پیام خوزستان

آخرين مطالب

در پی عدم تمایل تیم‌داری آویسا در لیگ برتر فوتبال بانوان؛

رجایی: آجر، سنگ و سیمان نبودیم که ما را معامله کردند/خدا اشک و آه این دختران را بی‌جواب نمی‌گذارد ورزشي

رجایی: آجر، سنگ و سیمان نبودیم که ما را معامله کردند/خدا اشک و آه این دختران را بی‌جواب نمی‌گذارد
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - بانوی فوتبالیست خوزستانی با اشاره به عدم تمایل تیم‌داری آویسا در لیگ برتر فوتبال بانوان، گفت: مسوولان اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان و باشگاه آویسا باید بدانند که ما بچه‌های تیم، نه آجر، نه سنگ و نه سیمان بودیم که این‌گونه با ما معامله کردند.
نسترن رجایی در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان، در خصوص عدم تمایل باشگاه آویسا برای حضور در لیگ برتر فوتبال بانوان کشور، اظهارکرد: تیم آویسا مقتدرانه و بدون شکست عنوان قهرمانی لیگ دسته یک فوتبال بانوان کشور را به دست آورد. اما تنها چیزی که از این تورنمنت نصیب ما شد، چهار عکس و جام قهرمانی بود که از کرج تا اهواز به یدک کشیدیم. البته از خانم عبدالوند مدیرعامل باشگاه آویسا به خاطر جسارتی که به خرج داد و برای حضور در لیگ یک پا پیش گذاشت، تشکر می‌کنم. تیم با امکانات و هزینه بسیار خوب در مسابقات شرکت کرد و مشکلی هم وجود نداشت ولی وقتی در فاز قهرمانی لیگ یک بودیم، به یک‌باره خانم عبدالوند اعلام کرد که در لیگ برتر تیم‌داری نمی‌کند.
وی افزود: ما علت را جویا شدیم ولی جواب درستی دریافت نکرده‌ایم و همچنان باشگاه ما را به سمت اداره‌کل ورزش خوزستان و این اداره‌کل ما را به سمت باشگاه آویسا پاس‌کاری می‌کند. من نمی‌دانم چه قول و قرارهایی بین باشگاه آویسا و اداره‌کل ورززش و جوانان خوزستان رد و بدل شده بود که نقض یکی از این قول‌ها از طرف باشگاه یا اداره‌ کل باعث شد که همه چیز خراب شود. اما مسوولان اداره‌کل و باشگاه آویسا باید بدانند که ما بچه‌های تیم، نه آجر، نه سنگ و نه سیمان بودیم که این‌گونه با ما معامله کردند. تک‌تک صحبت بازیکنان تیم این است که ما بازی خوردیم.
این بانوی فوتبالیست با اشاره به رایزنی بازیکنان تیم با مسوولان مختلف استانی برای حمایت از تیم، اظهار کرد: ما دیگر باید به کدام ارگان برویم و بخواهیم که از ما حمایت کنند؟ ما حتی پیش آقای یوسفی، نماینده مردم اهواز و عضو فراکسیون ورزش نیز رفتیم. روز گذشته به استانداری خوزستان هم مراجعه کردیم اما حاضر نشدند نامه‌ای را که در خصوص وضعیت تیم و این‌که ما خواستار حمایت جهت شرکت در لیگ برتر هستیم را حتی نگاه کند. ما همیشه به استاندار به عنوان یک حامی نگاه کرده‌ایم ولی در این چند سال شاهد حمایت او نبوده‌ایم ولی اکنون از او انتظار داریم که ما را ببیند و از دختران خوزستانی حمایت کند. عدم حمایت او واقعا ما را ناراحت کرده است. ما حتی پیش خانم موسوی معاون بانوان استاندار خوزستان نیز رفتیم و جوابی دریافت نکردیم.
وی عنوان کرد: از وقتی که آقای آذری مدیرعامل باشگاه فولاد شده است، روزنه‌هایی در دل بازیکنان تیم به وجود آمده است زیرا زمانی که آقای آذری در باشگاه ذوب آهن بود، تیم بانوان این باشگاه نیز در لیگ برتر حضور داشت و نتایج خوبی هم به دست آورد. او به بانوان بها داده است و امیدوارم برای تیم‌داری فولاد در لیگ برتر متقاعد شود.
رجایی با بیان این‌که واقعا از باشگاه آویسا و اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان گله‌مند هستم، گفت: مسوولان این باشگاه و اداره‌کل ورزش و جوانان استان به هر نحوی کنار کشیدند و هیچکدام از این مسئولان نمی‌تواند بگوید من توجه لازم را داشته‌ام. واقعا از باشگاه آویسا گله‌مند هستم؛ یا از همان اول در لیگ یک شرکت نمی‌کرد یا اکنون که تیم لیگ برتری شده است به کار خود ادامه دهد. تنها کاری که اکنون باشگاه آویسا انجام داده، این است که استان خوزستان را در فوتبال بانوان بی‌اعتبارتر کرد. سایر بازیکنان خوزستانی می‌گویند ما بعد از چند سال کمی دیدمان به فوتبال بانوان بهتر شده بود. که اکنون هم به این صورت شد و نگاه‌مان بدتر هم شد.
وی بیان کرد: "من نمی‌توانم کاری برای شما انجام بدهم"، جوابی بوده است که در طی این مدت در پی رایزنی‌های‌مان شنیده‌ایم. زمانی که به درب استانداری رفتیم تا از استاندار بخواهیم به ما کمک کند و موفق به دیدار او نشدیم، بازیکنان تیم اشک ریختند. تیم‌های دیگر و حتی فدراسیون وقتی می‌شنوند که قهرمان لیگ یک نمی‌خواهد در لیگ برتر شرکت کند، خنده‌شان گرفته است. اصلا نگاه لازم به ورزش بانوان خوزستان نبوده است و حرف‌های مسوولان تنها در حد حرف بوده است. اکنون همان مسوولانی که می‌گفتند می‌خواهیم برای بانوان کار انجام دهیم، کجا هستند؟ بانوان فوتبال خوزستان سال‌ها است در حسرت بازی کردن در چمن مرده‌اند. من می‌خواهم یک نفر به من بگوید بالاترین مقام در استان خوزستان چه کسی است
این فوتبالیست خوزستانی عنوان کرد: نه استاندار و نه نمایندگان جواب ما را نمی‌دهند. چرا هیچ کسی با ما همکاری نمی‌کند؟ وظیفه اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان است که از ما حمایت کند. تمام تیم‌های لیگ برتری که اسپانسر ندارند، مدیرکل اداره‌کل ورزش و جوانان آن استان‌ها پیگیر جذب اسپانسر است تا مبادا سهمیه استان حذف شود، آن موقع ما خیلی راحت در استقلال خوزستان سهمیه را از دست دادیم و اکنون نیز در باشگاه آویسا شاهد این موضوع هستیم. این همه شرکت و ارگان در خوزستان وجود دارد، یعنی یکی از این‌ها نمی‌تواند اسپانسر یک تیم فوتبال بانوان خوزستان باشد؟
وی عنوان کرد: چرا باید توجهات فقط به فوتبال آقایان باشد؟ کل هزینه‌ای که صرف یک تیم بانوان خواهد شد به اندازه نصف دستمزد یک فوتبالیست آقا در لیگ برتر است. وقتی به مسوولان مراجعه می کنیم که برای ما کاری انجام دهند، می‌گویند "ما نمی‌دانیم چه کار کنیم"، وقتی شما مسوول نمی‌دانید باید چه کار کنید، پس ما می‌دانیم. این منطق کسانی است که پشت میز نشسته‌اند.
رجایی با بیان این‌که مطمئنم اشک و آه این دختران را خدا بی‌جواب نمی‌گذارد، گفت: این مسوولان یک روز در جایی جواب این نامهربانی‌های خود را خواهند گرفت. بازیکنان تیم ما هنوز امیدوارند تا بتوانند در لیگ برتر شرکت کنند. خواهش می‌کنم کسانی که صدای من را می‌شنوند به ما کمک کنند. از آقای علی‌محمدی مدیرعامل شرکت فولاد هم می‌خواهم حمایت کند تا تیم خوزستان در لیگ برتر شرکت کند. از آقای آذری هم که یک مدیرعامل موفق است، می‌خواهم به بانوان فوتبالیست خوزستانی اهمیت دهد.
وی خاطرنشان کرد: من از بازیکنانی که در لیگ یک به خاطر اعتبار خانم سلیمانی سرمربی تیم آویسا که مربی شناخته شده‌ای است، صادقانه تلاش کردند، تشکر می‌کنم ولی در نهایت شرمنده آن‌ها شدیم زیرا تا آخرین لحظه منتظر تیم آویسا ماندند و در حالی که پیشنهادهایی داشتند، به آن‌ها نه گفتند تا با آویسا باشند، اما بعد هم که تیم آویسا حضورش در لیگ منتفی شد. حتی یکی از بازیکنان ملی‌پوش که قرار بود به تیم آویسا بیاید و منتظر تیم‌داری این باشگاه بود به سرمربی تیم پیام داد که واقعا کار زشتی انجام دادین که من این همه منتظر ماندم و بعد می‌گویید تیم‌داری منتفی شده است. من از دانشگاه و از تیم دیگری که می‌توانستم به عضویت آن درآیم، عقب ماندم.
این فوتبالیست عنوان کرد: وقتی که ما با جام قهرمانی به اهواز برگشتیم، دریغ از یک تجلیل برای دلخوشی دختران این استان. واقعا تعجب می‌کنم چطور مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان وارد جلسه‌ای می‌شود، قول و وعده‌ای می‌دهد و این قدر با اطمینان صحبت می‌کند که خیال‌مان را راحت می‌کند ولی بعد به طرز عجیبی می‌گوید چیزی به من مربوط نیست. آقای حیدری واقعا چرا این گونه رفتار می‌کنید؟
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

نکونام به نساجی رسید/تقابل دیدنی نفتی‌های خوزستان با تبریزی‌ها

باشگاه فولاد، مجوز حرفه‌ای گرفت

جشن و پایکوبی در رختکن استقلال خوزستان

پیوستن دو بازیکن جدید به تیم فوتسال ملی‌حفاری

بازگشت کاپیتان تیم‌ملی جوانان به فولاد

باوجود مدال‌آوری در میادین بین‌المللی، حمایت نمی‌شویم

پاداش جاکارتا را ندهند، دیگر برای خوزستان مسابقه نمی‌دهم

راه پر حرف و حدیث تغییر مسیر جام جهانی کشتی از ماهشهر به تهران

ماموریت محمد بنا به دو مربی خوزستانی

پاداش جاکارتا را ندهند، دیگر برای خوزستان بازی نمی‌کنم

مصاف مدعیان در کرج و کرمان/ اولین آزمون بختیاری‌زاده مقابل ملوان

اثرات مخرب مواد و برخی نوشیدنی‌های نیروزا

گمانه‌زنی‌های انتخاباتی اصلاح‌طلبان؛ از کناره‌گیری عارف تا ارائه فهرست واحد

جلسه استاندار خوزستان با وزیر ورزش/ علت گرفتن میزبانی جام جهانی کشتی از ماهشهر بررسی می‌شود

انعقاد تفاهم‌نامه‌ای برای استفاده عموم مردم خوزستان از اماکن ورزشی سپاه

قدردانی وزیر ورزش از استاندار خوزستان

امیدوارم امسال شگفتی‌ساز لیگ برتر کشتی شویم

جایگاه 22 کشور زیبنده قایقرانی خوزستان نیست

رییس فدراسیون: قایقرانی خوزستان پشتوانه محکمی دارد

مخالفان هیات قایقرانی خوزستان برگردانده شوند

نماینده خوزستان در لیگ برتر فوتبال جوانان به پیروزی رسید

رییس هیات قایقرانی خوزستان انتخاب شد

تعیین وضعیت سالن 4500 نفری اهواز و مناقصه ورزشگاه اروندکنار آبادان

برد مدعیان بالانشین لیگ را جذاب کرد/استقلال و تراکتور بهترین شدند

جنگنده بازی کردیم/ ویسی از من خواست که بمانم

پیروزی نفت مسجدسلیمان برابر شاهین بوشهر

تارتار: شاهین بوشهر در نیمه دوم سوپرایزمان کرد

نفت مسجدسلیمان 1 بوشهر 0/ آتش نفت به جان شاهین

بازیکن بوشهر راهی بیمارستان شد

ماهشهر همچنان از گزینه‌های میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی است

نکونام با سعه صدر انتقادات را پذیرفت/فولاد می‌تواند بر بام لیگ ایران آقایی کند

میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی رسما از ماهشهر گرفته شد

عملکرد فوق العاده نکونام و فولاد در بازی‌های خارج از خانه

هدف‌گذاری نفت آبادان کسب سهمیه نیست

رقابت خارج از خانه 3 تیم برای صدر/استقلال به دنبال چهارمین پیروزی

هدفگذاری نفت آبادان کسب سهمیه نیست

نکونام: این برد را به مردم خوزستان تقدیم می کنم

سرمربی شاهین بوشهر: بازیکنان ما به خودباوری رسیده اند

تارتار: برابر شاهین بوشهر محکوم به پیروزی هستیم

تعلیق فدراسیون جودو تاثیری در عملکرد خوزستان نداشته است

جدال نمایندگان خوزستان در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال

ورزش همگانی قوی‌تر شود، توفیقات ورزش قهرمانی بیشتر خواهد شد

پارس جنوبی جم- صنعت نفت آبادان؛ زردپوشان جنوبی به مصاف هم می‌روند

انتخاب وزنه‌بردار خوزستانی برای مسابقات بین‌المللی ترکیه

با امکانات بیشتر، تنیس خوزستان بهتر خود را نشان می‌دهد

فولاد و نفتی های خوزستان در اندیشه تداوم موفقیت

فدراسیون به 2 بازیکن اصلی ما اجازه بازی نمی‌دهد

به سختی به اهواز آمدیم

شکست آویسا خوزستان در روز حمایت پرشور هواداران

پاشازاده: خسته شدم و استعفا می‌دهم