پیام خوزستان

آخرين مطالب

استاندار خوزستان خبر داد:

تشکیل کمیته اشتغال ایثارگران در دستگاه های اجرایی خوزستان سياسي

تشکیل کمیته اشتغال ایثارگران در دستگاه های اجرایی خوزستان
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز- استاندار خوزستان از تشکیل کمیته اشتغال ایثارگران در دستگاه های اجرایی استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر ، غلامرضا شریعتی پیش از ظهر شنبه در جلسه ای به مناسبت سالروز بازگشت شکوهمند آزادگان سرفراز به کشور که با حضور مدیرکل امور ایثارگران استان، مشاور استاندار در امور ایثارگران و جمعی از آزادگان در محل استانداری برگزار شد، اظهار کرد: ایثارگران و آزادگانی که جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و با جهاد در راه حق و تحمل رنج ها و سختی ها از کیان کشور دفاع کردند برای ما منشا الهام و سرمشق ایستادگی و استقامت هستند.
وی خطاب به آزادگان افزود: شما دوره سخت و درخشانی گذراندید و سرافراز هم از این دوران بیرون آمدید؛ آزادگان همواره منشا خیر و برکات زیادی برای کشور بودند و در عین حال تعهدشان به کشور و نظام با وجود همه مشکلات برای ما مایه افتخار و سرافرازی است.
استاندار خوزستان در مورد مشکلات مربوط به اشتغال ایثارگران گفت: کمیته اشتغال ایثارگران تشکیل شده و دستگاه نظارتی هم در این کمیته حضور دارد و این کمیته موظف به پیگیری تحقق سهمیه اشتغال ایثارگران در ادارات و دستگاه‌های اجرایی است.
استاندار خوزستان با بیان اینکه سعی می شود نسبت به برگزاری شورای مشورتی امور ایثارگران در فاصله های زمانی کوتاه اهتمام ورزیده شود، گفت: در خصوص اختصاص مکان برای موسسه امور آزادگان هم تلاش میکنیم در اسرع وقت محلی برای پیگیری امور آزادگان عزیز در اختیار این موسسه قرار دهیم.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield