پیام خوزستان

آخرين مطالب

فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز:

اقدام به موقع پلیس اهواز سارق مسلح را ناکام گذاشت سياسي

اقدام به موقع پلیس اهواز سارق مسلح را ناکام گذاشت
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز- فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز از دستگیری سارق مسلح منزل حین سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محسن دالوند در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر ورود سارق مسلح به منزل یک شهروند در یکی ازمناطق شرق اهواز، ماموران کلانتری 24 بلافاصله در محل مورد نظر حاضر شدند.
سرهنگ دالوند افزود: مأموران موفق شدند با حضور به موقع در محل حادثه و طی یک عملیات ضربتی، سارق مسلح را در حالی که با در دست داشتن سلاح جنگی و تهدید صاحب خانه، قصد سرقت اموال وی را کرده بود، متوقف و دستگیر کنند.
وی در ادامه بیان کرد: پس از انجام اقدامات کار آگاهی و تحقیقات پلیسی به عمل آمده مشخص شد، این سارق مسلح قبلاً هم درقالب یک باند چهار نفره، سابقه سرقت مسلحانه منزل یک شهروند را در یکی از مناطق شهر اهواز داشته است که طی آن مقادیری طلاجات و وسایل منزل این شهروند را به سرقت می‌برند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: در راستای انجام این عملیات پلیسی، یک سلاح و 34 تیر جنگی از این سارق کشف شد.
فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز در پایان ضمن اشاره تحویل متهم به مقامات قضایی و انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده، در راستای شناسایی و دستگیری اعضای دیگر این باند سرقت بیان کرد: نیروی انتظامی در تمامی ساعات شبانه روز برای تامین نظم و امنیت شهروندان همه تلاش خود را انجام می دهد و با تبهکاران و مخلان نظم و امنیت به شدت برخورد خواهد کرد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield