پیام خوزستان

آخرين مطالب

در پی عدم تمایل تیم‌داری آویسا در لیگ برتر فوتبال بانوان؛

رجایی: آجر، سنگ و سیمان نبودیم که ما را معامله کردند/خدا اشک و آه این دختران را بی‌جواب نمی‌گذارد ورزشي

رجایی: آجر، سنگ و سیمان نبودیم که ما را معامله کردند/خدا اشک و آه این دختران را بی‌جواب نمی‌گذارد
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - بانوی فوتبالیست خوزستانی با اشاره به عدم تمایل تیم‌داری آویسا در لیگ برتر فوتبال بانوان، گفت: مسوولان اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان و باشگاه آویسا باید بدانند که ما بچه‌های تیم، نه آجر، نه سنگ و نه سیمان بودیم که این‌گونه با ما معامله کردند.
نسترن رجایی در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان، در خصوص عدم تمایل باشگاه آویسا برای حضور در لیگ برتر فوتبال بانوان کشور، اظهارکرد: تیم آویسا مقتدرانه و بدون شکست عنوان قهرمانی لیگ دسته یک فوتبال بانوان کشور را به دست آورد. اما تنها چیزی که از این تورنمنت نصیب ما شد، چهار عکس و جام قهرمانی بود که از کرج تا اهواز به یدک کشیدیم. البته از خانم عبدالوند مدیرعامل باشگاه آویسا به خاطر جسارتی که به خرج داد و برای حضور در لیگ یک پا پیش گذاشت، تشکر می‌کنم. تیم با امکانات و هزینه بسیار خوب در مسابقات شرکت کرد و مشکلی هم وجود نداشت ولی وقتی در فاز قهرمانی لیگ یک بودیم، به یک‌باره خانم عبدالوند اعلام کرد که در لیگ برتر تیم‌داری نمی‌کند.
وی افزود: ما علت را جویا شدیم ولی جواب درستی دریافت نکرده‌ایم و همچنان باشگاه ما را به سمت اداره‌کل ورزش خوزستان و این اداره‌کل ما را به سمت باشگاه آویسا پاس‌کاری می‌کند. من نمی‌دانم چه قول و قرارهایی بین باشگاه آویسا و اداره‌کل ورززش و جوانان خوزستان رد و بدل شده بود که نقض یکی از این قول‌ها از طرف باشگاه یا اداره‌ کل باعث شد که همه چیز خراب شود. اما مسوولان اداره‌کل و باشگاه آویسا باید بدانند که ما بچه‌های تیم، نه آجر، نه سنگ و نه سیمان بودیم که این‌گونه با ما معامله کردند. تک‌تک صحبت بازیکنان تیم این است که ما بازی خوردیم.
این بانوی فوتبالیست با اشاره به رایزنی بازیکنان تیم با مسوولان مختلف استانی برای حمایت از تیم، اظهار کرد: ما دیگر باید به کدام ارگان برویم و بخواهیم که از ما حمایت کنند؟ ما حتی پیش آقای یوسفی، نماینده مردم اهواز و عضو فراکسیون ورزش نیز رفتیم. روز گذشته به استانداری خوزستان هم مراجعه کردیم اما حاضر نشدند نامه‌ای را که در خصوص وضعیت تیم و این‌که ما خواستار حمایت جهت شرکت در لیگ برتر هستیم را حتی نگاه کند. ما همیشه به استاندار به عنوان یک حامی نگاه کرده‌ایم ولی در این چند سال شاهد حمایت او نبوده‌ایم ولی اکنون از او انتظار داریم که ما را ببیند و از دختران خوزستانی حمایت کند. عدم حمایت او واقعا ما را ناراحت کرده است. ما حتی پیش خانم موسوی معاون بانوان استاندار خوزستان نیز رفتیم و جوابی دریافت نکردیم.
وی عنوان کرد: از وقتی که آقای آذری مدیرعامل باشگاه فولاد شده است، روزنه‌هایی در دل بازیکنان تیم به وجود آمده است زیرا زمانی که آقای آذری در باشگاه ذوب آهن بود، تیم بانوان این باشگاه نیز در لیگ برتر حضور داشت و نتایج خوبی هم به دست آورد. او به بانوان بها داده است و امیدوارم برای تیم‌داری فولاد در لیگ برتر متقاعد شود.
رجایی با بیان این‌که واقعا از باشگاه آویسا و اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان گله‌مند هستم، گفت: مسوولان این باشگاه و اداره‌کل ورزش و جوانان استان به هر نحوی کنار کشیدند و هیچکدام از این مسئولان نمی‌تواند بگوید من توجه لازم را داشته‌ام. واقعا از باشگاه آویسا گله‌مند هستم؛ یا از همان اول در لیگ یک شرکت نمی‌کرد یا اکنون که تیم لیگ برتری شده است به کار خود ادامه دهد. تنها کاری که اکنون باشگاه آویسا انجام داده، این است که استان خوزستان را در فوتبال بانوان بی‌اعتبارتر کرد. سایر بازیکنان خوزستانی می‌گویند ما بعد از چند سال کمی دیدمان به فوتبال بانوان بهتر شده بود. که اکنون هم به این صورت شد و نگاه‌مان بدتر هم شد.
وی بیان کرد: "من نمی‌توانم کاری برای شما انجام بدهم"، جوابی بوده است که در طی این مدت در پی رایزنی‌های‌مان شنیده‌ایم. زمانی که به درب استانداری رفتیم تا از استاندار بخواهیم به ما کمک کند و موفق به دیدار او نشدیم، بازیکنان تیم اشک ریختند. تیم‌های دیگر و حتی فدراسیون وقتی می‌شنوند که قهرمان لیگ یک نمی‌خواهد در لیگ برتر شرکت کند، خنده‌شان گرفته است. اصلا نگاه لازم به ورزش بانوان خوزستان نبوده است و حرف‌های مسوولان تنها در حد حرف بوده است. اکنون همان مسوولانی که می‌گفتند می‌خواهیم برای بانوان کار انجام دهیم، کجا هستند؟ بانوان فوتبال خوزستان سال‌ها است در حسرت بازی کردن در چمن مرده‌اند. من می‌خواهم یک نفر به من بگوید بالاترین مقام در استان خوزستان چه کسی است
این فوتبالیست خوزستانی عنوان کرد: نه استاندار و نه نمایندگان جواب ما را نمی‌دهند. چرا هیچ کسی با ما همکاری نمی‌کند؟ وظیفه اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان است که از ما حمایت کند. تمام تیم‌های لیگ برتری که اسپانسر ندارند، مدیرکل اداره‌کل ورزش و جوانان آن استان‌ها پیگیر جذب اسپانسر است تا مبادا سهمیه استان حذف شود، آن موقع ما خیلی راحت در استقلال خوزستان سهمیه را از دست دادیم و اکنون نیز در باشگاه آویسا شاهد این موضوع هستیم. این همه شرکت و ارگان در خوزستان وجود دارد، یعنی یکی از این‌ها نمی‌تواند اسپانسر یک تیم فوتبال بانوان خوزستان باشد؟
وی عنوان کرد: چرا باید توجهات فقط به فوتبال آقایان باشد؟ کل هزینه‌ای که صرف یک تیم بانوان خواهد شد به اندازه نصف دستمزد یک فوتبالیست آقا در لیگ برتر است. وقتی به مسوولان مراجعه می کنیم که برای ما کاری انجام دهند، می‌گویند "ما نمی‌دانیم چه کار کنیم"، وقتی شما مسوول نمی‌دانید باید چه کار کنید، پس ما می‌دانیم. این منطق کسانی است که پشت میز نشسته‌اند.
رجایی با بیان این‌که مطمئنم اشک و آه این دختران را خدا بی‌جواب نمی‌گذارد، گفت: این مسوولان یک روز در جایی جواب این نامهربانی‌های خود را خواهند گرفت. بازیکنان تیم ما هنوز امیدوارند تا بتوانند در لیگ برتر شرکت کنند. خواهش می‌کنم کسانی که صدای من را می‌شنوند به ما کمک کنند. از آقای علی‌محمدی مدیرعامل شرکت فولاد هم می‌خواهم حمایت کند تا تیم خوزستان در لیگ برتر شرکت کند. از آقای آذری هم که یک مدیرعامل موفق است، می‌خواهم به بانوان فوتبالیست خوزستانی اهمیت دهد.
وی خاطرنشان کرد: من از بازیکنانی که در لیگ یک به خاطر اعتبار خانم سلیمانی سرمربی تیم آویسا که مربی شناخته شده‌ای است، صادقانه تلاش کردند، تشکر می‌کنم ولی در نهایت شرمنده آن‌ها شدیم زیرا تا آخرین لحظه منتظر تیم آویسا ماندند و در حالی که پیشنهادهایی داشتند، به آن‌ها نه گفتند تا با آویسا باشند، اما بعد هم که تیم آویسا حضورش در لیگ منتفی شد. حتی یکی از بازیکنان ملی‌پوش که قرار بود به تیم آویسا بیاید و منتظر تیم‌داری این باشگاه بود به سرمربی تیم پیام داد که واقعا کار زشتی انجام دادین که من این همه منتظر ماندم و بعد می‌گویید تیم‌داری منتفی شده است. من از دانشگاه و از تیم دیگری که می‌توانستم به عضویت آن درآیم، عقب ماندم.
این فوتبالیست عنوان کرد: وقتی که ما با جام قهرمانی به اهواز برگشتیم، دریغ از یک تجلیل برای دلخوشی دختران این استان. واقعا تعجب می‌کنم چطور مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان وارد جلسه‌ای می‌شود، قول و وعده‌ای می‌دهد و این قدر با اطمینان صحبت می‌کند که خیال‌مان را راحت می‌کند ولی بعد به طرز عجیبی می‌گوید چیزی به من مربوط نیست. آقای حیدری واقعا چرا این گونه رفتار می‌کنید؟
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

بیانیه جمهوری اسلامی ایران در هفتمین اجلاس توسعه پایدار آسیا و اقیانوسیه قرائت شد

557 مورد پروانه شکار و صید در کردستان صادر شد

تأکید بر اهتمام ویژه در صیانت از محیط زیست

12 درصد از سهام شرکت زر ماکارون با مجوز بورس عرضه می شود

تهدیدی جدی برای تمام بازیگران / مورد عجیب «میکلا»

توضیحات شرکت نفت‌وگاز مارون درخصوص حادثه آتش‌سوزی

مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال گلستان خبر داد: بهره مندی 625 فارغ التحصیل دانشگاهی از طرح کارورزی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان تاکید کرد: الزام دستگاه های اجرایی استان نسبت به ورود و ثبت اطلاعات اشتغال در سامانه رصد

طراحی و اجرای یک رویداد جهانی در جزیره کیش

پرداخت تسهیلات واحدهای تولیدی آسیب دیده از کرونا

مدرسه‌ای که به محل چرای دام تبدیل شد

اجرای عملیات اتصال خط انتقال گاز 16 اینچ جاجرم - سمنان

تقاضای جهانی نفت هنوز به افول دائمی دچار نشده است

تست کرونای 5 عضو تیم فولاد خوزستان مثبت اعلام شد

پرداخت 50 درصدی خسارات کشاورزی سیل/130 هزار هکتار زیر کشت شلتوک می‌رود

ریزش 31 هزار واحدی شاخص بورس

درد کهنه غیزانیه، «امنیتی» نیست

بازگشت مهاجم نفت مسجدسلیمان پس از 9 ماه دوری

آتش، گریبان سایت پسماند دزفول را گرفت

ساختمان هلال احمر شوش دچار آتش‌سوزی شد

تاریخ عقدنامه ازدواج فرزندان از اول فروردین 98 محاسبه می شود

تیم فوتبال نفت آبادان همچنان گرفتار مشکلات مالی است

حل مشکل آب اهواز تا دو هفته آینده

درخشش شطرنج‌باز خوزستانی در مسابقات آنلاین نابینا و کم‌بینای کشور

سایت پسماند دزفول دچار آتش سوزی شد

برای اسکوچیچ با نفت آبادان تعامل می کنیم/ منتظر فیفادی هستیم

چند توصیه بهداشتی به دانش‌آموزان برای حضور در جلسه امتحان

واگذاری سهام باید به کاهش تصدی‌گری و مدیریت دولتی منجر شود

مرمت چهار بنای تاریخی بهبهان در دستور کار

هنر، هنرمند و کرونا

سیستم‌های حفاری سکوی امیرکبیر تعمیر و راه‌اندازی شد

توزیع گسترده بنزین و نفت گاز یورو 4 در استان همدان

ظرفیت انجام روزانه 200 تست کرونا در آبادان فراهم شد

تست کرونا از بازیکنان تیم فوتبال استقلال خوزستان گرفته شد

گزارش مهم بانک مرکزی درباره هدف گذاری تورم/ جهش تورمی در راه نیست

بهنام سراج: امیدوارم لیگ پایان تلخی نداشته باشد

بیش از 300 اثر به جشنواره ملی ذکر رسیده است

بورس انرژی عرضه متانول 3 مجتمع پتروشیمی را میزبانی می‌کند

روسیه: بازار جهانی نفت 2 ماه دیگر به توازن می‌رسد

خودکفایی و خوداتکایی تعطیل‌بردار نیست

پرداخت 59 درصدی خسارات کشاورزی سیل/130 هزار هکتار زیر کشت شلتوک می‌رود

توضیحات روابط عمومی محیط زیست در خصوص آتش سوزی جنگل‌های گچساران

تجهیزات محیط بانان به روز می شود تجهیزات محیط بانان به روز می شود

سوسک های سیاه کارابیده هیچ خطری ندارد، مردم نگران نباشند

کدام سیاسیون در جبهه‌ها حضور داشتند؟ + تصاویر

این چهار عامل باعث اعتیاد زنان می‌شوند

کدام سهامداران عدالت از فردا می توانند به بانک مراجعه کنند؟

امکان فروش سهام عدالت از امروز/امکان فروش 30 درصد سهام عدالت از شنبه

حبس 2 تا 6 ماهه افرادی که بدون گواهینامه رانندگی می‌کنند

دو گام اساسی دیگر در اصلاح و ارتقاء نظام قضایی کشور