان اینکه در این رابطه 2 قاچاقچی دستگیر و برای اقدامات قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شدند، گفت: پلیس در برخورد با کالای قاچاق با جدیت عمل می کند و از شهروندان نیز انتظار می رود هرگونه فعالیت غیرمجاز از جمله قاچاق کالا را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.
9594 / 6037


نظرات شما

ارسال دیدگاه