پیام خوزستان

آخرين مطالب

رئیس سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرای ولایت:

خوزستان از استان‌های پیشتاز در کارهای فرهنگی است فرهنگي

خوزستان از استان‌های پیشتاز در کارهای فرهنگی است
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز - رئیس سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرای ولایت خوزستان را به واسطه فعالیت‌های گسترده‌ای که در حوزه فرهنگ انجام داده، پیشتاز این عرصه در کشور دانست.

به گزارش خبرنگار مهر ، نشست حجت‌الاسلام حامد تقدیری رئیس سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرای ولایت با مدیران مدارس صدرا خوزستان و مسئولین اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان پیش از ظهر امروز در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.
حجت‌الاسلام حامد تقدیری، رئیس سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرای ولایت در این جلسه با اشاره به عملکرد مطلوب خوزستان در بحث مدارس صدرا،‌ اظهار کرد: خوزستان در زمینه کار فرهنگی از استان‌های پیشتاز کشور است و این موضوع در مدارس صدرا این استان هم دیده می‌شود.
حجت‌الاسلام محمدمهدی نبی زاده مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان نیز در سخنانی کوتاه عنوان کرد: قطعاً برای مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا برنامه‌های ویژه‌ای داریم و پیگیر حل مسائل و مشکلات آنها در شهرهای مختلف استان هستیم.
وی افزود: در این مسیر رایزنی‌هایی را با اداره کل آموزش و پرورش استان داشته‌ایم و برای ارتقای سطح این مدارس از تعامل با دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی مربوطه در استان دریغ نخواهیم کرد.
در این نشست ابتدا حجت‌الاسلام سید علی جزایری شوشتری معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی ضمن خوشامدگویی به حضار،‌ طی سخنانی بر اهمیت جایگاه مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا در مسیر دستیابی به اهداف فرهنگی انقلاب اسلامی تأکید کرد.
در بخش پایانی این نشست، مدیران مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا خوزستان با رئیس سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرای ولایت گفت‌وگو کرده و به بیان دغدغه‌ها و پیشنهادات خود پرداختند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield