پیام خوزستان

آخرين مطالب

دارنده نشان برنز مسابقات جهانی وزنه برداری :هدفم کسب مدال طلای المپیک توکیو است ورزشي

دارنده نشان برنز مسابقات جهانی وزنه برداری :هدفم کسب مدال طلای المپیک توکیو است
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - آبادان - وزنه بردار آبادانی پس از کسب نشان برنز مسابقات جهانی گفت: هدفم کسب مدال طلای المپیک 2020 توکیو است و برای دست یافتن به این مقام برنامه ریزی کرده و تلاش می‌کنم.

سیدایوب موسوی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: مسابقات قهرمانی جهان در بالاترین سطح ممکن برگزار شد و رقابت ها برای کسب عنوان بسیار نزدیک پیش رفت.
وی افزود: برای مدال طلای این مسابقات تمرین سخت و فشرده ای دنبال کرده بودم ولی با بدشناسی از دست یابی به آن بازماندم هر چند مدال برنز هم دست کمی از مدال طلا نداشت.
دارنده مدال برنز مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان گفت: در وزنی که وارد مسابقات شدم مدعیان مطرحی حضور داشتند ولی به لطف خدا و با توجه به تمرینی که داشتم به مقام سومی دست یافتم.
وزنه بردار آبادانی تیم ملی ایران گفت:کسب این مدال با ارزش انگیزه ام برای روی سکو رفتن در المپیک 2020 توکیو را افزایش داد و در صورت حضور در این رقابت ها هدفی جز کسب مدال طلا نخواهم داشت.
موسوی تصریح کرد:مسابقات با توجه به اینکه گزیشنی المپیک بود حساسیت را بیشتر کرده بود ولی خدا را شکر توانستم برای کشورم مدال برنز و همچنین سهمیه المپیک را کسب کنم.
وی افزود:البته برای حضور در المپیک توکیو باید در مسابقات گزیشنی ایران هم شرکت کنم که امیدوارم در این رقابت ها هم سهمیه حضور در المپیک را کسب کنم هر چند حضور کیانوش رستمی وزنه بردار کهنه کار ایران در این وزن کار را سخت خواهد کرد.
وزنه بردار ملی پوش ایران اظهار داشت: کمتر از یک سال زمان برای حضور پرقدرت در رقابت های المپیک باقی مانده است و در این مدت باید تمرین پرفشاری را متحمل شوم تا بار دیگر برای کشورم مقام کسب کنم.
سیدایوب موسوی ملی‌پوش دسته 96 کیلوگرم وزنه‌برداری ایران در پیکارهای قهرمانی سال 2019 جهان که به میزبانی تایلند برگزار شد در حرکت 2 ضرب با بلند کردن وزنه 214 کیلوگرم مدال برنز را کسب کرد.
موسوی یکی از 2 نماینده ایران در این دسته که در حرکت یک‌ضرب با مهار 168 کیلوگرم در جایگاه نهم قرار گرفته بود در 2 ضرب رقابت ها ابتدا وزنه 205 کیلوگرم را انتخاب کرد که در مهار آن موفق نبود اما در حرکت دوم با مهار 206 کیلوگرم به ادامه رقابت‌ها امیدوار شد. وی در حرکت سوم با مهار وزنه 214 کیلوگرم مدال برنز خود را در قطعی کرد.
وزنه‌بردار آبادانی تیم ملی در پیکارهای جهانی سال 2017 آناهیم آمریکا مدال نقره مجموع و برنز 2 ضرب را کسب کرد.
7104/6068


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield