پیام خوزستان

آخرين مطالب

معاون شرکت مهندسی آبفای کشور:

14 درصد از مشترکین آبفا در اهواز بد مصرف هستند سياسي

14 درصد از مشترکین آبفا در اهواز بد مصرف هستند
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز- معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: 14 درصد مشترکین در شهر اهواز جزء مشترکین بد مصرف هستند.

به گزارش خبرنگار مهر ، مسعود خشایی ظهر امروز شنبه در آیین تودیع و معارفه مدیرعامل آب و فاضلاب شهر اهواز اظهار کرد: وزارت نیرو از مجموع 31 استان که در کشور وجود دارد به سه استان با توجه به وضعیت های خاصی که دارند، به طور ویژه توجه داشته است.
وی در ادامه با عنوان اینکه این شهر ها شامل اهواز، شیراز و مشهد هستند، گفت: شرکت آب و فاضلاب شهر اهواز در مجموع بالغ بر 900 مشترک دارد که این آمار نسبت به برخی استان های دیگر کشور نیز بیشتر است.
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی آبفای کشور بیان کرد: در راستای ارائه خدمات بیشتر و بهتر کارهای زیادی در این شهر انجام شده است اما تا رسیدن به وضعیت دلخواه فاصله وجود دارد که امیدواریم وضعیت را به حداقل برسانیم.
خشایی تصریح کرد: مهمترین شاخص ما برای هر فعالیتی که در شرکت آب و فاضلاب انجام می شود رضایتمندی مرم است و این اولویت به تمام مدیران عامل در استان ها ابلاغ شده است.
وی در خصوص اولویت های شرکت آب و فاضلاب در شهر اهواز گفت: بازسازی شبکه، بالا بردن ظرفیت مخاذن ذخیره و تصفیه خانه شماره دو شهر اهواز از جمله اولویت های ما در این شهر است.
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی آبفای کشور با بیان اینکه مردم اهواز در زمینه شاخص مصرفی از نرم بالایی برخوردار هستند، گفت: نرم کشوری میزان مشترکین بد مصرف در کشور 4 درصد است که این میزان در شهر اهواز 14 درصد است.
خشایی افزود: در تعیین میزان مصرف به وضعیت جوی و جغرافی استان ها نیز توجه می شود.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield